Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yok tatlım göbekten girilen değil rahim ağzından giriliyo biraz rahim filmine benziyo ama genel anesteziyle yapılıyo ve rahim filminde tüpler açıkmı diye bakılıyo histereskopide ise rahimin içene kamerayla bakılıyo komple rahim içi gözüküyo ve varsa bir problem rahatsızlık müdahele ediliyo.

hımm anladım cnm sağol :kiss: benim de rahim filmi anestezili olmuştu

kızlar büyük abimin eşi de sanırım hamile :D:D oda test yaptı bugün 2 günlük bir gecikmesi vardı teste bir saat sonra bakmş silik görmüş yarın sabah tekrar yapıcak hemde korunurken sprial vardı :D:D bir buçuk yaşndada kızı var :D:D
gözünüzaydın tatlım darısı senin ve bekleyen herkesin başına inşallah.sizin aile çok kısmetliymiş valla:)

valla hayat mucizelerle dolu kızlar dünyaya bir canlı getirmekte mucizenin ta kendisi.istedikleri ilk ay hamile kalanlarınkide böyle uzun süreler bekleyip olmıcak galiba diyip hamile kalanlarınkide hepsi birer mucize.herşeyin zamanı ve sırası var.biz elimizden geleni yapıyoruz olması gerektiği zamanda oluyo hepsi bu.hamile kalmak istediğim ilk günü hatırladımda 2 sene önce bugündü:( üstünden aylaar geçmiş hep aynı umut sanki bugün daha yeni kararvermiş gibiyim zaman su gibi akıp geçmiş...

benim yaptığım alıntıyı okudunuzmu tekrarlıyorum hiçbirşey yazmadınız
[h=2]40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.[/h]
Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.​

benim yaptığım alıntıyı okudunuzmu tekrarlıyorum hiçbirşey yazmadınız
40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim, kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.​

Rabbim yardımcısı olsun inşallah bişeycik olmaz bebeğine ama Allahım büyük işte onun istediği herşey oluyor imkansız diye bişey yok mucize var :) Rabbim evladını ona bağışlasın inşallahhh mutlaka bende deniyceem 10 nisan adet tarihim adet olur olmaz başlıyorum inşallahh birde bu kür sanırım adetde düzenliyor yazdıklarına bakılırsa bende düzgün adet olamıyorum inşallah bende de işe yarar :)

Geri