Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Rabbim yardımcısı olsun inşallah bişeycik olmaz bebeğine ama Allahım büyük işte onun istediği herşey oluyor imkansız diye bişey yok mucize var :) Rabbim evladını ona bağışlasın inşallahhh mutlaka bende deniyceem 10 nisan adet tarihim adet olur olmaz başlıyorum inşallahh birde bu kür sanırım adetde düzenliyor yazdıklarına bakılırsa bende düzgün adet olamıyorum inşallah bende de işe yarar :)

tatlım artık bebeğin kalp atışlarını duydu

yaaa kizlar,kafam cok karisik..hangi kürü yapsam acaba..adetlerim düzenli,dr.un dedigine göre bende hersey normal cok sükür,gerci esimde yarin gidck dr.a..simdi sizce sogan+incir mi yapsam yoksa sadece incir mi..yoksa bikac ay daha bekleyip snra mi kürlere baslasam...akil veriiinnnn....
sakın soğan kürü yapma adeti düzenliyor aynı zamanda iltihap söktürdüğü için akıntı fazla oluyor spermin geçişine izin vermiyor,incir kürüyle hamile kalan çok arkadaş var,madem sorun yok dene bakalım,bir arkadaşım hamile kaldı

bu ayın 4 ünde yani 1 gün sonra adet günüm :( inşallah olmamda hayırlı bi haber alırım.. dua edin lütfen...

hadi bakalım hayırlısı olur inşallahh canım dualarım seninle çok istiyorsan yarın sabah kan ver ama bence adetinin geçmesini bekle okadar bekledin bir gün daha bekle adetin geçsin sonra hayal kırıklığı yaşama canımcım hayırlı haberler verirsin inşallah bizlere :)

teşekkür ederim cnm hayır ben 2 kere test yaptım çıkmadı ama ben en son şubat 25 de adet oldum ve bnm adet düzenim 24 güne bir bugün sağlık ocağına gittim hesapladılar daha idrarda çıkması için 2 günüm varmış ama yarın gidip kan testi vercem hayırlıdı bu arada bnm ilk değil 2 cimcimem var

2 cimcimen mi var :D:D oyyy yesin asi teyzesi onlarıı :D:D sen anladığım kadarı ile 3. bebeği istiyorsun demi canım. bu arada yaş kaç acaba sakıncası yoksa :D:D

tatlım artık bebeğin kalp atışlarını duydu

oyy gözü aydın olsun inşallah Rabbim avladı ile sınamasın canım darısı bize ve isteyen herkese inşalah :D:D

hadi bakalım kızlar hepimizin adeti arka arkaya sıralandı tarihler birbirine çok yakın Rabbim den diliyorum ki bu ay nasıl adet tarihlerimiz sıralandıysa inşallah hamiş listemizdede sıralanır isimlerimiz:deli:

Cielcimm ve yasmincim sizden ne haber bir gelişme varmı kızlar sizi merak ediyorum :)

Ececim doktora gittinmi dün randevu için ne oldu ne dediler?

günaydın kızlar umarım hepinize güzel hayırlı bir hafta olur nasıl geçti bakalım hafta sonunuz gelişmeler ne durumda hadi herkes yazsın bakalım :)

benim hafta sonum çok yoğundu kendimle pek ilgilenemedim ovülasyon testimi yapamadım babanem rahatsız hastanede iki başında ben kaldım gece hiç uyumadım dünde eve çok geç geldim İstanbulda oturanlar dün ki yağmuru bilirler kadıköyde yağmura yakalandım ve sırılsıklam oldum inşallah hastalanmam :D:D bu gün perişanım :D:D kafamı koysam uyuyacağım yorgun bitkin ve uykusuzum bide açım hahaha

iki gece eşimde evde olamayacak bu hafta bana geçmez yaff cuma tekrar babanemin yanına gidicem hafta sonu ben kalıcam yanında bebekten bu ay umudum da yok hayırlısı olur inşllah bu akşam ovülasyon testi yapayım mı gene yoksa yapmayayım mı gerçi yapsam ne olcak eşim evde yok :tsk: umutlar suya düştü bile:tsk:
canım anada guzel haffa dılıyorum
bitanem keçmiş olsun .canim bak kendini yorma Allah götermesin hasta olursun.

benim hafta sonuma gelince bende ders calıştım kafamdan biraz olsun bebek fikrini uzaklaştırmak istiyorum ama buraya girince hepsi yeniden başlıyo başa sarıyoruz hahaha kafam kaset gibi oldu hahaha arka yüzünde bebek ön yüzünde ders işler hayat bilmem ne :D:D neyse sağlık olsun önemli olan bu demi bi ara eşimle yürüyüşe cıktık pazar günü milkshake içtik :utan: güzel bi haftasonu oldu eşimle yaptığım herşey güzel zaten benim için :deli: :asskim: bi arada film izledik ama filmden pek hoşlanmadım efeköy entel köye karşı türk flmi komikti ama cok küfür içerkli yaa
bitanem Allah sevginizi mutluluğnuzu her keçen gun dahada artırsın.sen her şeyin daha güzeline layiksin :dugun:

yaaa kizlar,kafam cok karisik..hangi kürü yapsam acaba..adetlerim düzenli,dr.un dedigine göre bende hersey normal cok sükür,gerci esimde yarin gidck dr.a..simdi sizce sogan+incir mi yapsam yoksa sadece incir mi..yoksa bikac ay daha bekleyip snra mi kürlere baslasam...akil veriiinnnn....

cnm kısların da dediği gibi adetinin düzenini bozabilir hem soğan kürü sanırım kist olanlar için yapılıyo sende kist varmı bilmiyorum incir ye bol bol kazazede arkadaşın verdiği kür var havuçlu incirli filan onu dene istersen kolay gelsin :kiss:
acaba bedemi kan testini
yapsam bu arada slm cnm

aaaa hamişmisin yoksa yaptır bakalım merak ettim kısss :deli:
canım 5. olarak da beni ekleyebilirsin...:) bu ay ilk defa bu topiği takip ettim ve çok şükür uğurlu geldi...bugün kan testi yaptırdım ve bhcg 527 çıktı çok şükür.Rabbim isteyenn herkesee ama herkese bu duyguyu tattırsın inş....

ayyyy kıss ne zaman öğrendinn anammmm :deli: uğurlu geldi desene burası maaşallah artıyo hamişlerimiz gözün aydın olsun nasıl öğrendin nasıl oldu paylaş bizimle meraklandık ayy :kiss:
meraba arkadaşlar.. bi sorum olucak.. 2 aydır bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz... adetime bir hafta kala göğüslerim çok şişti ve özellikle geceleri çok acıdı dokunamadım.. ara ara kasıklarıma adet olucakmışım gibi çok ağrıdı... şuan adetime 2 gün var ve dünden beri sağ kasığım acayip bi şekilde batıyo.. lütfen yardımca olun sizce adet mi olucam yoksa hamile olabilir miyim? içinizde bu belirtileri yaşıyan oldu mu? birde hamile olan arkadaşlar aranızda sivilce çıkan oldu mu?

cnmm hamişlik ve adet belirtileri karıştırılabiliyo cünkü ikiside aynı nerdeyse sen adetni bekle olmazsa kan testi yaptır hemen cıkar cnmm kolay gelsin :kiss:

inşallah bu site hem bana hemde bütün bebiş isteyen kardeşlerimize uğurlu gelir :)

inşallah cnmm :kiss::D:D
bitanem Allah sevginizi mutluluğnuzu her keçen gun dahada artırsın.sen her şeyin daha güzeline layiksin :dugun:

amin cnmm seninde herkesin de Allah mutluluğunu daim etsin inşşş:kiss:

kıslar biliyosunuzki 5 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 6. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA................ 6 haftalık oldu meleğimiz :kiss:

2) yasmin nil......................

3) bur_ay.................

4)Ciel...............................:deli:
:kiss: cnm arkadaşım tebrikler

5) Sarı Papatya................Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

ADET BEKLEYENLERİMİZ

koyusiyah......................6-7-8-9 nisan

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan

fatma2...................................9 nisan

selamet................................10 nisan

gul-guzeli............................ 13 nisan

essenn..................................14 nisan

LaViNYaM.............................15 nisan
smi%20%2811%29.gif

defne defne..........................16 nisan

shekerr hale.........................20 nisan

dilekdenizi...............................20 nisan

Ceylangözlü............................22 nisan

pelinifl.....................................23 nisan

melek24..................................25 nisan

ece naz..............................27-28 nisan

kardelen000............................28 nisan

yakışıklım...........................2-3-4 mayıs

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

Geri