Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

asişimmmmmm koyusiyahımm nasıl durumlarınız adetler yaklaştı umarım ve bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine inşş adetiniz gelmez de hamiş haberlerini alırız sizden kuzucuklarım :kiss: selamet senin içinde gecerli bu dediklerim cnmcım sen nasılsın bakalım

canım almiram benim sanki seni karşımda görüyorum ve sohbet ediyorum o kadar sevindim. canım göğüsümdeki sızlamalar azaldı arada sızlıyor o kadar aradada belim ağrıyor çok az,ama daha çok adet olacakmışım gibi rahim bölgemde sızılar ağrılar var,sürekli tuvalate koşuyorum acaba adetmi oldum diye.ama halen olmadım. ayın 10 adet sayarsak bugün 28.gün oluyor.bakalım rabbim inşallah hayırlı ise nasip etmiştir.beklemedeyim canım.

ayyy cnm şimdi okudum yazdığını inşş adet olmazsın kuzum yaaa dua edelim de olma güzel haberler ve bize :kiss:

Asi ve Lavinya canlarim cok tesekkur ederim lavinya insallah dedigin gibidir yani yuumurtlama onemli olmasa keske ne zaman yaparsak yapalim tutma ihtimal bu sonucta oalbilirde olmaya bilirde.. ya kizlar ben 31 veya 32 gunde bir adet goruyorum ve bu ay benim yumurtlamam 3 nisandaydi ama 3 nisanda birlesme olmadi bizde bugun sabah yaptik.... aradan 3 gun gecmis oluyor yani.. ben hic ihtimal vermiyorum tutmasi icin cunki yumurtlama falan bitti falan.. esimde bir havalara girdi anlatamam sanki ben hamileymisim gibi davranmalar falan.. diyorum bu ay birsey diye ama nafile.. ben zaten kendimi inandirdim olmayacagina ama esim hayal kirikligina ugrasinda istemem.. :S Asicim bizde herhangi bir problem yok canim adetlerim duzenli olur zaten bu benim ikkinci olacak eger tutarsa ama sanmiyorum yumurtlama gununden sonra yaptik bugun sabah.. hayirlisi bakalim.. ayrica benide listeye eklermisin beklenen adetim 17 nisan canim.. opuldunuz :)

tatlım kim demiş yumurtlama önemli değil diye bilmiyorum ama bize yıllardır öğretilen şeyi söyleyeyim yumurtlama olmazsa kadından gen aktarımı olamayacağı için gebelik oluşması mümkün değildir hem o yumurtada ki genetik materyal haricinde kalan kısım gebeliğin ilk 10 haftasını sağlıkla geçirebilmemiz ve düşüğün olmaması için bir hormon üretie yani yumurta önemli olmazsa olmaz ama... yumurtlama günü öyle kitaplarda falan yazmaz her kadının yumurtlama günü farklıdır genel geçer yargılar koymaya çalışıyorlar ama her kadındaki over hormonlara aynı tepkiyi vermez ben de 14.de olur sende 20nde yani emin olma ovulasyonun 3. de olduğuna bakarsın hamişsindir birde tahmini ovulasyon gününden hemen önceki gün ilişkiye girdiysen hamilelik ihtimalin artmıştır
tatlım birde bebiş istiyorsan gün aşırı ve ya 3 güne bir(2 gün durup 3.gün ilişki şeklinde) düzenli bir ilişki hayatın olsun sperm kalitesi ve önemli günleri kaçırmamak adına çünkü ovum 24 saat kadar canlı kalıyor ama spermler anne vücudunda 72 saate kadar canlı kalabilir :D

ya kizlar birde gec dollenme diye bir sey varmis ya onu nasil oluyor nedir??? benim oyle bir olasiligim varmidir aceba bileniniz varmi bu konu hakkinda cunki ilk hamileligimi yumurtlamadan 2 gun once ve tam yum. gujnu yaptik ve oglumuz oldu bunda gununu kacirdik.. gerci esim ilk basta istememisti sonra kafasi dank etti.. aradan 3 gun gecincede gec dollenme olabilir mi aceba/?

tatlım her kadında geç döllenme ihtimali olabilir çünkü yumurtlama günü kesinlikle şu gündür denemez inşallah hamişsindir ama değilsen de üzülme bak ne güzel hiç bir sorununuz yokmuş allah mutluluğunuzu ve sağlığınızı daim etsin
herşey normal olsada bir kadının hamilelik ihtimali her ay % 25 dir hemen hemen tatlım

canım almiram benim sanki seni karşımda görüyorum ve sohbet ediyorum o kadar sevindim. canım göğüsümdeki sızlamalar azaldı arada sızlıyor o kadar aradada belim ağrıyor çok az,ama daha çok adet olacakmışım gibi rahim bölgemde sızılar ağrılar var,sürekli tuvalate koşuyorum acaba adetmi oldum diye.ama halen olmadım. ayın 10 adet sayarsak bugün 28.gün oluyor.bakalım rabbim inşallah hayırlı ise nasip etmiştir.beklemedeyim canım.
ay tatlım ya inşallah reglin gelmez sende bize omüjdeli haberi verirsin.demek bugün günün 28 günde bir oluyosan bugünü atlattıkmı bitti bu iş:) inşallah fıstık hayırlı ise nasipetsin.

evet evet aşk olsun ne güzel şu bahar ayları da geldi ne demişler geldi bahar ayları gevşer gönül yayları :D:D ayy alakasız oldu ama neyse sağol cnmcım beni ona layık gördüğün için :kiss:
hahaha allah seni ne yapmasın laviş ya öldüm gülmekten:) nerden geldi aklına kız bu söz. gevşer gönül yayları hee:):) sen herşeyin en güzeline layıksın güzel kalpli arkadaşım:)

inşallah canım bu mübarek cuma gününde Allah dualarımızı duyar kabul ederde tez zamanda hepimiz anne olmanın mutluluğunu yaşarız

ayyy cnm şimdi okudum yazdığını inşş adet olmazsın kuzum yaaa dua edelim de olma güzel haberler ve bize :kiss:

allah razı olsun lavinyam.inşallah canım o kadar çok istiyorumki burdaki herkesin aynı anda hamile olmasını.bu gecede namaz kıldığımda hepimiz için dua ettim,inşallah rabbim hayırlı ise hepimize bu duyguları nasip eder kardeşim.

tatlım her kadında geç döllenme ihtimali olabilir çünkü yumurtlama günü kesinlikle şu gündür denemez inşallah hamişsindir ama değilsen de üzülme bak ne güzel hiç bir sorununuz yokmuş allah mutluluğunuzu ve sağlığınızı daim etsin
herşey normal olsada bir kadının hamilelik ihtimali her ay % 25 dir hemen hemen tatlım
tatlım aslında reglimiz bittikten hemen sonra kendimizi şartlandırmamak kaydıyla bir daha regl olana kadar gün aşırı yada dediğin gibi 3 günde bir ilşki yumrtlama gününü hiçbir şekilde kaçırmamamızı sağlıyo demekki.bende dediğine katılıyorum yumurtlama günü kişiye göre değişkenlik gösteriyo kesinlikle.ben oyüzden hiç saymam günleri denk geldikçe oluyo herşey:):) ama bebek denk gelmiyo o başka:) o da olcak inşallah allah hepimize birer nurtopu vericek.

Geri