Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

teyzesi bizim melek 7 haftalık oldu gün gün büyüyor çok şükür ağrılarımda geçti inş bir daha sorunumuz olmaz çok mutluyum gün geçtikce iyice heycanlanıyorum allahım bu duyguyu herkese yaşatır inş rabbim herkesin gönlüne göreversin...

teyzesi bizim melek 7 haftalık oldu gün gün büyüyor çok şükür ağrılarımda geçti inş bir daha sorunumuz olmaz çok mutluyum gün geçtikce iyice heycanlanıyorum allahım bu duyguyu herkese yaşatır inş rabbim herkesin gönlüne göreversin...
inşallah canım başka hiçbir sorunla karşılaşmıcaz hayırlısıyla evladını kucağına alıcaksın meraketme:)amin canım rabbim tüm isteyenlere nasipetsin

aldım cnm bnm kafam çok karışık pazartesi sr a gitçem kan sonucum 1.189 çıktı gebelik yok dediler ve ben daha olmadım
allah allah nasıl yok bildiğime göre sen hamilesin vede en az 5 haftalık.değerin onu gösteriyo sen yanlış yazmadın dimi şuan değerin 1.189?

günaydın kızçelerrrr:)nasılsınız bakalım bugün? ben ehh iyi sayılırım işte değilde yatakta olsaydım çok daha iyi olurdum kesin kocişi sıcacık yatakta bırakınca pek iyi olunmuyo neyseki saat 12de çıkıcam koşa koşa eve gidicem:) kızlar benim 5-6 gündür göğüslerim şişmişlerdi ama ağrı sızı yoktu bu sabah çok kötü bir ağrıyla uyandım özellikle sol göğsüm sütyen bile değdiği için acıtıyo reglimede daha bugünü saymazsak 8 gün var regl olana kadar böyle devamederse yandım valla neden böyle acımaya başladılar anlamadım kızlar hamilemiyim yoksaaa:) hani hep hamişler anlatırya yok göğüslerim çok şişti çok acıyolar dokunamıyorum damarlar böyle yeşil yeşil diye ondan dedim yani teşbihte hata olmaz dimi ama:) neyse hadi uykucular kalkında iki çift laf edelim sıkılırım ben:)

günaydın kızçelerrrr:)nasılsınız bakalım bugün? Ben ehh iyi sayılırım işte değilde yatakta olsaydım çok daha iyi olurdum kesin kocişi sıcacık yatakta bırakınca pek iyi olunmuyo neyseki saat 12de çıkıcam koşa koşa eve gidicem:) kızlar benim 5-6 gündür göğüslerim şişmişlerdi ama ağrı sızı yoktu bu sabah çok kötü bir ağrıyla uyandım özellikle sol göğsüm sütyen bile değdiği için acıtıyo reglimede daha bugünü saymazsak 8 gün var regl olana kadar böyle devamederse yandım valla neden böyle acımaya başladılar anlamadım kızlar hamilemiyim yoksaaa:) hani hep hamişler anlatırya yok göğüslerim çok şişti çok acıyolar dokunamıyorum damarlar böyle yeşil yeşil diye ondan dedim yani teşbihte hata olmaz dimi ama:) neyse hadi uykucular kalkında iki çift laf edelim sıkılırım ben:)

adetten bu kadar önce başlaması süper bi belirti bence benimde ilk gebeliğimde böle olmuştu:):):)

günaydın kızçelerrrr:)nasılsınız bakalım bugün? ben ehh iyi sayılırım işte değilde yatakta olsaydım çok daha iyi olurdum kesin kocişi sıcacık yatakta bırakınca pek iyi olunmuyo neyseki saat 12de çıkıcam koşa koşa eve gidicem:) kızlar benim 5-6 gündür göğüslerim şişmişlerdi ama ağrı sızı yoktu bu sabah çok kötü bir ağrıyla uyandım özellikle sol göğsüm sütyen bile değdiği için acıtıyo reglimede daha bugünü saymazsak 8 gün var regl olana kadar böyle devamederse yandım valla neden böyle acımaya başladılar anlamadım kızlar hamilemiyim yoksaaa:) hani hep hamişler anlatırya yok göğüslerim çok şişti çok acıyolar dokunamıyorum damarlar böyle yeşil yeşil diye ondan dedim yani teşbihte hata olmaz dimi ama:) neyse hadi uykucular kalkında iki çift laf edelim sıkılırım ben:)

insallah hamilesindir canim damarlarinda belirginlik falan varmiydi? varsa buda guzel bi haber ya benimde adetime 10 gun var benimde gogus uclarim ve etrafinda agrilar var sisme yok ama bakalim.. ama ben birde daha dun iliski oldugu icin bu kadar erken belirti olabilecegini sanmiyorum.. adet oncesi belirtiler gibi

selametcim sen nasilsin canim varmi bir gelisme insallah kirmizilar yoktur canim benim.. cok merak ediyorum seni insa hamissindir.. bugun olmazsan ayin 10'u nu bekleyecemisin yoksa test yapacakmisin?

selametcim sen nasilsin canim varmi bir gelisme insallah kirmizilar yoktur canim benim.. cok merak ediyorum seni insa hamissindir.. bugun olmazsan ayin 10'u nu bekleyecemisin yoksa test yapacakmisin?

yok canım halen kırmızıları görmedim çok şükür.ama hiç iyi değilim. canım hiçbirşey yemek istemiyor,mide bulantısı da değil bu garip birşey sanki midem garip en sevdiğim şeyleri dahi istemiyorum.acıkıyorum.gidip dolabı açıyorum bakıyorum yok canım birşey istemiyor,abur cuburu çikolatayı çok severim,o torbama bakıyorum yok.hiçbirşey canım istemiyor. herhalde tansiyonum düşüyor bir an ayaktaysam hemen bir yere yığılıveriyorum. vücut ısım halen yüksek.az önce gene başım döndü ateş bastı o an ateşim ölçtüm 37,7 geldi.hemen elimi yüzümü yıkadım üstümdekileri çıkarttım da ateşim düştü kendime geldim biraz.aslında tahlil yaptırmak istiyorum ama ya negatif olursa diye korkumdan yapamıyorum.

inşallah rabbim bu ay hepimize hayırlı evlatlar nasip eder.hepimiz de bu mutlu haberi burdan veiririz inşallah.

hayır olsun canım berketli şeyler görmüşsün bence hayatına girecek bazı kişiler sana bereketiyle gelecek bu misafir yadaaaaa bebek olabilir:) bebek bence:) size bolluk ve bereket getirecek inşallah.nasıl tabir ama:d

aynen tatlım bendede öyle geçen sene bebek çok görürdüm bebeğini arabasına koyan benim önümden geçerdi valla. bu sene bende hamile çok görüyorum günde enaz 3 nede güzel tontiş tontiş yürüyolar:)

canım rabbim en başta sağlıklısını versin tabi ama herkesin gönlünde yatan bişey oluyo ne güzel ilkinde erkek hissetmişsin erkek olmuş ikincide kız olsunda ikisindende nasibini al inşallah canım:)

hoçgeldin fundacım:) gidişin kötü ama dönüşün muhteşem olmuş gerçekten.rabbim bir daha evlat kaybı yaşatmasın busefer hayırlısıyla kucağına al inşallah:) cinsiyeti belli oldumu canım?

ayyyy defnemmm yaaaa ağzından bal damlıyo kısss gel bi üpemm :asskim: inşşallah canım güzel rüyaydı valla ama sonucunu görücez ben daha çok babaneme rahatsız onun yanında refakatcı kalıcam onun için bişeyler yapıcam ona yoruyorum ama bebek de kısmet tabi :D:D
oyyy kuzummm buğday bereket demek benim bildiğimm ama inşş hayr olsun kuzum yaaa:kiss:

bide böle bişi buldum bak netten

Buğday (c.c.) rızası için iş işlemeye, O nun yolunda savaşmayave güçlükle beraber hayırlı rızka

acaba neden :D:D bahar geldi ya gevşedi gönül yayları ona bağlı olaraktan tabi kadınlar orta katı kiraya vermeye başladılar :D:D ama hayırlısı olsun innşş bu güzel bahar günleri bizede uğur getirir:kiss:

bende 2.5 yıl oldu aynıyız demek cnmm Allah mutluluğunuzu daim etsin bekar olanlarada hayırlı kısmetler versin .ayrıca ilk tedaviye başladığım zaman bende klomen kullanmıştım sen rahim filmi filan cektirdinmi ben 6 ay oldu cektirdim temiz cıktı dr demişti ki ilk 6 ay verimli olur yani hamiş kalma olasılığın fazla demişti ama tık yok bende :D:D

cnm Allah mutluluğunuzu daim etsin ne güzel herkes sevsin valla kocişini sağlam tutsun kacırmasın:D:D ayy ne kocalar var yaa bide bak ne güzel kadın evlense bile birine mahkum kalmamalı yani kocanın dediğini yapıp demediğini yapma gibi emri vaki yaşamak olmaz demi bence eşler birbirine karşı ılıman olmalı yani bazıları varki kızken babasından cekiniyo evlendikten sonra sanki kocasının kölesi oluyo bu cok yanlış yaaa kadında bi yerde özgür olmalı özgür olmalı derken yani kocasından habersiz bişiler yapsın değil kocası izin verirse yapar vermezse susup oturur olmamalı bence

cnmm sende iyiki varsın insanın böyle konuşacak birileri olmase ne güzel demi :kiss:

cnmm evliliğin hep böle mutlu gecsin inşşş Allah bozmasın valla benim kocişimde seninki gibi aynı yaaa 1 gr sinir yok adamcağızda :D:D yemek desen aramaz valla cok rahattır kendisi vala benim kocişimde iyiki var onu cokkkkkkkkkkkk seviyorum cnm aşkm benimm:asskim: ayy hep destek olur ne desem onay verir tabi bende onun görüşlerine saygılıyım herşeyi beraber karar alırız en iyisi en güzelide bu demi :D:D

valla cnm Allah hayırlısını versin yeter yani sağlıklı olması daha güzel bence de ama ben biyoloji dersinden aklımda kalmışda erkekte xy kadında xx kromozomu var bu erkekten gelen y kromozomu yumurtadaki x ile birleşirse yani xy olursa erkek oluyo bu erkekteki x kadındaki x le birleşirse kız bebek oluyo :D:D yani bunu tutturabiliyosan tamamdır hahaha

evet bak babaneme yoruyorum onun hayır dualarını alıcam yaaa:hıms:

kıslarrrr bu arada 2 gün yokum sınavım var dua edin bana emi melişlerim :D:D bu sefer snav için dua istiyorum bebek için değel yani D:D:D sizi seviyorum 2 gün sonra görüşmek üzere :kiss: sevgiyle kalın beni bekleyin anacımmm :D:D sizi gocıman gocıman opyom gali :D:D

tumblr_lxpd1oS8Hy1r9wxjmo1_500.gif

allahım bu ne cilveli bri öpücüktür yahuu bütün yağlarım eridi valla hahahahahahahahahahahahahahaha Allah yardımcın olsun canım benim dualarım seninle Rabbim zihin açıklığı versin soruları kolaycana çözersin inşallah du bi şans öpücüğü vereyim :D:D :asskim:

aşılama,tüp bebek falan hep biz gerekirse faydalanalım diye var biliyoruz ama bende tıpkı senin gibi hiçbirşeye gerek kalsın istemiyorum.bende 3 ay klomenle takip gördüm ama sonuç alamadık doktor bizede aşılamadan başka çare yok 2 sene oldu artık dedi ama gel görki yaptıramıyoruz bitürlü:) inşallah gerek kalmadan yada tam gerek kaldığını düşündüğümüz anda sürpriz olur valla benim etrafımda çok var böyle olan bende bir süpriz istiyorum yani:):)

ayyy bende böle süpriz olsun istiyorum yaa böle hiç beklenmedik anca yavrucuğum ben geldim desin:hıms: inşallah rabbim bu hayalini gerçekleştirir bitanemm:kiss:

ben niye asi sınava giriyomuş gibi algıladım ya çok komik oldu :D:zonked::puhas:
sana kolay gelsin allah yardımcın olsun lavinyam:D

hahahahahahaha yavrum yoruldun herhal sen hahahaha kıyamam ben sana :kiss:

oyyy maşallahh fasulyeme yaaa yesin teyzeleri onuuuu Maşallah bitanemm benm yaa inşallah hep böle sorunsuz devam eder 9 ay boyunca iyi bak kendine de asulyemede :kiss:
aldım cnm bnm kafam çok karışık pazartesi sr a gitçem kan sonucum 1.189 çıktı gebelik yok dediler ve ben daha olmadım

Allah Allah çok ilginç ama :S bide ultrasyonlamı baksalar acaba değerlerinde iyi çünkü 1.080 bile 6 haftalık hamiş gösteriyo netten araştırdım da :S:S

günaydınnn bitanemmm aaa çok güzel buu belirtilerrr :D:D evet bende çok duydum bu göğüs şişmesini acımasını damarların belirginleşmesini ayy yoksa sendemi hamişsinnn ayy defne valla sevinçten bayılabilirim o derece yani şimdiden bile heyecan yaptım ama herşeye hazırlıklı olmak lazım değil mi dualarım seninle bitanem yaa inşalah bu ay annesine tutunmuştur küçük meleğimiz :kiss:

Günaydın canlarımmmmmm hatta tünaydın bile diyebilirim öğlen olmuş çünkü işte olduğum için saati fark etmedim :D:D bugün ayın 7 si bende adetimi 6-7-8-9-10 nisan arası bekliyordum ama henüz gelen giden yok hiç bir belirtide yok sadece son üç gündür sol kasığımda batmalarım oluyor birde karnım ağrıyor :S:S ya adet olucam yada psikolojik çünkü hiç hamilelik umudum yok bu ay benim neden bilmiyorum ama ben öle hissediyorum tabbi Allahtan umut kesilmez dimi :)

ee sizden naber bakalım Selametcimm, koyusiyahcımmm varmı sizde bir gelişme canlarım inşallah güzel haberler verirsiniz bende pazar akşamına kadar olamıycam babanem rahatsız daha önce de sölemiştim hastanede refakatçısı olucam sizleri özliycem canlarım :kiss:

cnm hadi hayırlısı inş vardır birşeyler bu belirti bendede vardı reglime 10 gün kala başlamıştı gögüslerimin acısından sütyen bile takamıyodum cnm hayırlı hbrlerini bekliyoruz....

Geri