Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yok canım halen kırmızıları görmedim çok şükür.ama hiç iyi değilim. canım hiçbirşey yemek istemiyor,mide bulantısı da değil bu garip birşey sanki midem garip en sevdiğim şeyleri dahi istemiyorum.acıkıyorum.gidip dolabı açıyorum bakıyorum yok canım birşey istemiyor,abur cuburu çikolatayı çok severim,o torbama bakıyorum yok.hiçbirşey canım istemiyor. herhalde tansiyonum düşüyor bir an ayaktaysam hemen bir yere yığılıveriyorum. vücut ısım halen yüksek.az önce gene başım döndü ateş bastı o an ateşim ölçtüm 37,7 geldi.hemen elimi yüzümü yıkadım üstümdekileri çıkarttım da ateşim düştü kendime geldim biraz.aslında tahlil yaptırmak istiyorum ama ya negatif olursa diye korkumdan yapamıyorum.

inşallah rabbim bu ay hepimize hayırlı evlatlar nasip eder.hepimiz de bu mutlu haberi burdan veiririz inşallah.

ayyy ciddimisinnn ::D:D dur dur hemen yapma pazar günü yap yada bekle ayy inşallah hayırdır bunlar canımcımmm yaaa:kiss: Allahım hakkında hayırlısını versin bitanemmm :kiss:

ayyyy defnemmm yaaaa ağzından bal damlıyo kısss gel bi üpemm :asskim: inşşallah canım güzel rüyaydı valla ama sonucunu görücez ben daha çok babaneme rahatsız onun yanında refakatcı kalıcam onun için bişeyler yapıcam ona yoruyorum ama bebek de kısmet tabi :D:D

evet bak babaneme yoruyorum onun hayır dualarını alıcam yaaa:hıms:

allahım bu ne cilveli bri öpücüktür yahuu bütün yağlarım eridi valla hahahahahahahahahahahahahahaha Allah yardımcın olsun canım benim dualarım seninle Rabbim zihin açıklığı versin soruları kolaycana çözersin inşallah du bi şans öpücüğü vereyim :D:D :asskim:

ayyy bende böle süpriz olsun istiyorum yaa böle hiç beklenmedik anca yavrucuğum ben geldim desin:hıms: inşallah rabbim bu hayalini gerçekleştirir bitanemm:kiss:

hahahahahahaha yavrum yoruldun herhal sen hahahaha kıyamam ben sana :kiss:

oyyy maşallahh fasulyeme yaaa yesin teyzeleri onuuuu Maşallah bitanemm benm yaa inşallah hep böle sorunsuz devam eder 9 ay boyunca iyi bak kendine de asulyemede :kiss:

Allah Allah çok ilginç ama :S bide ultrasyonlamı baksalar acaba değerlerinde iyi çünkü 1.080 bile 6 haftalık hamiş gösteriyo netten araştırdım da :S:S

günaydınnn bitanemmm aaa çok güzel buu belirtilerrr :D:D evet bende çok duydum bu göğüs şişmesini acımasını damarların belirginleşmesini ayy yoksa sendemi hamişsinnn ayy defne valla sevinçten bayılabilirim o derece yani şimdiden bile heyecan yaptım ama herşeye hazırlıklı olmak lazım değil mi dualarım seninle bitanem yaa inşalah bu ay annesine tutunmuştur küçük meleğimiz :kiss:

Günaydın canlarımmmmmm hatta tünaydın bile diyebilirim öğlen olmuş çünkü işte olduğum için saati fark etmedim :D:D bugün ayın 7 si bende adetimi 6-7-8-9-10 nisan arası bekliyordum ama henüz gelen giden yok hiç bir belirtide yok sadece son üç gündür sol kasığımda batmalarım oluyor birde karnım ağrıyor :S:S ya adet olucam yada psikolojik çünkü hiç hamilelik umudum yok bu ay benim neden bilmiyorum ama ben öle hissediyorum tabbi Allahtan umut kesilmez dimi :)

ee sizden naber bakalım Selametcimm, koyusiyahcımmm varmı sizde bir gelişme canlarım inşallah güzel haberler verirsiniz bende pazar akşamına kadar olamıycam babanem rahatsız daha önce de sölemiştim hastanede refakatçısı olucam sizleri özliycem canlarım :kiss:

canım babaannene çok geçmiş olsun.yaşlı insanların,anne ve babanın hayır dualarını almak çok güzel.her işin yolunda gider,rabbim seni kaza ve belalrdan korur,gönlündeki isteklerinde inşallah hayırlısıyla kabul olur güzel kardeşim. inşallah bunların hürmetine rabbim sana hayırlı bir evlat nasip eder.o gül yüzünü güldürür rabbim inşallah adet olmazsın canım benim.

beni biliyorsun geçen ayın 10 unda leke galmişti 2 gün sürdü 12 martta da tam adet oldum oda 2 gün dürmütü.internetten ayın 10 unu adet başlangıcı yazdığımda bugün adet olmam lazım gözüküor.12 martı adet başlangıcı yazdığımda 10 nisan gözüküyor.bugün henüz adet olmadım bende bekliyorum canım.hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

adetten bu kadar önce başlaması süper bi belirti bence benimde ilk gebeliğimde böle olmuştu:):):)
evet tatlım ya ben öyle pek fazla belirti takipetmem yani artık etmemeye çalışıyorum 2 senedir öylemiydi böylemiydi demek yorucu oluyo ama buay bukadar erkenden olunca insan ister istemez acabamı diyo:) demek senin ilk hamileliğindede öyle olmuştu negüzel belkide bendede öyle olmuştur bellimi olur:)

insallah hamilesindir canim damarlarinda belirginlik falan varmiydi? varsa buda guzel bi haber ya benimde adetime 10 gun var benimde gogus uclarim ve etrafinda agrilar var sisme yok ama bakalim.. ama ben birde daha dun iliski oldugu icin bu kadar erken belirti olabilecegini sanmiyorum.. adet oncesi belirtiler gibi
evet canım senin daha çok yeni varsa bile belli etmez kendini ama benimde yeni sayılır gerçi yumurtlamam biteli 1haftadan fazla olcak nerdeyse hayırlısı bakalım kısmetten ötesi yok.benimde göğüslerde sızı var ama şişkinlik daha fazla hani silikonlu gibi diyolarya aynen öyle eşim bile bu sabah giyinirken ne onlar öyle be senin adetinede daha çok var dedi onun bile dikkatini çekmiş erkenden oluşu:) beklicez bakalım 1 hafta var nerdeyse.

yok canım halen kırmızıları görmedim çok şükür.ama hiç iyi değilim. canım hiçbirşey yemek istemiyor,mide bulantısı da değil bu garip birşey sanki midem garip en sevdiğim şeyleri dahi istemiyorum.acıkıyorum.gidip dolabı açıyorum bakıyorum yok canım birşey istemiyor,abur cuburu çikolatayı çok severim,o torbama bakıyorum yok.hiçbirşey canım istemiyor. herhalde tansiyonum düşüyor bir an ayaktaysam hemen bir yere yığılıveriyorum. vücut ısım halen yüksek.az önce gene başım döndü ateş bastı o an ateşim ölçtüm 37,7 geldi.hemen elimi yüzümü yıkadım üstümdekileri çıkarttım da ateşim düştü kendime geldim biraz.aslında tahlil yaptırmak istiyorum ama ya negatif olursa diye korkumdan yapamıyorum.

inşallah rabbim bu ay hepimize hayırlı evlatlar nasip eder.hepimiz de bu mutlu haberi burdan veiririz inşallah.
tatlım korkunda çok haklısın iki ihtimalide düşünmek lazım ama ben genelde erken test yapmaya korkmuyorum zaten hamile değilsek regl olucaz kaçarımız yok hertürlü içimiz burkulacak test yapınca acabalarım azalıyo biraz benim genelde.senin reglin geçtiğine göre vede birçok belirtin olduğuna göre aslında rahatlıkla bir test yapabilirsin gibi geliyo bana:) inşallah sonucun müjdeli olur canım :)

ayyy canim hadi hayirlisi allahin izniyle insallah hamilelik haberini alicaz.. yani tahlil yaptirmak istersen sen bilirsin hic korkma nasil olsa iyi veya kotu bir sonuc alacaksin.. ha bugun beklemissin ha 3 gun sonra yaptirmissin.. hamilelik varsa simdiye coktan hhormonalrin kanda belli olmaya baslamistir cunki ayin 10 una sadece 3 gun var 3 gun once bile yapilca cikar yani... allahtan hairlisi

evet tatlım ya ben öyle pek fazla belirti takipetmem yani artık etmemeye çalışıyorum 2 senedir öylemiydi böylemiydi demek yorucu oluyo ama buay bukadar erkenden olunca insan ister istemez acabamı diyo:) demek senin ilk hamileliğindede öyle olmuştu negüzel belkide bendede öyle olmuştur bellimi olur:)

evet canım senin daha çok yeni varsa bile belli etmez kendini ama benimde yeni sayılır gerçi yumurtlamam biteli 1haftadan fazla olcak nerdeyse hayırlısı bakalım kısmetten ötesi yok.benimde göğüslerde sızı var ama şişkinlik daha fazla hani silikonlu gibi diyolarya aynen öyle eşim bile bu sabah giyinirken ne onlar öyle be senin adetinede daha çok var dedi onun bile dikkatini çekmiş erkenden oluşu:) beklicez bakalım 1 hafta var nerdeyse.

tatlım korkunda çok haklısın iki ihtimalide düşünmek lazım ama ben genelde erken test yapmaya korkmuyorum zaten hamile değilsek regl olucaz kaçarımız yok hertürlü içimiz burkulacak test yapınca acabalarım azalıyo biraz benim genelde.senin reglin geçtiğine göre vede birçok belirtin olduğuna göre aslında rahatlıkla bir test yapabilirsin gibi geliyo bana:) inşallah sonucun müjdeli olur canım :)

inşallah defneciğim ya rabbim biliyor gönlümü içimdekileri burda olan bebek isteyen tüm kardeşlerime hayırlı evlatlar nasip etmesini çok istiyorum,dua ediyorum hepimiz için.inşallah hepimiz bu müjdeli hayırlı haberleri veririz canım.

aslında haklısın sonuç ya negatif ya pozitif iki ihtimal var haklısın en azından rahatlarız.evde idrar tahlili için erken olduğunu okudum kan tahlili içinde sağlık ocakları yapıyormu bilmiyorum.özel hastanelerdede 20 tl karşılığı yapılıyor.bu nedenle bende böyle karamsar karamsar ne yapacağını bilmeden bekliyorum.hakkımızda hayırlısı canım.inşallah hamileyizdir.

eşime söyledim gidip tahlil yaptıralımmı diye.oda istersen kadın doğumcuya gidelim tüm testlerini yapsın varsa öğreniziriz yoksada bir sorun varmı ona bakmış olurlar dedi.sizce tahlilmi yaptırayım eşimin dediği gibi kadın doğum doktorunamı gideyim kızlar.

canım babaannene çok geçmiş olsun.yaşlı insanların,anne ve babanın hayır dualarını almak çok güzel.her işin yolunda gider,rabbim seni kaza ve belalrdan korur,gönlündeki isteklerinde inşallah hayırlısıyla kabul olur güzel kardeşim. inşallah bunların hürmetine rabbim sana hayırlı bir evlat nasip eder.o gül yüzünü güldürür rabbim inşallah adet olmazsın canım benim.

beni biliyorsun geçen ayın 10 unda leke galmişti 2 gün sürdü 12 martta da tam adet oldum oda 2 gün dürmütü.internetten ayın 10 unu adet başlangıcı yazdığımda bugün adet olmam lazım gözüküor.12 martı adet başlangıcı yazdığımda 10 nisan gözüküyor.bugün henüz adet olmadım bende bekliyorum canım.hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

ayyy canımmm benimm yaa Allah razı olsunnn bitanemm Rabbim inşallah hepimizi en hayırlı zamanda evlat sahibi yapacak ben inanıyorum. Dualarım seninle bitanem inşallah bize hayırlı haber verirsinnn:kiss:
eşime söyledim gidip tahlil yaptıralımmı diye.oda istersen kadın doğumcuya gidelim tüm testlerini yapsın varsa öğreniziriz yoksada bir sorun varmı ona bakmış olurlar dedi.sizce tahlilmi yaptırayım eşimin dediği gibi kadın doğum doktorunamı gideyim kızlar.

canım bence önce git kan testi ver eğer gebelik yoksa sonrasında bütün gerekli tahlilleri tedavileri olursun zaten. zaten kadın doğumcuya gitsen oda senden önce gebelik varmı yokmu diye kan tahlili istiycek en azından sen kan tahlilini yaptırır ona göre gidersin kadındoğumcuya ki inşallah gerek kalmaz da bi fasulyemiz olur :D:D :kiss:

:ebebek::ebebek:canlarımmm benim ben çıkıyorum pazar akşamı Allah izin verirse görürşürz sizi çok seviyorum iyi ki varsınız :kiss: :6: hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah Allah'a emanet olun canlarım :):ebebek::ebebek:

bu sabah merakımdan çatladım sabahın köründe kalkıp eczaneye gittim.testimi yaptım ama sonuç kocaman kırmuzı tek çizgi :Dgerçi daha var adetime 1 hafta.ama olsa çıkardı heralde.valla bu adette doktora gidicem artık

Geri