Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bu sabah merakımdan çatladım sabahın köründe kalkıp eczaneye gittim.testimi yaptım ama sonuç kocaman kırmuzı tek çizgi :Dgerçi daha var adetime 1 hafta.ama olsa çıkardı heralde.valla bu adette doktora gidicem artık

benim geçenki hamişliğimde adetimden 10 gün sonra çıktı kapılma umutsuzluğa bekle kuşum

kızlar geçen hafta gitmiştim ya doktora doktor rahim duvarında kalınlaşma var bu hafta adet olursun olmazsanda büyük ihtimal hamilesin demişti ben bu hafta adet olmadım yani hamilemiyim:)umut işte
muti sen istanbulun hangi semtinde oturuyosun.doktorun hangi semtte kalıyo.bende doktora gitmek istiyorum.ama tavsiye üzerine gitmek çok daha iyi geliyo.

:S vallaha mı.yuhh yaa ben çatlardım senin yerinde olsam.sen yine sabırlı çıktın.helal olsun :)

bu sabah merakımdan çatladım sabahın köründe kalkıp eczaneye gittim.testimi yaptım ama sonuç kocaman kırmuzı tek çizgi :Dgerçi daha var adetime 1 hafta.ama olsa çıkardı heralde.valla bu adette doktora gidicem artık

canım benim ablam şuan 13 haftalık hamile 6 haftalıkken idrar testinde çıkmamıştı, idrar testleri erken gebelik testi olarak satılan o pahalı testlerde bile yalancı negatiflik olabilir üstelik kanda belli bir oranın üstüne çıkmadıkca idrarda hcg bulunmaz dolayısıyla idrar testlerinde yalancı negatif çıkma ihtimali çokk yüksektir

inşallah canım başka hiçbir sorunla karşılaşmıcaz hayırlısıyla evladını kucağına alıcaksın meraketme:)amin canım rabbim tüm isteyenlere nasipetsin

allah allah nasıl yok bildiğime göre sen hamilesin vede en az 5 haftalık.değerin onu gösteriyo sen yanlış yazmadın dimi şuan değerin 1.189?

vala kağıdımda öle yazıyo ya SONUÇ 1 AÇIKLAMA .1.187 23 YAZIYO CNM

1,187 olabilir mi canım ya yanlış yazmışlardır belki
ya hamilesin sonucu yanlış yorumlamışlar ya da 1,187 2.0 değerinden küçük olan bir değer yazmak istediler ama yanlış yazdılar anlayamadım:zonked:

Geri