Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

dün yine merakımdan bi test yaptım ama uzun zaman sora bi baktım çok çok az belirgin diğer çizgi.eşimde dedi evet bi çizgi var ama çok az belli dedi.bugünde bişi yok.5 gündür sol kasığım acayip batıyo ve ağrıyo.anlamadım ben bişi.valla p.tesi sırf ne acaba diye kan testine gidicem.

alascım ben bi defasında yaptırmıştım 1.20 çıkmıştı yani malesef yoktu :( bak böyle bişey var sitede biyerde böyle olması gerekiyo sanırım

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri
7LE6tkjlbkAAAAASUVORK5CYII=

dün yine merakımdan bi test yaptım ama uzun zaman sora bi baktım çok çok az belirgin diğer çizgi.eşimde dedi evet bi çizgi var ama çok az belli dedi.bugünde bişi yok.5 gündür sol kasığım acayip batıyo ve ağrıyo.anlamadım ben bişi.valla p.tesi sırf ne acaba diye kan testine gidicem.

canım bu tarz testlerin uzun sürenin sonunda yani 10 dakikadan sonra pozitif çıkması güvenilmez bence adetinin geçmesin bekle ama sen bilirsin tabi

kızlar adetime 5 gün kala kan tahlili yaptırsam sonuç çıkarmı yinede.

canım belki çıkmaya bilir bazen geç döllenme söz konusu olabiliyor ve hcg yeterince salgılanmamış olabilir bak ablam adeti geçeli 4 gün olmuştu ama kanda çıkmamıştı bir de negatif çıkarda hamilelik aslında varsa gereksiz yere moralin bozulur bence acele etme

haklısın canım.ah bu sabırsızlık varya.c.tesi belli olcak bakalım.zaten ısı artışımıda takip ediyorum.en kısa zamanda gelsin melekler inşallah..bizide kurtarsınlar bu dertlerden :)

muti sen istanbulun hangi semtinde oturuyosun.doktorun hangi semtte kalıyo.bende doktora gitmek istiyorum.ama tavsiye üzerine gitmek çok daha iyi geliyo.

kuşum ben bayrampaşa da oturuyorum doktorum da sultangazi medikal park hastanesinde sadık bey beim bir arkadaşım 2 ay önce doğum yaptı dokuz ay boyunca sadık beye gitmişti doğumunu da orda yaptı ve çok memnundu bende onun sayesinde gittim yani ondan önce 2 ayrı hastaneye gittim böle memnun kalmadım çok çok çok temiz ve iyi doktorları

kızlar sitelerde ki torumları okuyup tüm belirtileri kendimde buldum:) hatta iki gün önce kahve lekem bile geldi. Göğüslerim iki gündür dokunulmaz derece şiş. ben de gaza gelip gittim kan testi yaptırdım.sonuç 1 bile değil. sadece moral bozdum. adetime daha 12 gün falan var.o yüzden artık adet günüm geçmedikten sonra test falan yaptırmıycam:(

Geri