Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kuşum ben bayrampaşa da oturuyorum doktorum da sultangazi medikal park hastanesinde sadık bey beim bir arkadaşım 2 ay önce doğum yaptı dokuz ay boyunca sadık beye gitmişti doğumunu da orda yaptı ve çok memnundu bende onun sayesinde gittim yani ondan önce 2 ayrı hastaneye gittim böle memnun kalmadım çok çok çok temiz ve iyi doktorları
muticim inanmıyorummmmmm bende bayrampaşadayım hehehe :D tesadüfe bak yuhhhh

kızlar herhalde adet olacağım karnımda çok kötü ağrılar başladı gene.adet sancısı resmen.bu ayda olmayacak herhalde. inşallah hayırlısı olur.

selam ben geldimmm :deli: valla kıymetimi bilin sınav arası girdim cok okuyamadım gerci yazdıklarınız ama yinede göz gezdirdim kıslar benimde göğüs uclarım cok acıyo dokunamyorum kasıklarım da ağrıyo hafiften gecen ay hiç bişi olmamıştı adetim de lekeli geldi bu ay acısı cıkacak sanırım ben 2 ayda birmi yumurtluyom nedir hahaha anlamadım kendimi cözemedm gitti beaa :D:D neyse kıslar kendinize iyi bakn bugünki sınavımda güzel gecti inşş yarın kaldı 3 ders daha sonra vizeler bitmiş olacak hadi görüşürüz ptesi :kiss:

kıslar biliyosunuzki 5 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 6. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA................ 7 haftalık oldu meleğimiz :kiss:

2) yasmin nil......................
7 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) bur_ay.................
6 haftalık minik meleğimiz:kiss:

4)Ciel...............................:deli:
:kiss: cnm arkadaşım tebrikler

5) Sarı Papatya................Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

ADET BEKLEYENLERİMİZ

koyusiyah......................6-7-8-9 nisan

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan

fatma2...................................9 nisan

selamet..................................7 nisan

gul-guzeli............................ 13 nisan

essenn..................................14 nisan

gonca 16...............................14 nisan

LaViNYaM.............................15 nisan
smi%20%2811%29.gif

defne defne..........................16 nisan

almire...................................17 nisan

shekerr hale..........................20 nisan

dilekdenizi..............................20 nisan

Ceylangözlü............................22 nisan

pelinifl.....................................23 nisan

melek24..................................25 nisan

ece naz..............................27-28 nisan

kardelen000............................28 nisan

yakışıklım...........................2-3-4 mayıs

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

selam kızlar işim çok yoğun olduğu için uğruyamadım inş hepiniz iyiysinizdir ne güzel hamişlerimz çoğalıyor gördükce çok mutlu oluyorum rabbim bütün meleklerimize nasip etsin o duyguyu.teyzeleri benim meleğimde 8 haftalık oldu inş hayırla ve sağlıkla kucağıma alırım meleğimi. bu hafta karnım biraz büyüdü ve 1.5 kilo aldım pantalonlarım olmuyor yarın hamile pantalonu alcam.hepinizi öpüyorum kib

Geri