Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar günaydın,
bulantılarımı haplarla hafifletmeye çalışıyorum doktorum verdi ama pek işe yarıyor gibi değil :( her an midem azıma gelecek gibiyim sizleri her gün okumaya çalışıyorum ancak yazacak takatim olmuyor bu nedenle yazmıyorum kusura bakmayın..
hepinizi kocaman öpüyorum..

benim gunume 10 gun var.biraz bekle istersen yada eglenir gibi yap çıkmazsa üzlme inşeallah cıkar.
yok tatlım ya öyle kahrolmam insanda ister istemez burukluk oluyo ama çabuk geçiyo alıştık heralde artık nasıl olsa beklemekten başka yapıcak bişey yok.ama böyle erken test yapıp öğrenenleri duyunca acabamı diyorum yani hemen bi heves test geliyo aklıma :) kısmet bakalım yarın öğreniriz.

amin kuşum amin gelecek ayı sabırsızlıkla bekliorum hem ne kaldıki zaten bugünü sayma 29 gün sadece:)
evet ya az kalmış:):) valla zaman su gibi akıp geçiyo bide bakmışsın günün gelmiş bile.günün gelsin ama kırmızılar gelmesin inşallaahhhh.):)

kızlar günaydın,
bulantılarımı haplarla hafifletmeye çalışıyorum doktorum verdi ama pek işe yarıyor gibi değil :( her an midem azıma gelecek gibiyim sizleri her gün okumaya çalışıyorum ancak yazacak takatim olmuyor bu nedenle yazmıyorum kusura bakmayın..
hepinizi kocaman öpüyorum..
sanada günaydın fıstık:) ay kıyamam ya bulantı ne fena bişeydir benim bu sabah biraz bulandı ki hala geçmedi sinir oldum.allah sana kolaylık versin ilaçlar işe yarasın inşallah.senin kusuruna bakılmaz canım şen hamişsinn:)

ben 22 yaşındayım.bi daha söylemem canııım
yok tatlım ya abla takıntım yoktur aşkolsun yaşını merakettim sadece bende 27 yaşındayım:)

Geri