Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

tamam cnmcım ekliyorum hemen :kiss:

cnm asişimin dediği gibi netten bulabilirsin bi bak istersen :kiss:

burdayımmmmmm :D:D işte geldim burdayım ben bu işte ustayım ocağa geldi cif laviş kirleri söktü cif laviş hahaha

ohohohhh süper valla aman diyim boş gecme bugünleri inşş tutacak cnmcım :kiss:

papiş sen naptın kıss en son hamiştin ama kan testi yaptınmı noldu anlamadım ben bişi :D:D

tamam cıvırcığım :D:D defnenin tabiriyle :D:D

ayy cnm günaydın valla biz cok tembeliz napcaksın işte dükkanı sana actırıyoz kusura bakma :D:D köpeğin hayırlı olsun iyi bak emi ona :D:D

canlaaaaarrr,
yarin dr.gidiorum,dua edin emii:(
bekleye bekleye sabir tasi oldum zaten...evdeki testler pozitif,insallah bi sorun olmaz,yarin bi mutlu haberde benden gelir...ooofff Allahim sen yardim et bizlere....optum canlarr...

selam şekerlerim...
uzun bir zamandır yoktum.hamile kalacağım diye aldığım kiloları vermekle meşgulüm.yaz geliyor bikinilere sığamamak korkusu:(.bebek olayını tamamen zamana bıraktım ovulasyon şu bu asla hesaplamadım ve düşünmedim hiçbir yerimde ağrımadı,hani psikolojik ağrılar oluyordu ya gaz şişkinlik,kasık ağrısı vs..hepsi yok oldu sabah akşam spordayım şimdilik iyi gidiyor vücudum oldukça sıkılaşmaya başladı..böylelikle bebek düşüncesiyle stresten uzaklaştım..fırsat buldukça topiği takip ettim ama herkes iyidir umarım..hamişlerimiz artmış maşallah.yeni hamişlerimizi tebrik ediyorum Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..Tatlı bela bebeğini kaybetmişsin başın saolsun canım Rabbim en kısa zamanda tekrar nasip edeer inşallah...lavişim,asim aklım sizlerdeydi son durumlarınız nedir..bu arada defnemmmmm seni burda görmek harika...hepinizi öpüyorum

günaydın,günaydınn,günaydıııınnnnn..........

Hayırlı Cumalar....
Nasılsınız güzeller?
Durumumu bildiriyorum ; hala bişi yok :) ateş aynı :) Dün akşam hemşire arkadaşım gelmişti,kanda erken baktırmışsın dedi( 2.gün) bazılarında geç çıkabiliyor,en sağlıksısı 5.günden sonra baktırman dedi :) o da şaşırdı durumuma...Düzenli gidiyosa bu kadar uzaması tuhaf dedi...Haydin hayırlısı :)))))))

kızlar amma kaynatmışsınız ya oku oku bitiremedim maşallah:D

nasılsınız? ben hastalıktan ölüyorum ya kafamı kaldıramıyorum kaç gündür yatış:D kış boyunca bu kadar hasta olmamıştım doktora gitmiyorum gerçekten hamilelik ihtimalim varmış gibi anca su iç yat modundayım:uykucu:

asicim midenin ağrıdığını söylemişsin baya bi sayfa önce inşallah geçmiştir canım nasılsın?

cnmcım gecmiş olsun kıss bide hemşiresin hee bakamıyon kendine :D:D annemde hemşireydi benim hep hasta olurdu kadın derdii ki terzi kendi söküğünü dikemez :D:D sende dikemiyon sanırsam :D:D

aşkitommm hoşgeldin kıs geçmiş olsun yaaa kıyamamm ben sana bol bol dinlen canım zaten ortalıkda bir salgın varmış serum takmadan geçmiyormuş dikkat et kendine :kiss:

kuzum soda içmeye başladım zorlada olsa soda içiyorum biraz iyi gelmeye başladı bakalım işe yararsa soda içerim devamlı ama karnım çok şişti :uhu:

ay evet mineral deposu sodalar valla her gün içmek lazım esasen ama bi mide dr una görün cnm benim büyük bişi olmasın sonra

kızlar selam,
birşey sorucam bu rep puanı ne? nasıl artıyor? ne işe yarıyor? biz birbirimize verebiliyor muyuz?
merak işte :))

asişim anlatmış cielcim cnm benim :kiss:

bakın bakalım bana hamişlik yakışıyormu :D:D

2012%20lcw%20katalog4-136.jpg

2012%20lcw%20katalog3-2e.jpg

kısss Allah seni yakışmazmı delüüüü her kadına yakışır sana daha da yakışmış :D:D

canlaaaaarrr,
bekleye bekleye sabir tasi oldum zaten...evdeki testler pozitif,insallah bi sorun olmaz,yarin bi mutlu haberde benden gelir...ooofff Allahim sen yardim et bizlere....optum canlarr...

ayy ben senin yerinde olsam dr a coktan gitmiştim sende hiç meraklanmıyonmu yaaaaa :S

kızlar ben geldim :)

h.geldin datlummm :deli: taze hamişimiz :kiss: nasılsın durumlar nasıl bebiş nasıl annesini üzüyomu

selam şekerlerim...
uzun bir zamandır yoktum.hamile kalacağım diye aldığım kiloları vermekle meşgulüm.yaz geliyor bikinilere sığamamak korkusu:(.bebek olayını tamamen zamana bıraktım ovulasyon şu bu asla hesaplamadım ve düşünmedim hiçbir yerimde ağrımadı,hani psikolojik ağrılar oluyordu ya gaz şişkinlik,kasık ağrısı vs..hepsi yok oldu sabah akşam spordayım şimdilik iyi gidiyor vücudum oldukça sıkılaşmaya başladı..böylelikle bebek düşüncesiyle stresten uzaklaştım..fırsat buldukça topiği takip ettim ama herkes iyidir umarım..hamişlerimiz artmış maşallah.yeni hamişlerimizi tebrik ediyorum Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..Tatlı bela bebeğini kaybetmişsin başın saolsun canım Rabbim en kısa zamanda tekrar nasip edeer inşallah...lavişim,asim aklım sizlerdeydi son durumlarınız nedir..bu arada defnemmmmm seni burda görmek harika...hepinizi öpüyorum

oyy kuzumm h.g bende diyodum bi ciceğimiz eksik burda :D:D senmişsin gel özletme kendini yaa spor demek hee valla benimde ihtiyacım var yani de bakalım nolacak :)

Hayırlı Cumalar....
Nasılsınız güzeller?
Durumumu bildiriyorum ; hala bişi yok :) ateş aynı :) Dün akşam hemşire arkadaşım gelmişti,kanda erken baktırmışsın dedi( 2.gün) bazılarında geç çıkabiliyor,en sağlıksısı 5.günden sonra baktırman dedi :) o da şaşırdı durumuma...Düzenli gidiyosa bu kadar uzaması tuhaf dedi...Haydin hayırlısı :)))))))

günaydın cnmcım hayırlı cumalar evet yaa neden bu kdar uzadı senin adet düzenli giderken bende
anlamadım

kıslarrrr hayırlı cumalar şekerler :deli: dualarımız kabul olsun inş su mübarek günün yüzü suyu hürmetine bu arada daha kahvaltı yapmadım ama boğazımdan gecmedi sizide bekliyorum sofraya hadi buyrun :D:D

d9ed5d8d6975760f99114c7545ac71ff_1298757653.jpg

canlaaaaarrr,

canım benimmm şu mübarek Cuma Günü yüzü suyu hürmetine Rabbim inşallah gönlünden geçeni nasip eder sana dualarım seninle canım doktor gelince muhakkak bizi haberdar et olur mu hayırlı haberlerle gel canım :kiss:

kızlar ben geldim :)

hoşgeldin canım hamişimmmmm nasılsınn nasıl gidiyo bakalım hamişlik bebişinde sende iyimisin bakalım :kiss:

selam şekerlerim...

canım çok özledimmm seni yaaa:kiss: ohh canım yaa stresden uzak durarak en güzelini yapıosun keşke vaktim olsada bende spora başlasam ama vaktim yok çalışıyorum :tsk: ben hala adet olmadım canım biliyosun 6 ve 10 nisan arası bekliyordum ama 20 nisan oldu hala tık yok bakalım yarın büyük ihtimal söktürücü kullanıcam yarın sabah test yapıp :D:D

Hayırlı Cumalar....
Nasılsınız güzeller?

essencimmmmmm bu çok güzel hadi bakalım hayırlısı olur inşallah canım bu durumda ne zaman tekrar baktırıcaksın kanda inşallahh güzel haberler verirsin bize bitanemm :kiss:

Geri