Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bana da öyle geliyor defnecimmm. bugün dananın kuyruğu koparsa kopar.ama bu teste çok güveniyorum. internetteki yorumlara göre aldım. hatta prötüctör bilememiş birisinde bu test bilmiş. kısmet artık. hastalanmazsam kopmak serbest. 28. 4.ayımızı dolduruyoruz bizim için süper olur:)

canim bende de ikinci cizgi baslarda cok silikti ve hergun yaptim gitgide koyulasti hadi hayirlisi.......................:D

eşimde sürekli ısrar ediyor ama ben çok kırıldım kıslar bilmiyorum kafam karışık yarına kadar fikrimin degişceginide sanmıyorum lanet olsun bu testte perşembe günü ve pazartesi yapılıyor yarın yapılmazsa pazaretside çok geç oluyor of ya sinirlerim bozuk yaaa

cnm benim öfke bu gelip gecici bak yakışıklım cok güzel söylemiş öfkeyle ağzından cıkan şeylere dikkat et lanet okuma hep sen dua ile ac ağzını hayra yor herşeyi kuzum düzelir gider ne güzel bak sağlığınız yerinde cok şükür görüyorsun duyuyorsun tadıyorsun daha ne olsun Rabbim her güzelliği bahşetmiş bize bebekte gelir heralde bigün sabredelim biz :kiss:

bir de lanet okuma canım kötü duaların önünde çok engel vardır iyi dualarsa perdesiz ulaşır yapılana hep hayır dua et rabbim hayra kavuştursun inşallah

evet cnm katılıyorum:kiss:

lavişim cok sağol bacım.allah razı olsun.derslerindede başarlar diliyorum

teşekkürler cnm benim nerelerdesin sen bakim özlemiyon bizi hiç :D:D

yok canım ben face falan kullanmıyorum çok önce nişanlıyken kapatmıştık eşimle birlikte

ay bende nefret ediyorum face den I hate faceee:D:D aman ne yapcam alıp herkes görüyo ne ettiğini ne yaptığını benim vardı sildim eşimlede karar verdik almayacaz diye ohh iyi yapıyorum sevmiyorum face yok olsun face :D:D

asimmm canım ne güzel sözler yazmışsın insan okuyunca moral buluyor vallahi. inşallah asim Allahım bütün bebek isteyenlere çifter çifter versin kimseyi bebek hasretiyle koymasın. herkese hayırlı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin

aminnn meleimm aminnn :kiss:

canım benim adetim geçmeden kan tahlili yaptırdım adetim 19 20 nisandı ben 18 de yaptırdım ama 0 çıkınca çok üzülmüştüm. daha hastalanmadım bak. bu ay adet olursam da sonra ki aylar adetim gelmeden asla test yapmıycam ne idrar ne kan.

bende hep öle diyorum ama dayanamıyorum bişeyler dürtüyo ve test yapyorum hahaha

İslamın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet hz. Muhammed.s.a komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun gününüz aydın olsun.bu sabah cok guzel uyandım moralim cok iyi.nasılsız kızlar..

cnmmmm ne güzel acılış yapmışsın kuzum yaaa süpersin valla o dualrın kabul olsun inşşşş ben iyiyim sen nasılsın görüşemiyoruz ne zamandır ??

kıslar biliyosunuzki 7 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 8. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
9 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
8 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................Tebrikler cnmmm :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... Bi hamişimiz daha oldu tebriklerrrrrrr:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
Cnmmm tebrik ederimm :deli: :kiss:

7)papatyam129.................Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan
???? (21 nisan d.g)

suzuu.....................................8 nisan
????

gul-guzeli............................ 13 nisan ????

dilekdenizi..............................20 nisan ????

Ceylangözlü............................22 nisan ????

melek24..................................25 nisan (7 mayıs d.g)

ece naz..............................27-28 nisan
(20 mayıs d.g)

kardelen000............................28 nisan

yakışıklım...........................2-3-4 mayıs (11 mayıs d.g)

lavinnya...................................5 mayıs

selamet..................................6 mayıs

alas..............................5-6-7-8 mayıs

fatma2...................................8 mayıs

defne defne..........................10 mayıs (17 kasım d.g)

koyusiyah.............................12-17mayıs arası :D:D

almire...................................19 mayıs

LaViNYaM.............................25 mayıs
(7 ocak d.g)

shekerr hale..........................

essenn.................................. (12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

asişimmm suzumm gulgüzelimm dilekcim ceylanım nasıl durumlar adet olmadınız mı olmayın da inşş hamişlik haberlerini verin bize şurda accık sevinelim :kiss:
canım bende söylemiştim ttennet bağlatdıracam internet paketim bitmişdi gelemiyordum ama kalbim sizin yanınzdaydı.canım ben adet olmadım 4 gun geçti birazdan kan vericem yarına belli olur ama hiç bir şey hiss etmiyorum önceki aylar ama hamile kimi hiss ediyordum kendimi ama bu ay hiç bir şey yok.

canım bende söylemiştim ttennet bağlatdıracam internet paketim bitmişdi gelemiyordum ama kalbim sizin yanınzdaydı.canım ben adet olmadım 4 gun geçti birazdan kan vericem yarına belli olur ama hiç bir şey hiss etmiyorum önceki aylar ama hamile kimi hiss ediyordum kendimi ama bu ay hiç bir şey yok.

cnm hayırlısı olsun ama hiç belli olmuyo bu işler inş vardır yaaa iyi haberlerini bekliyorum :kiss:

Geri