Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

lavinyam benimde 12 mayıs müjdeli haber tarihim.yani 2gün kaldı eğer ilaçalardan dolayı bi gecikme olmazsa.inş bebiş vardır

kuzıcım bukadar sıtres yapma bişeylerle ılgılen kafana cok takıyosun yapma böyle sonra cok üzülürsün bekle bıraz meşgale bul kendını dınleme canım herşeyın hayırlısı

kuzıcım bukadar sıtres yapma bişeylerle ılgılen kafana cok takıyosun yapma böyle sonra cok üzülürsün bekle bıraz meşgale bul kendını dınleme canım herşeyın hayırlısı
yok be kuzim ben zaten dedim ya olur olmaz ben kafama hiççççç takmıyorum sadece ilk defa bu ay bu kadar çok garip bişiler olunca vucudumda ondan acabalarla doldum çünkü doktordada herşey temiz ve ilk korunmasız olunca neler yaşanır bilmediğimden herşeyi ona bağlıorum mesela bugun sabahtan beri göğüs uçlarım inmio surekli dik :)) ve kırmızı rengi dahada artmış bariz belli ama işte vardır belki başka bişi ama sorun yok diolar bu kasık ağrısıda nedir bilmezdimki adetimin ilk gunu hariç hiç yaşamadım yumurtlama gunumuş çatlamaış hiç olmazdı kii.. meşkale dolu bendeee:)) asya yetiyor.. okul canıma yetiyor..

gözünaydın canım temiz çıkmış:) evet birazcık acıyo tabi ama ben sen korkma diye söylemedim:):) mecbur çektiricez çünkü.yumurtalık takibidir canım tedavi ddediği bizim gibi sorunsuz çiftlerin tedavisi yok tabi takibi var:)

doktor bize 3 gün ilişki yasaklamıştı tatlım çünkü rahimde bi işlem sözkonusu ilişkiyle dahada acı ağrı olabilir.ben bikaçgün önermem canım buay kaçarsa kaçar ama gelecek ay yakalrsınız eminim sizzz:)

yok cnm bu ay düşünmüyorum zaten denemeyi hem ilaç kullanıyorum olmaz büyük ihtimalle zaten agrılarım var kasıklarımda bidaki ay dr gitcem zaten 2. günü bakalım ne yapcak yine muayne eder büyük ihtimalle yumurtalıklarımı evet şükür iyi çıktı bütün testlerim rabbim tez zamanda verir inşllh

ahada yettim gari :D:D günaydınnnnnnnnnn:deli:

dün yoktum nasıl ama nasıl özledim sizi :asskim: yaa iş yerinde masam değişti ekranımı herkes görebiliyo o yüzden giremedim biran önce eski yerime geçmem lazım :sinirli: bir iki gün daha bu yeni yerde oturayımda geçicem yakında ya banane :asi: bu arada tarlusalım bitti hala tık yok bende kafayı yiycem hepsi üstüme geliyor artık çıldırıcam harbiden :sinirli:

Geri