Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

offf kızlar ya allah hepimizin yardımcısı olsun beklemek çok zor iş.ben 24 nisan da çatlatma ignesi oldum normalde adet tarihim 10 mayıs olmalı.idrar testi yaptım hiçbişi yok her zamanki gibi.iğneden dolayı geçişmiş olabilir adetim dimi.yada normal şartlar altında iğneden ne kadar süre snra adet olunur :(

slm kızlar bende katıldım aranıza 2 aydır korumadık ikiside hüsran bu ayki adet tarihi 30 mayıs,bugün 12. gün çalışmalar başlayacak.inşallah hepiniz en kısa zamanda güzel haberler alırsınız

canım hoşgeldin :) sabır isteyen bi iş bilirim.ilk denemde olmamıştı ve çok üzülmüştüm.ikinci denememde oldu çok şükür :) inşallah rabbim hayırlısıyla çok bekletmezde gönderir meleğini canım en kısa zamanda :) yeterki sabret

slm kızlar bende katıldım aranıza 2 aydır korumadık ikiside hüsran bu ayki adet tarihi 30 mayıs,bugün 12. gün çalışmalar başlayacak.inşallah hepiniz en kısa zamanda güzel haberler alırsınız

canım hoşgeldin aramıza daha yeni başlamışsınız ama inşallah çok beklemeden hemen kavuşursun hayırlısı ile bebişine moral bozmak yok güçlü ve kararlı adımlarla yola devam :D:D :789:

ben geldimm ben geldimmmmmmmmmm adet oldum ben adet oldummmmmmmmmm :deli: adet olacağıma hiç bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi hahaha valla ilacım çarşamba günü bitti ve bu gün lekelenmeler ile adetim başladı kabul ediyorum :D:D pazartesi günüde doktora gidicem inşallah doktora iyi şeyler söler korkuyorum aslında doktora gitmeye ama çokda heyecanlıyım yaa sanki içimden bi his hamile kalacaksın diyor gibi :D:D anammmmmmmm:deli: hee bide eşime keçi boynuzu pekmezi aldım bugün :D:D adetim bitsin doktora gitmekle beraber çalışmalara tam gaz devam edicem :D:D :deli: hoppa :kedi: :muz:

hg aramıza cnm evet bebek işi sabır gerektiriyor bizde 1 yıldır istiyoruz ama tık yok herşey normal oldugu halde kafamızı çok takıyoruz ve buda olmasını engelliyor cnm

ben geldimm ben geldimmmmmmmmmm adet oldum ben adet oldummmmmmmmmm :deli: adet olacağıma hiç bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi hahaha valla ilacım çarşamba günü bitti ve bu gün lekelenmeler ile adetim başladı kabul ediyorum :D:D pazartesi günüde doktora gidicem inşallah doktora iyi şeyler söler korkuyorum aslında doktora gitmeye ama çokda heyecanlıyım yaa sanki içimden bi his hamile kalacaksın diyor gibi :D:D anammmmmmmm:deli: hee bide eşime keçi boynuzu pekmezi aldım bugün :D:D adetim bitsin doktora gitmekle beraber çalışmalara tam gaz devam edicem :D:D :deli: hoppa :kedi: :muz:

hadi gözün aydın topragıgım inşllh dr iyi şeyler söyler ben bu ay bişey yapmıyorum hem eşim kaza geçirdigi için hemde bu ay içimden hiç gelmedi nedense

sağolun kızlar biliyorum daha çok erken ama insan ne kadarda düşünmeyim desede yapamıyor.2 ay olmadı sanki uzun süre olmayacakmış gibi geliyo hayırlısı bakalım herkese bol sabır ve şans.bu arada iki aydır takip ediyorum sizi bugüneymiş aranıza katılmak:)

Geri