Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

valla suzum aynen öle rahatladım binevi :) şu sperm testi de iyi çıkar inşallahh sonra bana yumurta takibi yapcak da neden hormon testimi geri istedi onu anlamadım :S:S
hormon testini geri istemesi normal bişey canım benimde geçen hafta gittiğim doktor onları aldı.hormon değerlerine bakıcak kadın onları aklında tutçak değilya:) sperm testi+hormon testi değerlerine göre bi takip yapıcak hepsi bu:) ayy valla ne iyi ettin doktora gitmekle bende c.tesi gidicem yumoşlarıma bakıcak:)

kızlar ben çok heyecanlıyım yaaaa haftaya aşılama yapılıyo kısmetse :deli: hayatta herşey şaka gibi ya geçen sene bugünlerde ilk yumurta takibime başlamıştım. 3 ay sonuç hep negatif üzüldüm ağladım kendimi hayata kapattım.sonra dedim artık doktora falan gitmiyorum yeter 6 ayımı öyle geçirdim beklemekle.baktım hala olmuyo haydiiii gene doktora busefer dedim aşılma falan ne gerekiyosa yaptıralım olsun istiyorum artık yaaa dedim.tamam dedik kararverildi haplar iğneler derken aşılama günü geldi derken eşimin kuzeni hakkın rahmetine kavuştu bizim aşılama iptal:( dünya başıma yıkıldı sandım haydeee tekrar üzül ağla donları bağla geçtimi sana yine 3 ay.benim içim yine kıpır kıpır oldu dedim yok olmıcak böyle ben yine gideyim bi doktora:) busefer değiştirdim doktoru direk dedim bunlar hormonlar bunlar filmler eksik varmı? yok.ozaman beklemede yok direk aşılama yapın dedim:) ve şimdi o güzel süreç başladı haftaya (inşallahhhhhhh biaksilik çıkmazsa) bebişi içime konduruvercez doktor vasitasıyla dedim eşime sen yapamadın bak doktor nasıl yapıcak dedimhahaha yaaa işte böyle arkadaşlar hayat devir daim anlıcanız.rabbim yeterki ömür versin sağlık versin neler neler sığdırılıyo zamana.bu yazıyı nedenmi yazdım hiiiiiiiç içimden geldihahaha hamiş kaldığım ay busayfaya geri dönücem ve alıntı yapıp hamiş haberimi öyle vericem bakıp bakıp gülmek vede umutsuz arkadaşlarıma umutvermek için:) yaşıyorsak umut var demektir...

cnm heycanını anliyorum inşalla tutar bu sefer
kızlar ben çok heyecanlıyım yaaaa haftaya aşılama yapılıyo kısmetse :deli: hayatta herşey şaka gibi ya geçen sene bugünlerde ilk yumurta takibime başlamıştım. 3 ay sonuç hep negatif üzüldüm ağladım kendimi hayata kapattım.sonra dedim artık doktora falan gitmiyorum yeter 6 ayımı öyle geçirdim beklemekle.baktım hala olmuyo haydiiii gene doktora busefer dedim aşılma falan ne gerekiyosa yaptıralım olsun istiyorum artık yaaa dedim.tamam dedik kararverildi haplar iğneler derken aşılama günü geldi derken eşimin kuzeni hakkın rahmetine kavuştu bizim aşılama iptal:( dünya başıma yıkıldı sandım haydeee tekrar üzül ağla donları bağla geçtimi sana yine 3 ay.benim içim yine kıpır kıpır oldu dedim yok olmıcak böyle ben yine gideyim bi doktora:) busefer değiştirdim doktoru direk dedim bunlar hormonlar bunlar filmler eksik varmı? yok.ozaman beklemede yok direk aşılama yapın dedim:) ve şimdi o güzel süreç başladı haftaya (inşallahhhhhhh biaksilik çıkmazsa) bebişi içime konduruvercez doktor vasitasıyla dedim eşime sen yapamadın bak doktor nasıl yapıcak dedimhahaha yaaa işte böyle arkadaşlar hayat devir daim anlıcanız.rabbim yeterki ömür versin sağlık versin neler neler sığdırılıyo zamana.bu yazıyı nedenmi yazdım hiiiiiiiç içimden geldihahaha hamiş kaldığım ay busayfaya geri dönücem ve alıntı yapıp hamiş haberimi öyle vericem bakıp bakıp gülmek vede umutsuz arkadaşlarıma umutvermek için:) yaşıyorsak umut var demektir...

cnm inş bu sefer çok güzel sonuç alırsın.hep moralini yüksek tut bu çok önemli

Slm kızlar ben geldim J doktora gittim muayenemi oldum durumu mu anlattım dedim ki 6 ay sonra gel demiştiniz ama ben dayanamadım dedim :D:D hamilemisin dedi :D:D ayy yok dedim keşke olsam daha kötüsü adet olamıyorum dedim eskiden yaptırmış olduğum hormon testimi geri istedi muayene etti alttan baktı bana bişey demedi ama ultrasyon kağıdıma polikistik over deiş ve ultrasyonda gördüm ki kistlerim yeniden çıkmış :tsk: eşimden sperm testi istedi Çarşamba günü sperm testi yaptırıcaz sperm testinin sonucu ile birlikte hormon testime bakacak ona göre konuşacağız dedi ondan sonrada yumurta takibi yapalım bakalım dedi bakalım inşallah spermlerimizde de bir sorun çıkmaz eşim biraz çekiniyor sperm testi vermekten ama dedim bebek istiyosak bişeyler yapıcaz dedim tamam canım yaptırırım dedi Çarşamba günü gidecek yaptırcak bende giderim olmadı bakalım işte hayırlısı ama pkomun yeniden çıkması canımı sıktı biraz ilacımı bıraktım yeniden hortladı üff :tsk:

Bu arada worde yazıp sonra buraya kopyalama yapıyorum yazdıklarınızı okuyamıyorum :D:D artık eve gidince okurum :deli:

kesinlikle canını sıkma canım allah büyük inş bu sefer herşey güzel olur

ya kıslar bugünde öyle beyaz yumurta akı gibi akıntım oldu neden oluyor acaba yumurtlama günüm geçmiş olmalı hafta 24 de adet günüm bilmiyorum ya niye böyle oluyorum ben

slm kızlar bişey sorucam ya .bugün sabah uzayan akıntıdan geldi 15. günüm şimdi yumurtlama olmuşmu oluyor yoksa olacak mı bunu anlayamadım bi türlü

Geri