Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

günaydın kızlar ben yakı aldım küçük bişe sanıyodum bu kocaman acaba yanlışmı aldım
hahaha alemsin kız nekadar büyük.işte belinin ortasını falan dolduruyo normalde

merhaba ben yenıyım adetım 6 gun gecıktı ıkı kere testyaptım 2.cızgı sılık cıktı hıc bır belırtım yok sankı cok ama cok az lekelenme var gıbı sızce hamılemıyım yoksa adetmıoluyorum hamıle olmasam teste 2.cızgı sılıkte olsa cıkarmı??lutfen yardııımmmmm
aramıza hoşgeldin canım:) normalde aslında 2.çizginin silik bile çıkamması lazım ben 2,5 senedir nerdeyse heray yapıyorum bende hiç çıkmadı hep tek çizgi:( eğer regli hep geciken biri değilsen düzenli oluyosan 6 günlük gecikme ve silik çizgi gebesin demek olur ama emin olamayız tabi kan testi yaparsan kesin çıkar tatlım.inşallah hamilesindir:)

kızlaaaarrrrrrrrrr napıyosunuz bakalım yaa boşlamayın burayı e aşk olsun yani daha yaz gelmeden kaçtınız temmuz ve ağustosta kuş uçmaz artık burda yani ayıp oluyo amaaaa:sinir:
ben aynıyım kasıklarımda ani sancılar ve göğüs acısı dışında normalim:) e bunlar zaten hep olurdu ama bakalım p.tesiya az kaldıııı:deli: p.tesi sabahı kan vericem akşam 6 dan sonrada sonuç alıcam o saatte evde oluyorum evdede net yok ama anneme geçer yazarım belki size sonucu:)sonuç pozitif olursa zaten hiçkimsede net olmasada internet kafe bulur bitane ona gider yazarım hahaha

ay defnem btanesin ya delüüü inşallah cıkarda poztf ben eminm bulur yazarsın:huhe:
kızlaaaarrrrrrrrrr napıyosunuz bakalım yaa boşlamayın burayı e aşk olsun yani daha yaz gelmeden kaçtınız temmuz ve ağustosta kuş uçmaz artık burda yani ayıp oluyo amaaaa:sinir:
ben aynıyım kasıklarımda ani sancılar ve göğüs acısı dışında normalim:) e bunlar zaten hep olurdu ama bakalım p.tesiya az kaldıııı:deli: p.tesi sabahı kan vericem akşam 6 dan sonrada sonuç alıcam o saatte evde oluyorum evdede net yok ama anneme geçer yazarım belki size sonucu:)sonuç pozitif olursa zaten hiçkimsede net olmasada internet kafe bulur bitane ona gider yazarım hahaha

ay canım benim, inşallah yıl dönümüz, aşkınız bir bebekle taçlanır.ben de sevdiyimle evlendim, universitetede aynı qrupda okuyoduk.sizinkilerin de izin vermemelerini anlaya biliyorum, önemli olan kavuşmuşsunuz.çok sevindim, inşallah hep mutlu olursunuz, tabi biz deeeee..:tilili:
canım merhaba nasılsın canım,güzel dileklerin için teşekkur ederim.canım hangi unverstete okudun.bende okudumda ama 1 numaralı tıbbde okudum....sonra mesleğmi yukseltmek ıstiyordum eşimi gördum bıraktım eşim boşuna para dökme zaten turkıyeye gitmelı olucaz okul yarım kalıcak.yoka doktor olucaktım.şimdide boş durmuyorum burda lıseye yazılacam 3 yılla inşeallah.....canım sende mutlu ol bitanem.güzel kalbınn var:d014:
:hayal:

canımmmmmmmmmmmmmmmm senı coooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevıyorum.bitanem 100% cıkacak pozitif çok çok dua edecem bıtanemmmmmmmmmmmohyandan

canım merhaba nasılsın canım,güzel dileklerin için teşekkur ederim.canım hangi unverstete okudun.bende okudumda ama 1 numaralı tıbbde okudum....sonra mesleğmi yukseltmek ıstiyordum eşimi gördum bıraktım eşim boşuna para dökme zaten turkıyeye gitmelı olucaz okul yarım kalıcak.yoka doktor olucaktım.şimdide boş durmuyorum burda lıseye yazılacam 3 yılla inşeallah.....canım sende mutlu ol bitanem.güzel kalbınn var:d014:
.
:hayal:
teşekkürler canım.moralim bozuk ya, dün kocama burda yazışdığımı söyledim izin vermedi, şimdi izin koparmaya çalışcam, inşallah anlaşırız da izin verir yoksa sizsiz çok sıkılırım yaaaaa, yazmasam da sizi takip edicem hep. ben azi-de okudum tatlım.orda da tam gaz okumaya devam tatlım.sana güveniyorum.

merhaba ben yenıyım adetım 6 gun gecıktı ıkı kere testyaptım 2.cızgı sılık cıktı hıc bır belırtım yok sankı cok ama cok az lekelenme var gıbı sızce hamılemıyım yoksa adetmıoluyorum hamıle olmasam teste 2.cızgı sılıkte olsa cıkarmı??lutfen yardııımmmmm

ya canım desene ben günlüsün, benim testlerim 15gün silik çıkdı,artık yapmıyorum,diğer adetimi bekliyorum,geçen ay da adet gördüm, ama diğerlerinden azdı.şimdi ben de hiç ne yaşadığımı bilmiyorum.

defnecim inş rabbim dileğini nasip eder bende çok merakla bekliyorum ay heycan yaptım.ama sonucu ne olursa olsun böyle heycanla beklemekte güzel aynı şeyi bende yaşamıştım.ama inanıyorum bize güzel haber verceksin senin için çok dua ediceğim

Geri