Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

lavisim bn adet oldum..listeden silebilirsin..yeni adet tarihim 9-10 temmuz..o kadar kötüyüm ki bugün.adetim 2 gün gecikti ve dün gece geldi,cok ümitlenmistim..ama yine olmadi,biliyorsunuz,esimde sperm azligi ve yavasligi var.adet oldum deyince bana "nolur üzülme askim,özür dilerim,bi gün seni anne yapicam,söz veriyorum" dedi..ve aglamaya basladik :( bütün gece yatakta sessiz sessiz agladim..sabah esim ise gíttikten sonrada hüngür hüngür aglamaya basladim..tamam biliyorum,daha uzun süre bekleyenler var,sabretmek lazim..ama elimde degil iste.cok kötüyüm,cok :(

canım selam.ben vücut ısımı ölçerek hamile olduğumu anladım.çok değişik bi heyecandı.hani test yaparsın 2 çizgi çıkarda, termometreyle yüksek çıkınca ateş bi başka heyecan oluyor :) denemeni tavsiye ederim canım.rabbim herkezin gönlüne göre versin
Biliyormusun tatlım bu ay içimde ayrı bir sevinç hissi var,sanki güzel olucakmış gibi.Gerçi ben bu aydan sonra daha hisslerime güvenmiyom da,hadi neyse.bugün adetimin 3cü günü,başladım ölçmeye.sende kısaca bana anlatırmısın...lüüüütfeeeeeen......

Biliyormusun tatlım bu ay içimde ayrı bir sevinç hissi var,sanki güzel olucakmış gibi.Gerçi ben bu aydan sonra daha hisslerime güvenmiyom da,hadi neyse.bugün adetimin 3cü günü,başladım ölçmeye.sende kısaca bana anlatırmısın...lüüüütfeeeeeen......

canım her zaman umutlu ol.rabbimden ümit kesilirmi hiç.stres yaparsan inan geciktirir gebeliğini.anlatırım tabiki ne demek :) ben hergün bıkmadan ölçüyodum.ne zaman yumurtlama dönemim falan hep anlıyodum.ama inan heyecanlı oluyo bi bakıma :) adet günümde ateşim yüksek çıkmıştı ve anladım hamiş olduğumu.testler falan tabi sonuç pozitifti şükür.sormak istediğinde beklerim canımcım

günaydın melekler yakı 3 gündür belimde bu arada hayıtıma da devam ediyorum...hayırlısı olsun artık bakalım nolacak ayrıca gece güzel bir rüya gördüm kızım olmuş babam kucağında bize getiriyo ama benim haberim yok kızım olduundan ama benimmiş yani babam diyo bakın diyo benim torunum adı da benim adımla aynıymış :D:Ddiyorum aaa burnu aynı ben filan cok şirin bi bebekti hadi yorumlayın bakam :D:D
allah hayıretsin canımm rüyada bebek görmek hertürlü iyidir bence:)

bu arada doktora cumartesi gittim bana kimyasal gebelik olabilir dedi dua edin olur mu bu cumartesi de bebişi göremezse sanırım gebelik oluşmamış olucakmış ablamın kanında bile çıkmamışdı bebişi 6 haftalıkken bende dua ediyorum inşallah bizimkide nazdan görünmüyordur ben bu gittiğimde 6+4 olcam belki görür bebişi kendinize cici bakın bana da dua edin olur mu canlarım hoşçakalın:kiss:
inşallah öyle değildir tatlım yaa rabbim büyük sitres yapma sakın kendine bebişin senle diye düşün allahım hayırlısını versin inşallahh:((

lavisim bn adet oldum..listeden silebilirsin..yeni adet tarihim 9-10 temmuz..o kadar kötüyüm ki bugün.adetim 2 gün gecikti ve dün gece geldi,cok ümitlenmistim..ama yine olmadi,biliyorsunuz,esimde sperm azligi ve yavasligi var.adet oldum deyince bana "nolur üzülme askim,özür dilerim,bi gün seni anne yapicam,söz veriyorum" dedi..ve aglamaya basladik :( bütün gece yatakta sessiz sessiz agladim..sabah esim ise gíttikten sonrada hüngür hüngür aglamaya basladim..tamam biliyorum,daha uzun süre bekleyenler var,sabretmek lazim..ama elimde degil iste.cok kötüyüm,cok :(
haklısın canım insan gecikince acabamı?diyo ama olmayınca olmuyo işte.tabi normal olarak yıllarca bebek sahibi olamayanı değil ilk geceden hamile kalanı düşünüp dertleniyoruz.ama işte yanlış oluyo herkesin kısmetinin zamanı var demek bizim şimdi değil..

kıslar biliyosunuzki 9 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 10. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
16 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
15 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................12 hafta oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 12 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
13 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)pamukşekeri...................
Canım Arkadaşım Tebrik ediyorum bitanem benimmm:kiss:

11)yakışıklım......................... Canım Tebriklerrrr...:kiss:(11 mayıs d.g)

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

selamet..................................6 mayıs????

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

koyusiyah.............................12-17mayıs arası ????

almire...................................19 mayıs
????

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran(21 nisan d.g)

destinydestiny...................15-16 haziran

lov......................................17 haziran

ece naz...............................20 haziran(20 mayıs d.g)

Ceylangözlü........................21 haziran

esmayim..............................23 haziran

suzuu...................................27 haziran

LaViNYaM.............................30 haziran(7 ocak d.g)

esgiii.....................................2 temmuz

pelinifl..................................9-10 temmuz

defne defne.......................... ??(17 kasım d.g)

fatma2................................. ??

Melek................................??(7 mayıs d.g)

kardelen000......................... ??

lavinnya................................??

shekerr hale..........................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

gul-guzeli............................ ??

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:

günaydın kıslar sıcaktan eriyip bitebilirim ben :D:D neyse yakışıklım cnm inşş senin için en iyisi olsun bebeğini Allah sana bağışlasın cnm..

pelincim sana gelince üzülme bak ne kadar bekleyenler var eminimki bir gün anne olacaksın eşinin dediği gibi moral bozmak yok emi...

defnecim cnm günaydın rüyam inşş hayr olur sende durumlar nasıl keyfin nasıl bakalım senin yeni adet tarihini de yazmamışız ne acaba ??

allah hayıretsin canımm rüyada bebek görmek hertürlü iyidir bence:)

inşallah öyle değildir tatlım yaa rabbim büyük sitres yapma sakın kendine bebişin senle diye düşün allahım hayırlısını versin inşallahh:((

haklısın canım insan gecikince acabamı?diyo ama olmayınca olmuyo işte.tabi normal olarak yıllarca bebek sahibi olamayanı değil ilk geceden hamile kalanı düşünüp dertleniyoruz.ama işte yanlış oluyo herkesin kısmetinin zamanı var demek bizim şimdi değil..

canım ben düşünmüyorum ya rabbim isterse kalbi atacak bebşimin eğer istemezse yapacak bir şey yok bizede sabır etmek düşüyor inşallah
günaydın kıslar sıcaktan eriyip bitebilirim ben :D:D neyse yakışıklım cnm inşş senin için en iyisi olsun bebeğini Allah sana bağışlasın cnm..

pelincim sana gelince üzülme bak ne kadar bekleyenler var eminimki bir gün anne olacaksın eşinin dediği gibi moral bozmak yok emi...

defnecim cnm günaydın rüyam inşş hayr olur sende durumlar nasıl keyfin nasıl bakalım senin yeni adet tarihini de yazmamışız ne acaba ??

amin canım sağol allah cümle isteyenlerin kucağını sağlıklı bebişlerle doldursun inşallah

Geri