Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Günaydın Kızlar.bayadır yoktum biliyorsunuz. Kpss ile uğraşıyordum. Cumartesi sınava girdim eve geldim birde ne görüyüm sınav soruları zaten nete önceden verilmiş.Şimdi iptal edilecek mi ne olacak onların stresindeyim. Kendi laptobum serviste bir iki güne kadar gelir. Annemde pek vermiyor laptobunu.O yüzden telde arada girebiliyorum. Gelişmeleri henüz okumadım ama zor günler geçirdim. halada stresli günlerdeyim.Bu sınav stresi beni mahvetti. Atayı merak eden olursa o iyi teyzeleri. 16 haftalık oldu. 2 hafta sonra testleri var. Karnımda coşuyor bazen apaçi yapıyor sanki:) HEpinizi çok özledim kocaman öpüyorum

Günaydın Kızlar.bayadır yoktum biliyorsunuz. Kpss ile uğraşıyordum. Cumartesi sınava girdim eve geldim birde ne görüyüm sınav soruları zaten nete önceden verilmiş.Şimdi iptal edilecek mi ne olacak onların stresindeyim. Kendi laptobum serviste bir iki güne kadar gelir. Annemde pek vermiyor laptobunu.O yüzden telde arada girebiliyorum. Gelişmeleri henüz okumadım ama zor günler geçirdim. halada stresli günlerdeyim.Bu sınav stresi beni mahvetti. Atayı merak eden olursa o iyi teyzeleri. 16 haftalık oldu. 2 hafta sonra testleri var. Karnımda coşuyor bazen apaçi yapıyor sanki:) HEpinizi çok özledim kocaman öpüyorum

cnm sorular calınmadı manyağın biri osym aleyhine öyle bi oyun yapmış nete vermiş ama asılsız bişey cıktı iptal filan olmayacak tabiiki ama cok zordu özellikle türkce ben türkceden 2n az 25 net bekliyordum ama güvendiğim dağlara kar yağdı matamatyiğe zaman yetmedi 8 tane yapabildim sadece:S

- - - Updated - - -

bu arada senden cok atayı merak ediyoruz zaten sen git ata gelsin :D:D

canım çalınma değil önceden verilme durumu var.bizzat ben indirdim soruları netten. hemde öğlen sonundaki sınav devam ederken.Tam 57 tane soruyu henüz öğlen sonu sınavı devam ederken netten indirdim. Bi yayınevi cok öncesinde deneme olarak vermiş soruları kendi öğrencilerine. Nerden mi biliyorum öğrencilerden birisi arkadaşım ve Ankara da girdi sınava. Diyor ki sorular çok tanıdık geldi şaşırdım eve geldim dersanenin denemelerine baktım. Bir tanesiyle birebir aynı. İnternet yıkılıyor. Soruların sızdığı kanıtlandı Osym istediği kadar açıklama yapsın geri adım atılacak. Millet bugün dava üstüne dava açıyor. İptal olması tabiki iyi olmaz o stres bir daha yaşanmaz. Ama gerçekten ortada büyük bir hak yenme durumu var. Neyse burası bunları tartışacağımız alan değil. Germeyelim bebek isteyen ve bekleyenleri öpüyorum.

cnm tam o gün adet oldum kötü bir karın ağrısı birde soruların zorluğu işte nasıl olur düşün bakalım nasıl gelecek sonuç sen nasılsın bebek nasıl

geçmiş olsun canım sende tam ondan korkuyordun biliyorum :( sınav günü zor olmuştur, benim adetlerimde hep sancılı olduğundan bilirim o sıkıntıyı :( neyse umarım neticesi iyi olurda gönlüne göre bir yere yerleşirsin, Allah isteyen herkese nasip etisin. Sonuçlar ne zaman açıklanacak bu arada?

ben halen bulantı ve yanmalarla boğuşuyorum, 20 haftalık olduk 5 aya tamamlanınca geçme ihtimali var dediler geçer inşallah :) oğlum iyi maşallah gününe uygun gidiyor gelişimi kısmetse bu cumartesi detaylı ultrason var, orada daha bir netleşecek durumu.. bu arada benim bebeğin eşi hala aşağıda yukarı çıkmadı dolayısıyla rahim ağzını tıkıyor, gittiğim doktorlar çok dikkatli olmamı hiç yorulmamamı ve canımı sıkmamamı öneriyor nasıl olacaksa iş hayatında :) bu hafta ev alıyoruz inşallah gelecek hafta ramazan öncesi taşınmak istiyoruz perşembe günü gibi, Allah kısmet ederse, inşallah Allahım huzurla ağız tadıyla oturmayı oğlumuzu yeni evimizde karşılamayı nasip eder :))

oyyy maşallah yerim ben onu koca adam olmuş walla, Allah sonuna kadar böyle gitmeyi nasip etsin canım oğlumla bizde öpüyoruz sizleri :)

selam fıstıklarr ben geldiiimmmm :deli:
ayyy nezor kalktım sabah yaa normaldede zaten işe zor geliyodum 8 gün aradan sonra iyice zor geldi buiş bana bu hafta alışma süreciyle geççek büyük ihtimalle.
neyse ama tatil bana çooook iyi geldi valla kafamı dağıttım uzandım kumsala güneş damladı tenime hahaha bide bronz oldum accık bayılırım bronz tene :)
ayın 4 ünde regl olurum diye beklerken tatilimin ortasında eve kapanmıyım diye heralde rahmim bana kıyak geçti ilk defa 31.gün yani ayın 7 sinde regl oldum.valla ne yalan diyim biara hamileyim galiba dedim çünkü ilk defa böyle oldu enfazla oda birkere olmuştu 29. gün şimdi 31 e çıktı neyse ya hava değişimi yada vücut kendini hazırlıyo:) yeni tarihim 4 ağustos oldu.
giderken birsürü hamiş haberiyle dönmeyi umut ettim ama sadece 1 tane çıkarabilmişiniz çok az ama bunada şükür:) ayşecim tebrik ediyorum darısı bizlere:)
benden şimdilik bukadar artık zaten seneye yaza kadar full çalışçazz burdayız artık..

cnm ne olarak girmiştin sen kpss ye önlisansmı ortaöğretimmi yada lisansmı birde kac puan almıştın hayırlı olsun cnm darısı başımıza inşş

bana gelince tam ctesi sınav günü kötü bi şekilde adet ağrısı ile birlikte sınav gecirdim büyük bir şok oldu bana soruların zorluğuda cabası hayırlısı olsun artık bakalım nasıl olacak..6 gün gecikmeli adetimde gelmiş oldu biliyorsunuzki hayıta başlamıştım 1 aydır içiyordum 10-15 gün geciken adetim 6 gün gecti bir dahaki aya tam zamanını tutmasını bekliyorum[/QUOTE]

lavişim ben lisans ingilizce uluslararası ilişkiler mezunuyum 2010 da girdim kpss ye 80,341 puanım vardı 3.kez tercih yapmıştım ve geldi çok şükür darısı isteyenlerin ve senin başına inşallah canım :)

kıslar biliyosunuzki 11 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 12. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
20 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
20 haftalık minik oğlumuz:deli:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................16 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 15 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
18 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)yakışıklım.........................
9 Haftalık Minik Mercimeğimiz:kiss:(11 mayıs d.g)

11) shekerr hale..................... 6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

12) ogüll................................. 13 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

almire...................................19 mayıs????

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran ????(21 nisan d.g)

lov......................................17 haziran ????

ece naz...............................20 haziran ????(20 mayıs d.g)

suzuu...................................27 haziran ????

defne defne.........................3 temmuz ????(17 kasım d.g)

koyusiyah.............................4 temmuz

destinydestiny.....................10 temmuz

gul-guzeli............................ 9 temmuz

a.özlem.............................19 temmuz

Ceylangözlü........................25 temmuz

esgiii..................................30 temmuz

esmayim.............................31 temmuz

pelinifl.................................1 ağustos

LaViNYaM...........................7-8 ağustos (7 ocak d.g)

fatma2................................. ??

Melek................................??(7 mayıs d.g)

kardelen000......................... ??

lavinnya................................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:
evet lavınyam :) hatta ilk burada bahsetmıstım gunumun gectıgınden.en son adet gunum 19 marttı.müjdelı haberı alınca buraya yazdım hemen :) valla bu site bana uğurlu geldı :)

geçmiş olsun canım sende tam ondan korkuyordun biliyorum :( sınav günü zor olmuştur, benim adetlerimde hep sancılı olduğundan bilirim o sıkıntıyı :( neyse umarım neticesi iyi olurda gönlüne göre bir yere yerleşirsin, Allah isteyen herkese nasip etisin. Sonuçlar ne zaman açıklanacak bu arada?

ben halen bulantı ve yanmalarla boğuşuyorum, 20 haftalık olduk 5 aya tamamlanınca geçme ihtimali var dediler geçer inşallah :) oğlum iyi maşallah gününe uygun gidiyor gelişimi kısmetse bu cumartesi detaylı ultrason var, orada daha bir netleşecek durumu.. bu arada benim bebeğin eşi hala aşağıda yukarı çıkmadı dolayısıyla rahim ağzını tıkıyor, gittiğim doktorlar çok dikkatli olmamı hiç yorulmamamı ve canımı sıkmamamı öneriyor nasıl olacaksa iş hayatında :) bu hafta ev alıyoruz inşallah gelecek hafta ramazan öncesi taşınmak istiyoruz perşembe günü gibi, Allah kısmet ederse, inşallah Allahım huzurla ağız tadıyla oturmayı oğlumuzu yeni evimizde karşılamayı nasip eder :))

cnm işte 1-1.5 aya kadar acıklanır diye düşünüyorum ben bakalım sende kendini cok yorma rahat ol bak iyi şeyler güzel şeyler düşün..Stres yapacak şeylerden uzal dur mesela düşün bebişin yatağını nerden nasıl alsam ya da uzan ayaklarını uzat hayal kur ileri ile ilgili bi yandanda güzel bir müzik dinle bebeğinde mutlu olur hem sen mutlu olunca ama sakın ferdi müslüm fln dinleme aman jiletci olur cıkar sonra hahaha şaka bi yana rahat ol cnm sıkıntı yapma bizde burdayız zaten bak yanındayız :D:D....:kiss:
selam fıstıklarr ben geldiiimmmm :deli:
ayyy nezor kalktım sabah yaa normaldede zaten işe zor geliyodum 8 gün aradan sonra iyice zor geldi buiş bana bu hafta alışma süreciyle geççek büyük ihtimalle.
neyse ama tatil bana çooook iyi geldi valla kafamı dağıttım uzandım kumsala güneş damladı tenime hahaha bide bronz oldum accık bayılırım bronz tene :)
ayın 4 ünde regl olurum diye beklerken tatilimin ortasında eve kapanmıyım diye heralde rahmim bana kıyak geçti ilk defa 31.gün yani ayın 7 sinde regl oldum.valla ne yalan diyim biara hamileyim galiba dedim çünkü ilk defa böyle oldu enfazla oda birkere olmuştu 29. gün şimdi 31 e çıktı neyse ya hava değişimi yada vücut kendini hazırlıyo:) yeni tarihim 4 ağustos oldu.
giderken birsürü hamiş haberiyle dönmeyi umut ettim ama sadece 1 tane çıkarabilmişiniz çok az ama bunada şükür:) ayşecim tebrik ediyorum darısı bizlere:)
benden şimdilik bukadar artık zaten seneye yaza kadar full çalışçazz burdayız artık..

ohhh tatil güzeli gelmiş h.gelmiş....Özlettin kendini hee yokluğun belli oluyo yaniii neyse geldiysen artık sorun yok ama iyi eğlenseydin bari bi daha seneye ancak tatilin :D:D

slm aranıza yenı katıldım benıde alırsanız sevınırım (28.07.2012)

h.g sssemra :D:D sanırım adın semra tersten yazmışsın da :D:D 28.07 adet tarihinmi cnm ona göre listeye ekleyim birde yaş kac ne kadarlık evlisin ne zamandır bebek istiyosun ...

cnm ne olarak girmiştin sen kpss ye önlisansmı ortaöğretimmi yada lisansmı birde kac puan almıştın hayırlı olsun cnm darısı başımıza inşş

ayy cnm iyi almışsın sen maaşallah o puanla 3 de atandıysan oo benim işim zor benim puan 80 gelse iyiydi ama gelmez cünkü sınavım cok kötü gecti adet ağrısıyla ek olarak:( hayırlısı bakalım

bana gelince tam ctesi sınav günü kötü bi şekilde adet ağrısı ile birlikte sınav gecirdim büyük bir şok oldu bana soruların zorluğuda cabası hayırlısı olsun artık bakalım nasıl olacak..6 gün gecikmeli adetimde gelmiş oldu biliyorsunuzki hayıta başlamıştım 1 aydır içiyordum 10-15 gün geciken adetim 6 gün gecti bir dahaki aya tam zamanını tutmasını bekliyorum

lavişim ben lisans ingilizce uluslararası ilişkiler mezunuyum 2010 da girdim kpss ye 80,341 puanım vardı 3.kez tercih yapmıştım ve geldi çok şükür darısı isteyenlerin ve senin başına inşallah canım :)[/QUOTE]

evet lavınyam :) hatta ilk burada bahsetmıstım gunumun gectıgınden.en son adet gunum 19 marttı.müjdelı haberı alınca buraya yazdım hemen :) valla bu site bana uğurlu geldı :)

ayy cnm cok sevindim o zaman buranın uğurlu gelmesine cok sevindim :kiss:

Geri