1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile kalmak istiyorum idrar yollarımda enfeksiyon var yardım kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim idrar yollarımda iltihap var ve hamile kalmak istiyorum o iltihaı bi türlü atamıyorum napmalıyım

hamile kalmak istiyorum idrar yollarımda enfeksiyon var yardım kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar Yolu Enfeksiyonu

İdrar Yolu Enfeksiyonu

idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi idrar yolu enfeksiyonuna hangi bitki iyi gelir yolları enfeksiyonuna iyi gelen bitkiler yolları iltihabı enfeksiyonu bitkisel çözüm İdrar Yolu Enfeksiyonu Hazırlayan : Dr. Ali Düzova, Prof. Dr. Ayşın Bakkaloğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Pediatrik Nefroloji Ünitesi İdrar yolu enfeksiyonu (İYE) deyimi...
  2. kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

Kızlar yaklaşık 1 senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum. Baş edemiyorum da ilaçları kullanıyorum ama yeniden çıkıyor. Acaba bu hastalık için bitkisel bir tedavi var mı ? Bana yardımı olur musunuz lütfen. Kür istiyorum ve nasıl kullanıldığını. Saygılar.
  3. idrar yolu enfeksiyon

idrar yolu enfeksiyon

Lütfen yardım .. ! ufak idrar yolu enfeksiyon geciriyorum sag kasıgımda ara ara agrım var kanamam oluyor normalmidir ayak kısmından üşütmem oldu :(:hail:
  4. Kronik idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar yardım

Kronik idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar yardım

Öncelikle merhaba.Bana yardımcı olursanız sewinirim.Ben yaklaşık son 1 yıldır kronik idrar yolu enfeksyonu çekiyorum. defalarca doktora gittim lakin antibiyotik verdi sürekli ama hiç bir sonuç alamadım.bitkisel kürlere başvurmayı düşünüyorum aranızda bununla ilgili herhangi bir bitkisel kür var mı biliyorsanızz lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürr ederimm:eller::tik:
  5. Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu nasıl geçer neden oluyor kanama olur mu belirtiler neler kızlar

Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu nasıl geçer neden oluyor kanama olur mu belirtiler neler kızlar

Selamlar kızlar ben 9 haftalık hamileyim idrarımda inanılmaz yanmalar oluyor. İlaçlara karşı acayip bir kinim var hiç kullanmak istemiyorum. Baktım ki gebelikle ilgili bir çok soruya cevap veriyorsunuz bende sorumu göndermek istiyorum. Öncelikle bu enfeksiyonların nedeni nelerdir havaların soğuması ve biraz soğuk almamda bu enfeksiyon oluşur mu _? İkinci sorum eğer var ise ki birazdtan...

Sayfayı Paylaş