hamile kalmak istiyorum nasıl bir plan yapmalıyım

malesef hamile oldudumdan şupeleniyorum

bana yardmcı olurmusunuz ben 29yaşındayım iki tane oğlum var biri 8 biri 4 yaşında adet gümüm 6 gun geçtibu saatten sonra ne yapabılırm ilişkiden sonra ertesi gunu hapı kullandım ama adet gormedım şu an çok tedirgınım
evde gebelık testi yaptım negatıf

hamileyim

selam ben tuba 21 yaşındayım 20 gün önce doğum gününe gittik aşırı alkol aldık 4 kişiyle birlikte oldum hepsi içime boşaldı adetim 6 gün geçti hamilemiyim

melekler ben aranıza yeni katıldım.4aydır bende ugraşıyorum hamilelik belirtisi diye adlandırılan herşeyi yaşadım ama olmadı.ama umutluyum rabbim dualarımızı geri çevirmiycek biliyorum.(amin)ve şu kür olayını anlatırmısın.

merhaba bende 9 aylık evliyim.ve bizde bebek sahibi olmak istiyoruz.evlendiğimizden beri hiç korunmadık.en son regl tarihim 30 haziran.normal adetime göre az oldum.bugun adetım bıtelı 5-6 gun oluyor.lavaboya gttıgımde iç çamasırımda hatta pantolonumda bile kanama olduğunu gördüm.ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum.bu kadar kısa sürede hamile kalmam zor gibi duruyor.çünkü yumurtlama günüme var diye düşünüyorum.yanii aklım cok karısık.lütfen bilginiz varsa paylasırsanız sevinirim.rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah

arkadaşlarilk kez ben 20 gün önce ilişkiye girdik 4-5 gün üstüste ilişkiye girdik.benim kasıklarımda göbek deliğimin sağ alt tarafında ve belimde ağrılar var acaba hamile miiymdir?çok istiyorum daaa ne olur cvp verin

soru

iyi akşamlar ben 15 aydır evliyim bizde eşimle bi çocugumuz olsun istiyoruz doktora gittim akıntım olduğu için bana ftil verdim birde folikasit verdi ve bana 2 ay daha korun dedi ama ben dayanamadım hemen istiyorum diye korunmadım kasımın 4nde adet oldum hamile kalma şansım hangi gün acaba???? çok istiyorummmm...

bn 4 aylik evliyim anne olmak istiyorum olmuyo korunmuyoruz cok istiyorum bnde yavrum olsun

merhaba arkadaslar,

bu devirde bu kadar bilgisiz kadinlarin var olduguna inanamiyorum. Filmlerde oldugu gibi, her kadin ilk iliskide hamile kalmazki.
Kafanizda bu konuyu büyüttükce, hamile kalamazsiniz. Daha yeni evlenmis ve yeni 20/21 yasindaki bayanlar neden bu kadar acele ediyorlar. Daha kendileri icn yapmalari gereken cok sey var. calisin, okuyun, kendinizi gelistirin bilgilendirin.
Önce evliliginiz otursun. Basbasa kalmanin tadini cikarin. Tatile gidin.
Cocuk olunca birdaha basbasa kalma firsata cok nadir olacaktir. Cocugunuza bir gelecek hazirlayin. Allah rizkini verir demekle cocuk büyümüyor.
Eger uzun süre ve cok deneyip basarisiz olduysaniz, Kocalarinizda doktora gidip, sperm kalitesini ölctürsünler.

Herseyin hayirlisi.

Geri