Hamile kalmak istiyorum ne yapmam gerekiyor

Cileli kız

Üye
Üye
Hamile kalmak istiyorum ne yapmam gerekiyor
Merhaba yeni katıldım aranız a sonunda yanlız m bende anne olmak istiyorum.. ve sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar

Aramıza hoş geldin Çileli Kız, Umarım sana vereceğimiz bilgiler sonrasında dahada fazla bilinçleneceksin ve Anne olma yolunda daha emin adımlarla ne yaptığını bileceksin. Her türlü sorununu tabiki paylaşabilirsin. Hamile kalma işi daha önceki sorunuzda da belirttiğim üzere ne zamandır olmuyor ne gibi sıkıntılarınız var kaç yaşındasınız onları yazabilirseniz yardımcı oluruz.

23 yaşında yin 1 buçuk yıl dir istiyorum bebek ama tam olarak doktor a gitme şansım olmamıştı kaldığım şehir nedeniyle şimdi farklı bir şehire geldim ve artık düzenli doktora gideceğim açıksa si eşimden başka kimse ile konuşmuyorum artık herkes bebek yok mu diye soru sorması beni uzuyor burayı buldun artık yazmak öğrenmek istiyorum.adetler in düzensiz ve rahim de yara olması da engel mi hamilelik için

23 yaşında yin 1 buçuk yıl dir istiyorum bebek ama tam olarak doktor a gitme şansım olmamıştı kaldığım şehir nedeniyle şimdi farklı bir şehire geldim ve artık düzenli doktora gideceğim açıksa si eşimden başka kimse ile konuşmuyorum artık herkes bebek yok mu diye soru sorması beni uzuyor burayı buldun artık yazmak öğrenmek istiyorum.adetler in düzensiz ve rahim de yara olması da engel mi hamilelik için
Aramıza hoşgeldiniz. Öncelikle en kısa zaman da sağlıklı bir bebek sahibi olmanızı dilerim. Bahsettiğiniz problemler bir bebek sahibi olmak için çok büyük nedenler değil Bu şekil de hamile kalanların da olduğunu biliyoruz. Adet düzensizliği ve rahim de oluşan yaralar günümüz de kolay tedavi yolları ile halloluyor.

Merhaba, adet düzensizliği gebe kalmada sıkıntı yaratan bir durum fakat tedavi edilebilir.Öncelikle adet düzeniniz sağlanacak daha sonra ovülasyonun gerçekleşmesi için ilaç tedavisi uygulanacak. Uygulanacak tedavi durumunuzun nedenine göre belirlenir. Yeteri kadar beklemişsiniz artık bir uzaman görünme vaktiniz gelmiş.En kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün.

Evet beyza hanım gidiyorum 5 nisan da adet oldum ve 20 haziran da gördüm yani çok düzensiz di ilaçla adet gördüm 3. Günü hormon testi yapıldı p r o lak tin hormonu yüksek mis çok fazla değil ama değerin üstünde ilaç verdi cuma günü kullandım ilaç iki hap birini de diğer cuma ya ayın 7 si gibi rahim filim çekilecek gidiyorum inşallah hayırlı haberler le gelirin

Geri