1. silenceri

silenceri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmak

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında silenceri tarafından paylaşıldı.

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım

2. silenceri

silenceri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen bana cevap veririmisiniz

3. emelerkan

emelerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu çok öenli zaten..bir de hemen tuvalete gitme tut olur mu...

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    bu bir mecburiyet degil ama sperm hemen disari cikmasin diye tavsiye edilir genelde iliskiden snra yarim saat kalkmamak ve bacaklarini ayaga kaldirmak... nezamandir cocuk istiyorsun dra gittin mi ?

5. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm carızma dun doktora gıttım ultrasona gırdım bagırsaklarındakı gaz hareketlerınden pek bırsey gorunmuyor bırde kan testı yapalım dedı bugun sonucunu alıcam bırde haftaya tekrar geleceksın keseye bakıcaz dedı sanırım bırsey gordu gıbı ama emın olmak ıcın kan testı verdı sence??

6. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lutfen bır cevappppppppp

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnm, olabilir keseyi görmek icin belli bi zaman lazim ufaksa görünmez kese. insallah hamissindir, fazla kafaya takma 1 hafta cabucak gecer ögrenirsin sonucu :)

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    havaya dikiyorsun hmm yeni duydum bunu cok garip neden dikiyorsunuzki :S

9. durum_01

durum_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşım evet ilişkiden sonra hemen kalakma ve ıkı elınle kasıklarını ovarak yukarı dogru masaj yap bak cok etkılı ben bu yontemle hamıle kaldım yanlız ıkı haftalık tı dusuk yasadım (korkudan)sperm yukarı cekyo bu yontem

guzmelegi bunu beğendi.
hamile kalmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak için..

hamile kalmak için..

merhaba arkadaşlar...9 aydır bebek istememize rağmen olmuyor doktorum hiçbir problem olmadığını söylüyor yani yumurtalarımda bi sorun yok,ayın 3 ünde yumurtlama günüm için tekrar gidicem doktora,sizlerden yardım istiyorum hamileliği kolaylaştırmak için neler önerirsiniz?soğan kürü,incir kürü vs.araştırdım biraz önce ne önerirsiniz lütfen yardımcı olun bana şimdiden çok teşekkür ederim hepinize...
  2. hamile kalmak isteyenler 2013

hamile kalmak isteyenler 2013

kızlar 2013 artık bizede bebişi olmayanlarada şans getirsin inşallah..sorununuz herneyse burada paylaşalım...birbirimizde destek olalımm..gelişmelerle beraber sevinelimm:)
  3. Adetliyken hamile kalmak mümkünmü?

Adetliyken hamile kalmak mümkünmü?

Adet döneminde hamile kalmamasınız diyen insanalara kesinlikle inanmayın. tıb dünyasında ve özellikle yüce Allahın imkânsız diye bir şey olamaz. Evet, genel olarak elbette kadınlar regl iken gebe kama şansınız çok azdır yani bazen regl kalan kadınlardada gebelik söz konusu olmaktadır. Bilindigi gibi ve uzman doktorların uzun süre araştırmaları sperm yaşayan bir canlılardır. Eger siz regl ken...
  4. Gerçekten hamile kalmak isteyenler

Gerçekten hamile kalmak isteyenler

Selamun aleykum bayanlar. Gerçekten hamile kalmak adeti düzene sokmak isteyenler var ise soru sorabilir insaallah
  5. Hamile kalmaktan korkuyorum

Hamile kalmaktan korkuyorum

Nisanlimla ters iliskiye girdim icime bosalmadi bosalacagi zamn cekti kendini pecete tutmustum bnde ama o aksam dus alamadim ama peceteyle guzel temizledim hamile kalir miyim ?

Sayfayı Paylaş