Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bende yazıyım kür
kadınlarda kısırlık ıntap yumurtlama puroblemı mıyon kırs ıcın
1 litre su
1 tutam coban cantası
1 tm cıvan percemı
1tm ada cayı
1 tm hayıt tomu
1 tm aslan percemi bunları 3 hafta devam edılecek ıster teker teker demleyın sabah oğle akşam yastı ıcın

erkekkler kısırlı sierm bozuklu ıcın
3 kılo bal organık bal
100gıram kecı boynuz tozu
100 gr m cakşır kökü
100 grm dövulmüş badem
100grm fıstık içi
100grm cevız içi
100grm üzüm cekırdeği tozu
100grm cam fıstığı
100grm coban cokerden
100grm zerda cal<sarı kök<
100grm zencefil
bunlaı balla karışrırıp sabah akşam bır yemek kaşığı kocalarınıza yedırın

selam kızlar bede 7 aydır tedavı goruyomdum olmadı polikistık over var yumurtalar fazla buyumuyor ve catlamıyor kılomen ve catlama ığnesı vuruldum kackez olmadı iğne tedavısın cok pahalı yaptıramadım sımdı kurlerle normal yolla devam edecez artık

mrb canım benim çok geçmiiş olsun bu arada bize yazdığın kürler içinde teşekkür ederim bence kürler bazen doktorların yazdığı ilaçtan bile daha etkili en azından yan etkisi yok o yüzden bıkmadan kürlere devam

Son düzenleme:
çitoscuğum sende sağol ama adres vereceğine bari bi kür de sen yazaydın topiğime kıssss

merhaba arkadaslar bende bir yıl önce dış gebelık gecırdım rahim filmi falan cehtirdim teh tüpüm hasarlı oldugu ortaya cıktı sımdı doktorum klomen dıye ılac verdı bakalım ne olucak herseyin hayırlısı rabbim tüm isteyenlerın kucagını boş bırakmasın inşallah

Bi sorun yok bizde ama hemen hamile kalmak istiyorum hem erkek için hemde bayan için cok etkili bi kür paylaşırmısınız ve mümkünse lezzeti biraz iyi olsun =)))) şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar bendede pko vardı hem doktor tedavisi gördüm hemde bazı kürler uyguladım
kürlerden size bahsetmek istiyorum çünkü bana gerçekten faydası oldu
1. kür: 1 adet kuru soğanı dörde bölüp 1,5 su bardağı suya atıyoruz 5 dk kaynatıp ılımaya bırakıyoruz ve 14 gün boyunca sabah aç karna içiyoruz. (ben bunu 2 ay yaptım ve çok düzensiz olan adetim günü gününe olmaya başladı)
2. kür: yumurtlama gününden itibaren 8-9 adet kuru inciri yıkayıp yarım litre suya atıp kaynatıyoruz ve yine sabah aç karnına 14 gün içiyoruz. buda yumurtaların büyümesini sağlıyor.
bu kürleri uygularken dr tedaviside gördüm ilk olarak klomen kullandım ama 1. ay sonuç başarısızdı. 2. ay fostimon ignesi yaptırdım yumurtalar oluşunca ve büyümesi olumlu gidince çatlatma iğnesi yaptırdım.ve sonuç olumluydu.
şuanda 4,5 aylık oğlum var. Allah'ım çocuk isteyen tüm kullarına bu duyguyu nasip eder inşallah. umarım sizlere faydası olur....

bu kürler bence bahane bunlara inanıp ilişki yaşıyorsunuz şans eseri tutuyo sonra kürlerin bizi hamile bıraktığına inanıyoruz ama inananlar tabiki denesinler sonuçta bir umut kapısı ama bence en büyük olay doğru yaşamak ve doğru şekilde ilişkiye girmek...
öncelikle ben yumurtalama gününe inanıyorum çünkü yumurtlama gününde yumurtalıklar okadar alıcı ve yutucuki hemen hamile kalabiliyo insan... ben 17 ocakta enson adetimi gördüm yumurtlama günüm 26 sı ile 31 i arasında idi ve sürekli olarak ilişşkiye girdim eşimle daha yeni evliyim ve ilk denememizdi. istediğim içinde akşamları yatmada önce türk kahvesi şekersiz:D eşime içirdim ve ölece yattık sabah kalktığımızda ilişkiye girdik çünkü sabah spermin gücüde fazla oluyo sayısıda daha soonra ilişki bittikten sonra belimin altına 2 tane yastık koydum biraz yukarda olsun diye çünkü ben okulöncesi öğretmeniyim ve ünide öle bir cd izletmiştilerki bize spermin yolculuğu yumurtaya ulaşasaya kadarr düşünün dünyadan uzaya çıkmak gibi uzun ve yorucuymuş. bende spermlere yardım için belimin altına yastık koydum. ama buaraya dikkat 1saat boyunca kalkmak yok ... ölece yatın uyuyun hatta:D ben öle yaptım spermlerin dışarıya akmasına izin vermeyin ... daha sonra kalkın 1 saat geçtikten sonra duş alcaksınızya hemen almayın bekleyin biraz ve duş esnasında vajinanızı yıkamayın üstünden su aksın gitsin bukadar. kendimden örnek vermek istiyorumm 7 şubatta 2 damla kanım geldi meğersem bu yerleşme kanıymış bundanda haberim vardı ve kuşkulanmadım hamileliğe yordum. bu sırada belimde sanki bir bıcak beni rahatsız ediyorudu kasıklarım ağrıyordu çok hafif bir şekilde sanki gazım var ve karnımı içime çekemiyormuşum gibi bir histi bu. bu sırada 1 haftadır beyaz akıntım olmaya başladı düşünün yani pedimde akıntım var ama bu akıntı beyazımsı ve sulu gibi hatta adet günümde bu akıntıyı hissedince çok korktum adet oldum diye ama olmadım çok şükür 14 şubat adet günümdü ve ben dAYAnamadım gittim hemen test aldım ve yaptım sabah idrarımla bekletilmiş idrarla tabii.... baktım sonuç pozitif hemen randevu aldım doktoruma 16 sında yani yarın ilk görüşmem var bebeğimle bakalım inş ordadır ve sağlıklıdır. int. hesabına göre bebeğim 4hafta 3 günlük:D hanımlar eğer tıbbı bir sorununuz yok ise ve eğer çok istiyorsanız dediklerimi uygulayın ne olur mutlaka işine yarayan olucaktır....

Geri