Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

Arkdaslar bnde 6 aylik evliyim bu ay adetim gecikti hamileyim sandm :( cnku 5 gun fln gecikmsti gerci duzensizligimde var ama neyse adet oldm cok fazla sancliydi az az geldi hep ya pembemsi yada kahverengiydi bu neden oluyor bilen varmi on gunu gecti hala kahverengi gelio normalde 4 gunde biterdi bnde gebelik testi yaptim ikinci cizgi pembe cikti birncisi koyu kirmizi bu nedmek

Bende 1.5 yillik evliyim evlenmeden esimin ameliyat gecirsigini ogrendim sonra olmaz korkusuyla hic korunmadim evlendikten 3 ay sonra esim tekrar ameliyat gecirdii ilaclar kullandi sperm sayisi cok dusuktu 2 abiminde ayni sebepten cocugu olmadigi icin telaslandim tup bebek merkezine basvurduk hem maddi hem manevi olarak cok zor bir surecin icine girdik 20 gunde 45 tane igne yaptimm transfrr yapildi 10 gun yattim sonuc husrannnn cok kotu oldumm hala da oyleyim cevredekilerin sorulari beni cok bunaltiyo olmadimi olmuyacakmii allahtan umit kesilmez ama artik olacagini dusunmuyorum 6 tane yigenimm var onlarla kendimi avutacagimm allah tumm isteyenleri tez zamanda sevindirsin

Ben de 10 aylik evliyim diktora gittim hicbir sorun yok 1 yil olmasina 2 ay kaldi yani 1 sene bekle diyorlarda ne kadar kaldi ki surda takmamaya calisiyorum ama insan ister istemez uzuluryor

1 sene 4 aylık evliyim Rabbim bize bi bebek nasip etmedi doktor doktor dolaştım ufak tefek pürüzler olduğunu ama bunların hamile kalmama bi engel olmadığımı söyledi kimi hiç bir sorun yok dedi ama ben çok mutsuzum her gece dua ediyorum ağlıyorum elimde değil biraz öncede hala olcağımı öğrendim bu ilk hala oluşum değil 2 tane yeğeni var ikisindede çok sevinmiştim ama şuanda resmen üzüntüden ağlıyorum onların bebekleri olduğu için değil ama dayanamıyorum artik ne hamile duymak istiyorum nede görmek istiyorum napcam bilmiyorum Allahım bana yardım et

Merhaba arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum hepiniz benden tecrubelisiniz dır ben yenj dört aylık evdeyim çok istiyorum evlad sahibi olmak belki de çok erken ama işte her ay beş günüm geçiyor tatile gittim bu ah sancim oldu rahminden kanamam oldu doktora gittim bana senin yumurtalama olmuş dedi bende umutlandim sonuç yine adet... Sonra agrim devam edince bi uana gittim bana senin hiç birseyibyok ama yenj evlilerde olan iltihap var bunu kurutakim dedi bana suya koyulan ilaç verdi kimden duysam bunu kullanınca hamile kalmış sizin bi bilginiz var mı ?

Merhaba arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum hepiniz benden tecrubelisiniz dır ben yenj dört aylık evdeyim çok istiyorum evlad sahibi olmak belki de çok erken ama işte her ay beş günüm geçiyor tatile gittim bu ah sancim oldu rahminden kanamam oldu doktora gittim bana senin yumurtalama olmuş dedi bende umutlandim sonuç yine adet... Sonra agrim devam edince bi uana gittim bana senin hiç birseyibyok ama yenj evlilerde olan iltihap var bunu kurutakim dedi bana suya koyulan ilaç verdi kimden duysam bunu kullanınca hamile kalmış sizin bi bilginiz var mı ?

Merhaba ;
Ne tür bir ilaç?

Merhaba kızlar bende 30 mayısta evlendim o zamandan bu zamanda deniyoruz ama bende hamile kalamiyorum her ay esim husrana ugruyor cok istiyor bugun doktora gittik ondada bendede hic bir sorun yok hersey temiz gayet guzel dedi doktor yumurtalarinda catlamis dedi ama kalamiyorum esim nerde hata yapiyoruz dedi durdu kendi kendine bu ay bir surpriz olsa keske hersey Allahtan rabbim yuzumuze guler insallah

Merhaba kızlar bende 3 bucuk senedir evliyim ve cocuk istiyorum ama olmuyor kaç tane doktora gittim tedavi oluyoruz ama yok hergün düşünüp ağlamaktan bıktım etrafımdaki herkesin çocuğu var hamile ben böyle kaldım cocukları da çok seviyorum ama yok yok ne olacak bilmiyorum artık allahım ne olur bana da nasip et ve tüm isteyenlere nasip et ey güzel allahım ne olur artık cok yoruldum

Selamun aleykum, bende bir anneyim.çok sukur Rabbim e.ikinci çocuğu istiyoruz ama ilk ay ki deneme hüsran oldu.oysa ki çok emindim.nasip olmadı.ilk evladimda da dokuz ayın sonunda gebe kaldım.iltihaptan dolayı tedavi sonucunda.şimdi de çocuğa başlamadan gidip muayene oldum.testleri yaptırdım.herşey normal dendi.psikolojik olarak çok hazırladım kendimi.folik asit kullanıyorum.ama inanın çok isteyince olmuyor.sekiz yil ara verdim ve şimdi istiyorum.hemen olur demiştim ama kafada bitiyor.Rabbim zamanını bilir ve öyle gönderir meleklerimizi inşaallah. Herkes tatsin bu duyguyu.selam ve dua ile..

Geri