Hamile kalmayı hızlandıran bir yöntem !!!

ayyy lalezarım canım ya bu kızların iyi bir dayağa ihtiyacı var demi bi seans uygulayak :D:D canım maaşallah sen asla yaşının kadını değilsin çok güzel ve çok genç duruyorsun :nazar:

Evet kesinlikle var valla :)
Değilim demi sılam, ayyyy gössseeeeeeeeeeeeeel kadınam vesselammmmmmmm hahaha

Ayyy hadi inşallah tatlım yaaa, aldığım miktar nasıl bilmiyorum ama fazla alamıyorum biraz kötü bir tad ve kokusu var :S arı sütünüdealmak istiyorum kilo alırım iştah açar diye korkuyorum biraz, zaten zar zor kilo veriyoruz, ama bakalım olmazsa bir kutuda ondan kullanırız artık ne payalım :)
canım zayıflamak için kullananlar var biliyormusun?Nasıl dersen insanlar çalışma diyet ile birlikte spor yapmaya gücü kalmıyor ya adam yazmış 23 kilo verdim kendimi zinde hissediyorum her şeyi yapmaya gücüm var diyor bence sen dene canım :kiss:
Evet kesinlikle var valla :)
Değilim demi sılam, ayyyy gössseeeeeeeeeeeeeel kadınam vesselammmmmmmm hahaha
ooo görsel demek az canım :kiss:

canım zayıflamak için kullananlar var biliyormusun?Nasıl dersen insanlar çalışma diyet ile birlikte spor yapmaya gücü kalmıyor ya adam yazmış 23 kilo verdim kendimi zinde hissediyorum her şeyi yapmaya gücüm var diyor bence sen dene canım :kiss:

ooo görsel demek az canım :kiss:

bugün eşime söyledim bal işi ile uğraşan bir arkadaşı var ona soracak bakalım, daha hesaplı alabiliriz belki :)

Ey güzel Allahım kullarının gönüllerini ferahlat,dayanma gücü ver .Amin!
Buda benden saaa dua Çitosum:

Çitosumun yumurtaları öle seksi olsunkine spermler cazibesine dayanamayıp ışık hızıylan yapışı versin yumoşlara...
tüplerin otoban gibi olsun geçiş izni her sperme tanınsın!yuumoşlarına <LINKZ id=linkz35>çekici</LINKZ> parfümler sıkılsın kokusuyla mest olan spermler çifter çifter dalıversin ortama !!!!!Amin :):)

hahahaha sılam yerim beni sen benden de bu duya amin demek düşer:kiss: canım benim ya Allah büyük inşallah bu çırpınışlarımızın mükafatını alıcaz:)

SLM KIZLAR BEN BU ARI POLENİ, SÜTÜ, BALLI KARIŞIMDAN EŞİME GEÇEN SENE YEDİRMİŞTİM.EŞİMDE SPERM HAREKETSİZLİĞİ OLDU İÇİN GIDA TAKVİYESİ ALMAK DURMUMDAYIZ.MUCUZE BİR HAMİLELİK YAŞADIM.GERÇEKTEN DE İYİ GELMİŞTİ. VE ALDIĞIMIZ 10 TL CİVARI İDİ.HMİLELİĞİM 2.5 AY SÜRSEDE HALA TADI DAMAĞIMDAc:))
1 SENEDİR HALA DENEMEKTEYİZ.KEÇİ BOYNUZUNA DEVAM. ARI KARIŞIMINIDA BAŞLAYALI 2 HAFTA OLDU..FİYATI DA HALA AYNI 10 TL.ARKADADMIŞIMIZIN VERMİŞ OLDUĞU BİLGİ İÇİNDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.YANLIZ FİYATLARI ÇOK YÜKSEK GELDİ...ARADAKİ FARK DOĞALLIKTANMI KAYNAKLANIYO ACABA.

Çitosumun yumurtaları öle seksi olsunkine spermler cazibesine dayanamayıp ışık hızıylan yapışı versin yumoşlara...
tüplerin otoban gibi olsun geçiş izni her sperme tanınsın!yuumoşlarına <LINKZ id=linkz35>çekici</LINKZ> parfümler sıkılsın kokusuyla mest olan spermler çifter çifter dalıversin ortama !!!!!Amin :):)

hahahaha sılam yerim beni sen benden de bu duya amin demek düşer:kiss: canım benim ya Allah büyük inşallah bu çırpınışlarımızın mükafatını alıcaz:)
inşallah alıcaz çitosum inşallah müjdeli haberlerde buluşmak nasip olsun inşallaahhhh!! :kiss:

SLM KIZLAR BEN BU ARI POLENİ, SÜTÜ, BALLI KARIŞIMDAN EŞİME GEÇEN SENE YEDİRMİŞTİM.EŞİMDE SPERM HAREKETSİZLİĞİ OLDU İÇİN GIDA TAKVİYESİ ALMAK DURMUMDAYIZ.MUCUZE BİR HAMİLELİK YAŞADIM.GERÇEKTEN DE İYİ GELMİŞTİ. VE ALDIĞIMIZ 10 TL CİVARI İDİ.HMİLELİĞİM 2.5 AY SÜRSEDE HALA TADI DAMAĞIMDAc:))
1 SENEDİR HALA DENEMEKTEYİZ.KEÇİ BOYNUZUNA DEVAM. ARI KARIŞIMINIDA BAŞLAYALI 2 HAFTA OLDU..FİYATI DA HALA AYNI 10 TL.ARKADADMIŞIMIZIN VERMİŞ OLDUĞU BİLGİ İÇİNDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.YANLIZ FİYATLARI ÇOK YÜKSEK GELDİ...ARADAKİ FARK DOĞALLIKTANMI KAYNAKLANIYO ACABA.
canım öncelikle Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inş. yeniden hamiş kalırsın ..soruna cevabımda evet doğallıktan çünkü benim bulunduğum yerde de 10 TL olanlar var ama onlar tam doğal olmuyormuş inşallah Rabbim vesile kılarda hamiş kalırız :)

arı sütü poleni 3 ay kullandım 500 tl para verdim ama hiç bi faydasını görmedim ben hamileleği kolaylaştırsın diye bi umut aldım ama bırakın hamile kalamyı hiç i faydasını görmedim

parfümleri fazlaca sıkınca çifter çifter oluyomuş demekki mawişim :D:D bende deneyeyim yoksa tek bile gelmicek bu gidişle:D:D

Mesaj : merhaba... Benim gibi bebek hasreti çeken arkadaşlarıma yazıyorum 6 yılık evliyim 5 yıla bir sürü tedavi ve hayal kırıklığı sığdırdım 3 tüp bebek denedim sonuç negatif benim tek tüpüm tıkalı tekide yarım açık normal yoldan çocuğunuz olmaz dedi doktorlar geçen yıl arı diyarı ve esin hanımla tanıştım allah razı olsun ürünlerine güvenerek.arı sütü ve polen aldım iki aylık kullanım tarifi daha bitmeden gebe kaldım normal yolla ilk bebeğimdi 1.5 aylıkken kaybettim ve ürünleri kullanmaya devam ettim normal yolla ikinci gebeliğimi yaşıyorum şuan bebeğim çok sağlıklı 3.5 aylık oldu Rabbime şükürler olsun... Bebek hasreti çeken arkadaşlarım ben yıllar sonra denedim alternatif tıpı lütfen hiç bir işe yaramaz diye düşünmeyin ben bir mucize yaşadım yaşıyorum bunları yazıyorum çünkü eksiklik nedir çaresizlik nedir hasret nedir hepsini çok iyi biliyorum arı sütü ve poleni denemenizi tüm samimiyetimle öneriyorum sonucunu sizde göreceksiniz Rabbim hepimize anneliği yaşamayı nasip etsin...Esin hanım sizede ayrıca çok teşekkür ediyorum sevgilerimle....

Geri