Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

çitos merhaba hsg(rahim filmi) çektirmiş miydin? eğer tıkanıklık azsa bu işlem açılmasını sağlıyormuş. tabi eğer çoksa bir faydası olmaz.
bu arada pre-seed i ben de 1 ay denemiştim ama bende etkili olmamıştı. fakat bunun sayesinde sitede hamile kalan 4-5 kişi duymuştum.
inşallah faydasını görürsünüz.

yaa bende almak ıstorum bu jelden bı zararı olmas ıns bıde bende cıkolota kıstı var engellermı acaba gercı 4.7 cm ılk hamıle kaldım ama bılmıyorum fıkırler lutfen

çitos merhaba hsg(rahim filmi) çektirmiş miydin? eğer tıkanıklık azsa bu işlem açılmasını sağlıyormuş. tabi eğer çoksa bir faydası olmaz.
bu arada pre-seed i ben de 1 ay denemiştim ama bende etkili olmamıştı. fakat bunun sayesinde sitede hamile kalan 4-5 kişi duymuştum.
inşallah faydasını görürsünüz.

Eevet canım iki kez çektirdim ama çok oldu ilkinde bir şey çıkmadı 2.de tıkanıklık çıktı 5 yıl arayla çektim gazeteden tıkalı kanallar kateterle açılıyor diye bir haber okudum açan dr egede teyzemlerde egede yani izmirde dr gitmişler oda bu kadar yol gelmesin rahim filmi çekip göndersin demişti çektim gönderdim Rahim filmimi çeken prof kanalların tıkalıydı açtım dedi neyse filmi gönderdiğim dr da prof.dr ahmet memiş benim hiç bir sorunumun olmadığını söyledi..Ben laparaskopide oldum canım bunda da kanal ve tüplerimin tıkalı olduğu aynı zamanda yapışıklıkların mevcut olduğu söylendi ..Yani durumum biraz karışık:D elimden geldiğince kısaca anlatmaya çalıştım canım kusura bakma ilgin için teşekkür ederim canım Allah hepimize en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin bakalım pek ümidim yok ama preseedi kullandık sonucu yazarım sizlere:)

yaa bende almak ıstorum bu jelden bı zararı olmas ıns bıde bende cıkolota kıstı var engellermı acaba gercı 4.7 cm ılk hamıle kaldım ama bılmıyorum fıkırler lutfen

Melodicim klinik testlerle kesinlikle zararsız olduğu kanıtlanmış..Yani içine sinerek alabilirsin ben çok araştırdım yanında test te aldım bakalım bu ay kullandım sonuç ne olur bilmiyorum sonucu sizlerle paylaşırım .Kistin ilaçla küçülecek cinsten değilmi canım

Eevet canım iki kez çektirdim ama çok oldu ilkinde bir şey çıkmadı 2.de tıkanıklık çıktı 5 yıl arayla çektim gazeteden tıkalı kanallar kateterle açılıyor diye bir haber okudum açan dr egede teyzemlerde egede yani izmirde dr gitmişler oda bu kadar yol gelmesin rahim filmi çekip göndersin demişti çektim gönderdim Rahim filmimi çeken prof kanalların tıkalıydı açtım dedi neyse filmi gönderdiğim dr da prof.dr ahmet memiş benim hiç bir sorunumun olmadığını söyledi..Ben laparaskopide oldum canım bunda da kanal ve tüplerimin tıkalı olduğu aynı zamanda yapışıklıkların mevcut olduğu söylendi ..Yani durumum biraz karışık:D elimden geldiğince kısaca anlatmaya çalıştım canım kusura bakma ilgin için teşekkür ederim canım Allah hepimize en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin bakalım pek ümidim yok ama preseedi kullandık sonucu yazarım sizlere:)

anladım canım...inşallah herşey yoluna girer ve en kısa zamanda meleğine kavuşursun. gerekirse tüp bebek yani ne gerekiyorsa hepsini dene ve sakın vazgeçme. hele ki ümidim yok deme. bu yollara hep ümitlerle çıktık, çok hayal kırıklığı yaşadık ama bir taraftan da sırayla bebişlerle müjdelendik. darısı sizlere inşallahhhhh.

Amin canım benim amin inşallah Allahım tüm isteyene versin..Ümidimi kırmıyorum sadece durumumun zorluğunu biliyorum bu yıl tüp bebek yapıcaz.İnşallah tüp bebeğe gerek kalamadan olur:bebeğim:Ama olmassa bu yıl düşünüyoruz canım..Allahım rahmetini bizlerden esirgemesin hayırlı evlatlar versin olanların meleğinide bağışlasın canım ilgin yorumun için sağol Allah razı olsun:kiss:

Melodicim klinik testlerle kesinlikle zararsız olduğu kanıtlanmış..Yani içine sinerek alabilirsin ben çok araştırdım yanında test te aldım bakalım bu ay kullandım sonuç ne olur bilmiyorum sonucu sizlerle paylaşırım .Kistin ilaçla küçülecek cinsten değilmi canım

hayırlısı olur ıns cnm benım ınsallah bebişini kavusurusun kıstım bı zararı yok dedı doktor degerler dusuk cıkınca 6 ay sure verdı bakalım daha 2 ay oldu korunmayı bırakalı hakkımızda hayırlısı

Oyyyy Allahım inşallahh sana bu ay bu sevinci yaşatır böyle içten söylüyom melodim:)bahar ayında hamile kalırız inşallah rabbim tüm kardeşlerime arkadaşlarıma nasip etsin inşallah:bebeğim:

Tıkalı kanalların açılması için

merhaba ben bursa dan canan herkese selam benimde kanallarım tıkalıydı ama ben bitkisel ilaç kullandım açıldı şimdi bir kızım oldu çok şükür rabbim kaderini güzel etsin kullandığım ilaç istanbul üsküdar da lokmandede diye bir doğal tedavi uzmanı var sorunlarımı anlattım bana göre ilaçlar hazırladılar 2 ay kadar sürede kanallarım açıldı ilaçı kullanmaya başlayıp hamile kalmam 3 ay arası oldu bu konuda sorunları olana tavsiye ederim allahım hayırlı evlat nasip etsin

Sevgili misafir duyarlılığınız için çokk teşekkür ederim..Rabbim evladınızı size bağışlasın hayırlı evlat kılsın inşallah.Dediğinizi dikkate alıp inceliycem tekrar teşekkür ediyorum:)

Geri