hamile kalmış olabılırmıyım ?

Duffy

Yeni Üye
Üye
hamile kalmış olabılırmıyım ?
herkese merhaba. uzun zamandır takıp edıyorum sıteyı. daha once uye olmustum fakat bu ılk konum ve ılk mesajım. yerının doğru olduğundan da emin değilim, eğer yanlış yere açmışsam özür dilerim. 20 yaşında nişanlı bir kızım. 1 ay önce nişanlımla sürtünme ile beraber olduk. o zamanlar adet dönemim gelmişti. fakat hala adet görmedim. en son 23 martta adet görmüştüm. nerdeyse iki ay olacak. normalde de adet düzensizliğim vardı ama bu kez çok fazla uzadı ve hamıle olma korkusu yaşıyorum. hiç bir hamılelık belırtısı yok ama ben iki haftadır özellikle bu konu yüzünden çok streslıyım. midem bulanmıyor. göğüslerim de bir değişme yok. karnımda şişlik veya bir ağrı yok. idrara normal de de çok sık çıkıyordum şimdi de öyle. akıntı da aynı şekılde eskısı gıbı ekstra bır artış yok. kadın doğum uzmanına adet gecıkmesınden dolayı gıttım. hormon testı ıstedı. sonuçlara baktı iyi dedi. ulturasonla da baktı. yumurtalıkların normalden bıraz buyuk ama ıyı çalışmıyor dedı. bunun için bana adet söktürücü farlutal 5 mg verdi. gecen pazartesi gitmiştim doktora. bugun ilaç bitti ve ben hala adet görmedim. ultyurasonda bebek 6, 7 haftalıktan sonra fark edılıyor dıye bıraz endıselıyım. sız daha tecrubelısınızdır bu konularda. size de danısmak ıstedım. hamıle kalmış olabılırmıyım ?

çok tesekur ederım.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri