Etiketler:
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Melekler Buraya Kimler Hamile Görelim

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

hamile kalma,hamile kalmak,
    Hamile anne adayları burada toplansın bakalım aramızda bu sene ne kadar hamile var ve gebeliğinizin şuan kaçıncı ayın dasınız doğuma ne kadar var burada konuşalım hemde tüm hamiş melekleri bu konuda görelim tanıma fırsatı bulalım aramızda yeni hamile kalmış meleklerde vardır belki tecrübelerinizi onlara da anlatın hadi tüm melekler sizleri bekliyorum NEREDE SİNİZ?

Hamilelikle ilgili duygularınızı yaşadıklarınızı,kaçıncı gebeliğiniz olduğunu ve neler hissettiğinizi bizimle paylaşır mısınız?Buna ihtiyacı olan o kadar çok arkadaşımız var ki onlara da bir yol gösterin..

2. Birsel Asu

Birsel Asu Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Bende burdayıım mide bulantısı ve sevinç başka hiçbişey hissetmiyorm :)

3. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

Bende varim 34+1 haftalik hamileyim dogumuma az kaldi korku ve heyecan karisik :)

Hamile Melekler Buraya Kimler Hamile Görelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:)

Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:)

hani nerdeymiş cici anne adayları bakayım..:bebem:bebeğiniz kızmı yoksa erkekmi..olcak..bu sene bana sanki kız bebek senesi gibi geliyor kime sorsam kızım olcak diyor...sizde durum nasıl..
  2. Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

tüp bebek yaptıranlar,tüp bebek yumurta toplama, Arkadaşlar aranızda ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım diyenler varmı..Sorununuz neydi ve neden sizlere tüp bebek uygulandı ve hangi aşamalardan geçtiniz neler yaşadınız ve ilk denemenizde olumlu sonuç verdimi?bizimle paylaşırmısınız... Tüp bebek uygulamasını kısaca özetlemek gerekirse, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı...
  3. Hamileyim Ama Sigaradan Vazgeçemiyorum Diyen Melekler Buraya..

Hamileyim Ama Sigaradan Vazgeçemiyorum Diyen Melekler Buraya..

gebelikte sigara,gebelikte sigara içimi, Hamilesiniz ama sigaradan da vazgeçemiyorsunuz dimi zararlı olduğunu bildiğiniz halde size bırakamam gibi geliyor.Gebelik döneminde sigara kullanımına kimi doktorlar şiddetle karşı çıkarken kimiside günde 3 taneye kadar izin verebiliyor. Sigara içme alışkanlığı olan anne adaylarında çeşitli normal dışı durumlar meydana gelmekte ve bu risklerde...
  4. Melekler Hamile Kalmadan Önce Mutlaka Yapılması Gerekenler Burada

Melekler Hamile Kalmadan Önce Mutlaka Yapılması Gerekenler Burada

hamile kalmadan önce,hamile kalmadan önce spor, Hamile kalmayı planlayan Arkadaşlar gebe kalmadan önce yapılması gerekenleri bize Jinekolog Turgay Karakaya anlatıyor.Dikkatle okuyalım ve uygulamaya çalışalım. Hamile kalmadan önce yapacağınız bazı değişiklikler sayesinde daha sağlıklı bir hamilelik geçirebilirsiniz. Jinekolog Turgay Karakaya, hamilelik öncesinde neler yapılması...
  5. Hamileyken Bilgisayar Kullanmak Zararlı mıdır Diyen Melekler Buraya

Hamileyken Bilgisayar Kullanmak Zararlı mıdır Diyen Melekler Buraya

gebelikte bilgisayar kullanımı,gebelikte bilgisayar zararlı mı, Bilgisayar artık çağımızın vazgeçilmezleri arasında geliyor ve hemen her evde artık bir bilgisayar bulunuyor şimdi asıl merak edilen gebelik döneminde bilgisayar kullanmak sakıncalı mı yada bebeğime bir zarar verir mi korkusudur şimdi konumuza göz atalım detaylarıyla öğrenelim; Günümüzde bilgisayar hayatımızın her noktasında yer...

Sayfayı Paylaş