hamile miyim acqaba

Şekerim ben böyle birşeyi geçen kasım ayında yaşadım.Kasım 10'da regli oldum.Aralık ayında regli olmadım.Taki ocak ayına kadar.Aralık sonunda doktora gittim.Tabi bu arada kan testi idrar testi yaptım.Hepsi negatifti.Sonra doktor ultrason ile muayene etti.Eğer hamile olsaydın kese gözükürdü dedi.Banada söktürücü verdi.Ben kullanmaya fırsat bulamadan ocak ayında regli oldum.Yani hamile değidlim.Bir hormon testi yaptır bence.Ama bizde çok bebek istediğimiz için psikolojik olarak etkilenmişiz.Ya psikolojiktir yada hormonsaldır.Ama doktor hamile değilsen diyorsa değilsindir.Vericeğim bilgi bu kadar.Umarım yardımcı olmuşumdur.

canım dış gebelik olsa gebelik testleri ilk etapta pozitif çıkar.Sonrada değer normal hamilelikteki gibi katlanmaz.Düşük çıkar.Ayrıca doktor sana ultrason ile baktıysa bence için rahat olsun.Orda kist dış gebelik normal gebelik herşeyi görürler.Bence hormonlarında sıkıntı var.Ama hala tedirginsen bir başka doktora da görün.Zaman kaybetme

ya karnın sisiyor orda bebek icin bi kese olusuyor ama bebek icinde olmuyor o kese aynı bebek varmıs gibi aydan aya büyüyo iste içinde kan birikiyor işte adet olman lazım kan orda birikiyor işte sonucu kürtj

Slm arkadaslar bu ne zamandir okuyorum yazilarinizi nerden yazcagimi bile bilmiyorum:)ben size bisey sormak istiyorum gecen ay ikikere regl oldum bu ay nezaman olcam bilmiyorum gozlerim bulaniklasiyor kasiklarimda kasilma ara ara batalar oluyor belim agriyor hamilmiyim acaba cvp yazarsaniz sevinirim sizinle konusmak istedim

Geri