Etiketler:
  1. Ayseedkds

Ayseedkds Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Ayseedkds tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler sizlere bir sorum olacak. Ben merak ediyorum da acaba Hamileyken duzenli adet gorulur mu ? Bu mümkün mü bununla ilgili hamile iken düzenli adet gören hatta adet diye hamile olduğundan şüphelenmeyen ama hamileliği daha sonra ortaya çıkan kişiler var mı merak ediyorum.
    Teşekkürler.
    adetim.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  2. Hamileyim adet mi görüyorum ?

Hamileyim adet mi görüyorum ?

Kızlar hamileyim ve regle benzer yani adete benzer kanamalarım var acaba ben adet mi görüyorum yoksa korkmalımıyım anlayamadım bilgisi olanlar bana yazabilir mi lütfen. Ne yapayım şimdi ben.
  3. Adet gören biri hamile olabilir mi ?

Adet gören biri hamile olabilir mi ?

adet gören biri gebe kalmış olabilirmi,adet gören biri hamile kalmış olabilirmi,adet gören bir kadın hamile olabilirmi Adet gören birisinin hamile olup olamayacağı hakkında Tahlil.com'a özellikle de kadın okurlarımızdan yüzlerce soru geliyor. Tahlil.com olarak bu konuda tüm okurlarımızın anlayacağı dilde bir yazı hazırladık.Özellikle çeşitli internet siteleri ve forum sitelerinde bu konuda...
  4. Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

benim adetim normalde çok düzenlidir.. 3 gündür adetim gecikti ve ben cok halsizim sürekli uyku halindeyim.. Ve bundan 5 gün önce bel ahrısından yolda düşüp bayıldım hastanede kan testi yaptılar ama gebelik gözükmedi.. Sizce erken oldugu için gözükmeme ihtimali oluyo mu ? Çok cocuk istiyorum
  5. Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Merhabalar ağustos ayının 19unda adet oldum bu ayda 15inde oldum. hangi tarih aralığında hamile kalabilirim. Bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz kızlar lütfen

Sayfayı Paylaş