1. minnaksebdicek

minnaksebdicek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamile miyim banada bakarmisiniz

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında minnaksebdicek tarafından paylaşıldı.

Arkadaslarsuan uye oldum umarim birbirimize faydali oluruz adetime 5 gun var benimde kendi capimda belirtilerim var 1 hafta meme uclarim acidi el degmiyodu ama sonra gecti Bacaklarim agriyo
    Akintim artti gibi
    Gazim cok fazla
    Kasiklarimda arada bir kramp gibi seyler oluyor
    Sadece bu kadar sizce bende hamile miyimdir

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtiler kişiden kişiye değişir, kimisinde tüm bu dediklerin olur, kimisinde hiçbirşey olmaz. :) Daha adetin de gelmediğine göre, en iyisi sakince beklemek. Allah gönlüne göre versin :)

3. filz

filz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar bende iki buçuk aylık evliyim adetim hep duzenliydi .evlendigimden beri 2 gün 5 gün one attı taki bu aya kadar 23 aralıkta 5 gün süren adetim oldu 11 ocakta tekrar oldum ama rengi farklı bugün 4, gün bu dört gün boyunca 1 pedi dolduracak kadar kan gelmiştir. kasiklarimda batma goguslerimde 2 haftadır çok hassasiyet var acaba neden böyle oldu. yardımcı olursanız sevinirim

hamile miyim banada bakarmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banada yardım banada hamile miyim? lütfen söyleyin

banada yardım banada hamile miyim? lütfen söyleyin

hamile miyim? Merhabakar. adetim düzenli olurdu. Gecen adet bittiğinde 4_5 gün sonra ilişkiye girdik eşimle ama bu ay 5 -7 gün gecikti. Karın ağrım var ama adet olamıyorum. korkuyorum hamile olma ihtimali % kaç? Idrar Test yapsm cevap alır miyim? Mide bulantım yok. Lütfen yardım edin.
  2. hamile miyim?

hamile miyim?

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım yardımınıza ihtiyacım var 31 mayıs 2015 te adet oldum ve 5 haziran tarihinde adetim bitti.9 ve 10 haziran tarihinde eşimle korunmasız ilişki yaşadık sizce hamile olma ihtimalim nedir ve belirtiler ne zaman başlar ben 3 aylık evliyim ve bebek için ilk girişimimiz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
  3. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünerek ilişkiye girdik, altimda yeni cikan bol pantolon vardi, bi anda aramiza bosaldi pantolon da ve iç camasirimda birşey yoktu ama citcitli atletim acikti eve gelince atlette kahverengi gibi hafif leke gördüm, döl rengi mi yoksa akinti mi diyemiycegim çünkü iç camasirda birşey yoktu, wcye girip ciktim kahverengi leke gelmiş, korkmuyoruz hamile miyimdir?
  4. hamile miyim

hamile miyim

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım :hede: benim son adet tarihim 24 ekim. tam yumurtlama günlerimde eşimle ilişki yaşadık. ilişkiden 5 gün sonra beta hcg baktırdım 1.2 çıktı ,yani negatif :( şuan adetime 3 gün var. ama kasıklarımda ve belimde 1 haftadır sürekli ağrı oluyor, başka da belirti yok .adet öncesi hiç böyle belirtim olmaz normalde. adetim 5 gün kadar geciktiğinde tekrar kan...
  5. Hamileyim bebek kesede ne zaman görülür yardım edebilir misiniz banada

Hamileyim bebek kesede ne zaman görülür yardım edebilir misiniz banada

Selam arkadaşlarım ben yaklaşık olarak 1,5 aylık hamileyim, ilk eşime söyledim dünyalar bizim oldu tabiki insanız ve gerisini bekliyoruz sabırsızlanıyoruz ve kucağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz tabiki öncelikle bebeğimin tam olarak oluşup oluşmadığını ve kesesinde olup olmadığını grmem gerekiyor. Dış gebelik hiç geçirmedim ama yinede korkuyorum arkadaşlarım. Bebeğimin kesesi ne zaman...

Sayfayı Paylaş