adetime 5 gün var hamile miyim banada bakarmisiniz

minnaksebdicek

Yeni Üye
Üye
adetime 5 gün var hamile miyim banada bakarmisiniz
Arkadaslarsuan uye oldum umarim birbirimize faydali oluruz adetime 5 gün var benimde kendi capimda belirtilerim var
Hamileliği düşünmeme neden olan belirtiler şunlar meleklerim:
  • 1 hafta meme uclarim acidi el degmiyodu ama sonra gecti
  • Bacaklarim agriyo
  • Akintim artti gibi
  • Gazim cok fazla
  • Kasiklarimda arada bir kramp gibi seyler oluyor
Sadece bu kadar sizce bende hamile miyimdir bana yardımcı olabilir misiniz tşk.

Belirtiler kişiden kişiye değişir, kimisinde tüm bu dediklerin olur, kimisinde hiçbirşey olmaz. :) Daha adetin de gelmediğine göre, en iyisi sakince beklemek. Allah gönlüne göre versin :)

arkadaşlar bende iki buçuk aylık evliyim adetim hep duzenliydi .evlendigimden beri 2 gün 5 gün one attı taki bu aya kadar 23 aralıkta 5 gün süren adetim oldu 11 ocakta tekrar oldum ama rengi farklı bugün 4, gün bu dört gün boyunca 1 pedi dolduracak kadar kan gelmiştir. kasiklarimda batma goguslerimde 2 haftadır çok hassasiyet var acaba neden böyle oldu. yardımcı olursanız sevinirim

Değerli meleklerim evet yazdığınız belirtiler hamilelik gibi görünüyor olsa da aşağıda daha net belirtiler var. Hamile olduğunuzu düşünmeniz için öncelikle adet tarihlerinizin üzerinden geçmeli yani adetiniz gecikmeli ondan sonra düşünün belirtileri. Yazdıklarınıza bakarak kimse size hamilesiniz diyemez.
HAMİLEMİYİM şeklinde bir kategorimiz var bunu inceleyebilirsiniz. Bu kategorinin içinin tamamı sizin gibi düşünen meleklerin açmış olduğu konular ile dolu :)

Geri