hamile miyim ben yardiiiiiim

N

napacn ki

Forum Okuru
hamile miyim ben yardiiiiiim
9.gnmde adet agrilarm basladi belim gogus uclarm aciyo hamile miym napmaliymm

Neyin 9. Günü anlamadim ama gogus uçları hemen hassaslaşmiyo bel ağrısı hiç olmuyor 3 aylık evliyim 1 buçuk aylık hamileymisim 1 hafta önce adet gecikmesinden öğrendim hiç böyle belirtilerim olmadı ama test yap bi

Ya cnm bn bu ayin ucunde yumurta catlatici igne yaptirdim belirtileri ne zaman baslar hamilelik belirtileri igneyi yaptrdigim gun sol tarafimda kasim cok agridi bikac gun agri oldu

Merhaba kizlar ben 2 aydir evliyim cok merak ediyorum hamilemiyim bilmiyorum ve cok sabirsizlaniyorum lutfen yardim edermisiniz ben 2 martta adet gordum duzensiz adet olurum ama bukadar gecikmez hic ya 2 gun once yada 2 gun sonra yani suan 2 gun geciktim bundan 10 gun once belim kasiklarim agriyordu sonra aradan 2,3 gun gecti hafif kan leke gibi kan geldi normalde adetim cok asiri gelir benim ve 5,6 gun surer ama bu sefer 2 gun surdu sonra aradan zaman gecti 3 gundur kahverengi kahve telvesi gibi leke geliyor ve kasik agrim var belim agriyor bas donmem var ve sabah hafif bir bulantim var 10 gun once test yaptim ve 1 hafta once yaptim Negatif cikti cok merak ediyorum acaba hamilemiyim gogusler
Dolgunlasti 10 gun once cok agri vardi ama suan sadece bas donmem var bel
Agrim kasiklarima agri giriyor hep uyumak istiyorum cok yorgun hissediyorum kendimi ve arada bir guluyorum arada bir stress basiyor bacaklarimda orumcek bacagi inceliginde kirmizi yani kilcal damar var ve benler var vuducumda erken hamilelik belirtileri yasamis olanlar varmi lutfen yardim edin bana

Benim de Şubat 21 de sevgilim le bi birliktelik yaşadım . Camasirimin üstüne boşaldı . Sonra vajinam da beyaz Sperm ler oldu onun mu benm mi bilmiyorm ikimizde boşaldık. Ama içeri temas olmadı camasir dan surtundu . adette oldum .ama ara ara midem bulanıyo ve bugün yine oldu . Bu şekil de hamile kalır miyim

Ben halen adet olmadim kizlar ve kan testi yaptim sonucunu bekliyorum bilmiyorum bazilari diyor yeni evlenince oyle olur ama 39 gundur adet gormuyorum bazen yataktan bile kalkip tatli birseyler yiyorum goguslerimin ucu sizliyor bazen sag bazen sol kasigimda batmalar oluyor butun belirtiler
Var ama nedir bilmiyorum :( kuzenimde oyle olmustu 2 ay hastaneye gidip ogrenedim idrar testi yapiyorum sadece burda positive cikarsa kan testi 3 ay sonra adet olmadigi icin hastaneye gidip 3 aylik hamile oldugunu ogreniyor burdaki sistem cok acayip ya :( kafam allah bullah

Geri