Hamile miyim değil miyim yardım edin

Asram

Yeni Üye
Üye
Hamile miyim değil miyim yardım edin
Hamile miyim
18 yaşındayım, bakireyim. 4 gün önce erkek arkadaşımla aramızda bir şeyler oldu o gün de adetimin bitmesine 1 gün vardı. Cinsel organı kalçama sürtünürken birden vajinama değdi ve hemen çekti. Üzerinde sadece tükürük vardı. Kendisi bir boşalma ya da zevk suyu gelmediğini söylüyor ama öncesinde 1 kere boşalmış kendi kendine. Ben de korktum ertes 72 içtim 72 saat içerisinde. Hamile miyim acaba adet olmama daha çok var çünkü. İyice takıntı haline getirdim ve paranoyaya bağladım. Yardım edin lütfen
Gizle

Daha önce sorunuzu yanıtlamıştık sanırım dündü. Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısın dan risktir.Öncelikle genel uyarımızı yapalım. Bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Adet tarihinizde gecikme olursa kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.

Daha önce sorunuzu yanıtlamıştık sanırım dündü. Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısın dan risktir.Öncelikle genel uyarımızı yapalım. Bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Adet tarihinizde gecikme olursa kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.
Adetime 17 gün var ovülasyon döneminin de 3. günündeyim kahverengi bir lekelenme gördüm ve karnımda ağrı var hamile değilimdir değil mi yukarıda bahsettiğim durumun üzerinden 1 hafta geçti yerleşme kanaması olma ihtimali nedir?

Merhaba iyi akşamlar. Ayın 7sinde korunmasız ilişki yaşadım. Fazla geçmeden ertesi gün hapı kullandım. Normalde bugün başlaması gereken adetim 5 gün erken gelip bugün bitti. Devamlı kasık ağrısı yaşıyorum. Ara ara pembe lekelenmeler yaşıyorum. Güzel bi sürpriz olabilir mi acaba ??

Merhaba, 6 aylık evliyim. Eşimle henüz çocuk düşünmüyoruz.. ama şu aralar değişik şeyler farkettim kendimde. Adetim ayın 1inde normalde. Bu ay ayın 27sinda oldu 3ünde bitti. 5inde de ilişkiye girdik.. ayın 10unda çok az kanamam oldu. Hafif.. kahverengi lekelenmr farkettim. 1 haftadır
sürüyor bu. Hamile olma ihtimalim var mı? Ayrıca, bir kaç gündür baş ağrım var. Normal olmayan.. Yorgunluk da var bi hayli. Mide bulantım da boy verdi. Anlam veremedim..

Merhaba adet tarihi bir kaç gün öne gelebilir bu normaldir. Lekelenme sadece gebelik kaynaklı olmaz bir çok koşul lekelenmeye neden olabilir. ( kist,miyom, yara,rahimin travma görmesi , hormonal bozukluklar vs ) Gebelik olduğunu düşünmüyorum beklenen adet tarihinize henüz daha var. Gecikmeniz olursa gebelik testi yaparsınız.

Merhaba iyi akşamlar. Ayın 7sinde korunmasız ilişki yaşadım. Fazla geçmeden ertesi gün hapı kullandım. Normalde bugün başlaması gereken adetim 5 gün erken gelip bugün bitti. Devamlı kasık ağrısı yaşıyorum. Ara ara pembe lekelenmeler yaşıyorum. Güzel bi sürpriz olabilir mi acaba ??

Merhaba ertesi gün hapı gebelikten % 100 korumuyor yani gebe kalma ihtimali var. Ayrıca kanamanız lekelenme ilaç kaynaklı . Yinede tedbiren gebelik testi yapın.

Geri