Hamile miyim kızlar 2. çizgi silik çıktı da heyecanlıyım !

Merhaba, gebeliğiniz hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Merhabalar öncelikle aramıza hoş geldiniz. Üyeliğinizi aktive ettik. Yazdıklarınıza baktığımızda hamile olduğunuz görünüyor. Eğer testi yaptıktan sonra 5 dakika içinde bu sonucu aldı iseniz, ikinçi çizgi silikte olsa çıktı ise hamileliğiniz var demektir. Hayırlara Vesile Olsun, Sağ sağlim kucağınıza alın İnşAllah. Beta hcg testi yaptırarak ta bunu netleştirebilirsiniz.

Merhaba ben 6 aylik evliyim cocuk istiyoruz adetim bu ay gecikti bugun 3cu gun ve test yaptim fakat cok az belirgin cikti ikinci cizgi hic bir belirtim yok adet olacak gibi testi bugun sabah yaptim simdi goguslerimde bir ari basladi dokununca aciyo sizce hamilemiyim?

Test sonucuna göre hamilesiniz gebeliğin ilk günlerin de gebe olduğunuzu belli eden ikinci çizgi silik çıkar buda beta hcg değerlerinin gebeliğin ilk günlerinde düşük olmasından kaynaklanıyor ilerleyen gebelik günlerinde yinelenen testlerde ikinci çizginin daha koyu olduğunu göreceksiniz.

Merhaba, Adet gecikmesi gebeliğin ilk bulgusudur. Bir gebelik testi , bir kadının hamile olup olmadığını belirlemeye çalışır . Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkmasıda gebelik olarak kabul görür tabi test bozuk değilse . Bazı nedenlerden dolayı test hatalı sonuç verebiliyor. Ayrıca düşük hcg seviyesi de gebelik testinin silik çıkmasına neden olabilir. Hala mensiniz gerçekleşmediyse bugün kanda gebelik testi yapın net sonucu alırsınız.

Geri