Hamile miyim? Nolur yardim edin

• Konbuyu başlatan biribiri
  • Başlangıç tarihi
B

biribiri

Forum Okuru
Hamile miyim? Nolur yardim edin
Yaptigim cok yanlis biliyorum ama cok tovbe ettim bir daha yapmayacagim. Cok pismanim zaten.
Bundan 8-9 hafta once nisanlimla surtunme yasadik. Bosalmadigina eminim ama zevk suyu arkaya vajinaya yakin bir yere geldi hemen sildim. Sonra da pisman oldum ve zaten bir daha yakinlasmadik o gunden sonra.
Bu olaydan 5 gun sonra gunumde adet oldum. Normal bir adetti. Aradan 28 gun gecti yine tam gunumde adet oldum. Ama bu kez 7 gun suren adet 5 gun surdu ve biraz koyu ve az gibiydi. İcime kuet dusmeye basladi. Bir kadindan da tesadufen "ben 3 ay ader gordum hamile oldugumu anlamadim" dedigini duydum dunyam basima yikildi.
3 gun once adet gormem gerekiyodu hala gormedim. Asiri stresim. Yarim saatte bir adet oldum mu diye tuvalete gidiyorum.
3-4 gun once idrar testi aldim ama sabah degil oglen yaptim. 1 dakika icinde hemen tek cizgi cikti. 10 dakika bekledim yine tek cizgiydi. 8 haftalik hamile olsam oglen bile olsa sivi tuketmis bile olsam belli olur degil mi? Nolur yardim edin. Surekli karnima bakiyorum sisti mi diye

Merhaba,

Öncelikle kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez . Fakat bazı noktalarda insani olarak uyarmak isterim. Gelin ata binmiş ya nasip demiş. Nişanlısınızla yarın öbürgün evleneceğiniz ne malum ? Olaki nişanlınıza bir şey oldu , olaki nişanlınız evlenmekten vazgeçti.. Evlilik öncesi cinsel birlikteliğe karşıyım. Erkeklere bir şey olmaz kardeşim .Bizim toplumuzda böyle bir davranış hem etik değil hemde ahlaki değil. Erkeğe el kınası kadına yüz karası bir durum..

Gelelim sorunuzun yanıtına bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz. Beklenen mensiniz de gerçekleşmiş gebe değilsiniz. Kafanıza çok takıyorsanız eczaneden gebelik testi alıp testi uygulayın..

Geri