Etiketler:
  1. zeliş57

zeliş57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamile miyim ??

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında zeliş57 tarafından paylaşıldı.

Ocak ayında düşük yaptım ve kürtaj oldüm. Ve 28 Şubat ta regl oldum ve o günden buyana hala bekliyorum.iki kere idrar testi yaptım negatif ama bulantı var acaba ..hamilemiyim.

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
    Nisan ayındayız bu süre zarfında jinekoloğa görünmeyi düşünmedinizmi?HCG testi yapın ve gebelik planından önce; kürtaj hikayenizden ötürü mutlaka hekim kontrolünden geçin

hamile miyim ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile miyim

Hamile miyim

Merhaba herkese, nişanlımla ilişkiye girdik iki gün sonra çok fazla kasık ve bel ağrısı başladı korunmamıştık. bu kadar erken belirtiler başlayabilir mi lütfen bilen biri bana yardımcı olsun. psikolojik mi diye düşünüyorum iki gün sonra böyle bir belirti olamaz değil mi?
  2. Hamile miyim

Hamile miyim

0.2-1 hafta:5-50 1-2 hafta:50-500 2-3 hafta:100-5000 3-4 hafta:5000-10000 4-5 hafta:10000-50000 5-6. Hafta:10000-100000 6-8 hafta:15000-200000 8-12 hafta: 10000-100000 Negatif:0.5-5.0 Yazıyor. Fakat bir hafta içinde üç kez evde idrar testi yaptırdım üçü de pozitif çıktı. Yardımcı olur musunuz ? Lütfen .
  3. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba, arkadaşlar yaklaşık 11-12 gün önce sevgilimle ön sevişme sırasında sürtünme yoluyla birlikte oluyorduk, anal böle ile o bölge arasında bir yerde boşaldı, o esnada bendede zevk akıntısı vardı, arkadaşımın ise tam olarak nereye boşaldığından emin değiliz. Ama anal bölge olması ihtimalı yüksek çünkü o esnada o bölgede hafif acı hissetmiştim. Şimdi asıl soru şu, Regl dönemime 8 gün var,...
  4. hamile miyim?

hamile miyim?

Merhaba arkadaşlar , Umarım soruma cevap bulabilirim. Benimle aynı sorunu yaşayanlar illa ki vardır. Adetime 3 gün varken pembe iki üç damla lekelenme ve kahve rengi leke oldu. Sonra kesildi. 3 gün sonra adet dönemimin başladı ve ara ara pembe lekeler geliyor. Umutlanmalı mıyım ? bilemiyorum. test almaya da korkuyorum. Doktora gitmiştim herhangi bir problemimin olmadığını söylemişti.
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

SLM annisler yeniyim burda ay reglm 15 gün geçti belirtilerde var sizce test yaptirsam cikarmi ilk hamileligimde 2 ay boyunca adet olmadım kan testi `2 ay sonra belli etti hamile olduğumu

Sayfayı Paylaş