Etiketler:
  1. Sorucuuu

Sorucuuu Forum Okuru

Hamile miyim?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Sorucuuu tarafından paylaşıldı.

Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hi anda aramiza boşaldi, altimdaki penye pantolona birşey gelmemişti iç camasirimda da birşey yoktu, aksam eve gelince atlette leke olduğunu gördüm, lavabo ya gittim çiktim kahverengi leke gelmiş, sizce hamile miyim?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
Hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile miyim?

hamile miyim?

Merhaba ben ilk iliskimi 31.agustos tarihinde yasadim. Iceri bosalma gibi bir durum soz konusu olmadi. Iliskiye girmeden once adet belirtilerim olmustu(bel agrisi, goguslerde hassasiyet, karin agrisi vb.) Iliskiden 3 gun sonra3 eylul) kanamam oldu fakat normal adet kanamalarimdan farkli sekildeydi yogun degildi. 2 gun yogun oldu son 4 gun cok hafif sekilde seyretti. Bugun 4. Gun ve hic kanama...
  2. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..
  3. hamile miyim

hamile miyim

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım :hede: benim son adet tarihim 24 ekim. tam yumurtlama günlerimde eşimle ilişki yaşadık. ilişkiden 5 gün sonra beta hcg baktırdım 1.2 çıktı ,yani negatif :( şuan adetime 3 gün var. ama kasıklarımda ve belimde 1 haftadır sürekli ağrı oluyor, başka da belirti yok .adet öncesi hiç böyle belirtim olmaz normalde. adetim 5 gün kadar geciktiğinde tekrar kan...
  4. Hamile miyim

Hamile miyim

15 şubatta normal adet olduktan sonra eşim ile ilişkiye girdik. Bel ağrısı ve mide bulantısı oldu. Sandım ki hamileyim Ve şuan normal adet oldum 1 gün gecikmeli sizce neden...
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Çatlama iğnesi yaptırdım 9. Günüm bugün. Ama adet olacak kısım gibi bacakların belim agriyor karnına sancılar girip çıkıyor. Bunlar hamilelik belirtisimi yoksa gerçekten adet mi olacağım. Adetimede 8 gün var daha.

Sayfayı Paylaş