Hamile miyim ?

Tambenlikbirisivar

Hamiş Melek
Hamile miyim ?
Adet gecikmesinin 6.günü test yaptım sonuç aşağıda acaba yanılma payı yoktur demi çift çizgi hemen çıktı . Anında belirginleşti inşallah hamile ve sağlıklı bir gebeliktir

Ekli dosyalar

• 997EB466-CB41-4782-A958-52EFE912E6F8.jpeg
    997EB466-CB41-4782-A958-52EFE912E6F8.jpeg
    1,3 MB · Görüntüleme: 635
Test sonucunuz pozitif görünüyor. Evde yapılan idrar testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir. Emin olmak için hcg testi yapın. Gebeliğinizin ilerleyişi hakkın da bilgi sahibi olmanız için hekime görünün. Hcg testi istenecek ve bu test belli aralıklarla tekrar edilecek.

Test sonucunuz pozitif görünüyor. Evde yapılan idrar testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir. Emin olmak için hcg testi yapın. Gebeliğinizin ilerleyişi hakkın da bilgi sahibi olmanız için hekime görünün. Hcg testi istenecek ve bu test belli aralıklarla tekrar edilecek.
Anladım tşk ederim yarın gidecem hastaneye bugün bit daha test yapacam idrar yine pozitif çıkar mı diye çok heyecanlıyım

Banada yardımcı olurmusunuzz beta <2.00 referans aralığı 2-6çıktı kan testınn sonucu gebe olma ıhtmlm varmdr ama bende pembe akıntılar oldu onun bıttıgı gun verdım kanı hemen 4 gun surdu oda normal adet gıbı olmadı

Merhaba , hcg değeriniz gebelik lehine değil. Mens miktarı her ay aynı olmaz. Zaman zaman miktarında azalma olabilir. Kuşkunuzu gidermek adına tekrar test yapabilirsiniz

Geri