Etiketler:
  1. ececıkkk

ececıkkk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

hamile miyimm ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ececıkkk tarafından paylaşıldı.

ya adetıme 1 gun var ve ben dayanamayıp hamilelik testi yaptıranlardanım fakat ikinci çizgi acık renkte cıktı gebelık sansım nedir ?

prenses 1989 bunu beğendi.
  2. ececıkkk

ececıkkk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Lakin plano testler hatalı sonuç verebiliyor .HCG testi yapmanızı öneriyorum

ececıkkk bunu beğendi.
  4. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    620
    Ödül Puanları:
    93
    gözün aydın hamileliğe işarettir silik çizgi kanda net çıkar veya bikaç gün sonra sabah evde tekrarlarsan ikisinide koyu kırmızı görebilirsin hayırlı olsun şimdiden canım :D

ececıkkk bunu beğendi.
hamile miyimm ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  2. hamile miyim

hamile miyim

2 ocakta eşimle birlikte olduk dogum kontrol hapi kullaniyordum ama 3 gun kullanmadim iliskiden sonra 3. Gün hap kullandim fakat kan geldi ve midemin bulantisindan yemek yiyemedim sizce hamile miyim???? Acil cevapp
  3. hamile miyim

hamile miyim

merhabalar ben 13 ocakta eşimle ilişki yasadım ve eşim kaza kurşunu olmuş olabılır dedi 13 ocakta yumurtlama günümmüş ve gebeliğin en yuksek oldugu gunum ocagın 30un da adet olmam lazım ama ara ara sıkıntı basıyo tansıyonum 10 5 midem bi tuhaf hamile olabılır mıyım sızde cmt test yaptm negatif cıktı napmam lazım :((
  4. Hamile miyim

Hamile miyim

Merhaba herkese, nişanlımla ilişkiye girdik iki gün sonra çok fazla kasık ve bel ağrısı başladı korunmamıştık. bu kadar erken belirtiler başlayabilir mi lütfen bilen biri bana yardımcı olsun. psikolojik mi diye düşünüyorum iki gün sonra böyle bir belirti olamaz değil mi?
  5. Hamile miyimmm?????

Hamile miyimmm?????

Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik ondan zevk suyu akti ama benim vajinamin icine hic girmedi ustundeydi hamile olabilir miyim . 26 gun once regli olmustum cok stres yapiyorum korkuyorum

Sayfayı Paylaş