Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile miymmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim bi sorum olucak adet gunum nerdeyse iki ay gecti test yaptim ama negatif cikti hemde kac kere. Ama hep bel agrilarm ve kasik agrilarm oluyor acaba hamiliym acil donerseniz tesekkur ederm

hamile miymmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evet hamileyim..

evet hamileyim..

4 haftalık hamile olduğumu öğrendim..sevinmekle sevinmemek arası bi sey oldu acıkcası..düşük riski tasıyorum istirahatteyim..pazartesi tekrar kontrolüm var..kafam cok karısık..
  2. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  3. hamile kalabilirmiyim..

hamile kalabilirmiyim..

kızlar ben 3 yıllık evliyim 3 kere düşük yaptım ilki ikiizdi hiç bi tedavi görmedim şimdi en son düşüğümün üstünden 1 yıldan fazla geçmesine rağmen gebe kalamadım eşimdede bendede hiç bi sorun yok kolaylaştırmak için doktorum klomen verdi çok umutluyum sizce hamile kalırmıyım
  4. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş