Hamile Olabilir miyim?

Canım kardeşim,

Biliyorum ki kariyerin ile ilgili ideallaerin var ve düşük olayından sonra kendini henüz bebeğe hazır hissetmiyorsun. Öncelikle hayırlısı ne ise o olsun diyorum. Zira doğum kontrol hapları hakkında ki konularımdan dolayısı ile biliyorum ki, hamile kalma olasılığın oldukça düşük. Doğum kontrol hapları adeti geciktirebilir ve saatinden sonra alınmış ise bile her hangi bir risk taşımaz.

Dediğim gibi hayırlısı olsun, olur mu olur teyzoş olabilirim seviyom teyzoş olmayı benn :DAllah bağışlarsa, bir zillim ve birde züppem olmak üzere 2 tane yeğenim var:) 3 numaralısına da hazırım doğur ben bakarım :D:D RAB gönlüne göre versin aşkitom cinişkom :kiss:

Bitanem ahh ben anne olmaya hazır mıyım bilmiyorum. Rabbim hakkımda hayırlısını versin ne diyeyim. Güzel dileklerin için saol bebişkom.:kiss:

çok şaşırdım.. konu başlığı dikkatimi çekti fakat sana ait olduğunu görünce çok şaşırdım.. istemediğini biliyorum.. ama herşeyi oluruna bırak .. hamileysen de mutlu ol.. bebek bi ailede en güzel şey.. hamile değilsende zaten istediğin sonuç olur.. rabbim hakkında en hayırlısını versin inşallah... canım benim

Canım teşekkür ederim aslında istemediğim bebek değil yani istiyorum ama zamanı gelince. Tabi rabbim vermişse zamanı gelmiş demektir. Yine de Allah inşallah tüm isteyen kullarına verir bebeiş başta sana kuzucum.

Genelde zamansız ve istenmeyen bebekler çok daha hayırlı oluyor bunu çevremdende görüyorum kariyerini hiç düşünme bana göre şimdiki hatunlarımız hem kariyer hem çocuk yapıyor:D
Eğer bebiş varsada bana göre Allah böyle hayırlı görmüştür.Düşüğünü ben biliyorum ama biri böyle oldu diye hepsi böyle olacak diye asla düşünüpte psikolojik baskı yapma kendine çevremde bebeği 8 aylık karnında ölüpte çivi çiviyi söker hesabı olayın üzerine gidip tekrar hamile kalıp sağlıklı bebiş sahibi olan birçok tanıdığım var.Hamilelikte çünkü psikoloji çok önemli.Hakkında hayırlısı ne ise o olsun...

Genelde zamansız ve istenmeyen bebekler çok daha hayırlı oluyor bunu çevremdende görüyorum kariyerini hiç düşünme bana göre şimdiki hatunlarımız hem kariyer hem çocuk yapıyor:D
Eğer bebiş varsada bana göre Allah böyle hayırlı görmüştür.Düşüğünü ben biliyorum ama biri böyle oldu diye hepsi böyle olacak diye asla düşünüpte psikolojik baskı yapma kendine çevremde bebeği 8 aylık karnında ölüpte çivi çiviyi söker hesabı olayın üzerine gidip tekrar hamile kalıp sağlıklı bebiş sahibi olan birçok tanıdığım var.Hamilelikte çünkü psikoloji çok önemli.Hakkında hayırlısı ne ise o olsun...

Ah ah kafam öyle karışık ki ne iyi ne kötü şu an düşünemiyorum bile adminim. Hala regl olmadım ve beklemekteyim. Şu son bi kaç gün benim için çok zor geçti. Bir yandan bebek olursa iyi mi olur diyouurm bir yandan da hiç iyi olmaz . Aslında kalbimle beynim arasında kaldım diyebilirim.

Neyse Rabbim hakkımızda hayırlısını versin teşekkürler adminim.

aksatmayla olacagını dusunmuyorum cunku ben hap kullanırken bır kac gece unutup ılıskıye gırmıstım dr uma sordugumda bellı bır sure koruyuculuk etkısı yapıyormus umarım degılsındır ıstemedıgını soledıgın ıcın bole dusunuyorum yıne de hayırlısı bacım .....

Konuyla alakalı olup olmadığına tam emin olamamakla birlikte kendime çılgınlarca cevap aradığım için dermanı burada bulmaya çalışıyorum sanırım. yasmin kullanmayı bırakalı 4 gün oldu hala bir tık yok =) yasmin kullanmayı bıraktıktan kaç gün sonra hamilelik testi yapmak gerekir?

Bnde 3 senedr yasmn kullaniodum artik cocuk dusundgm icn biraktm ama adetim 4 gun gecti ne zamn test yaptrym bilmiorum

Geri