Hamile olabilir miyim

• Konbuyu başlatan Ezgii199
  • Başlangıç tarihi
E

Ezgii199

Forum Okuru
Hamile olabilir miyim
Merhaba ben daha oncede sormuştum fakat aklima takılan bisey var cevaplarsaniz cok sevinirim sürtünmeli bi iliskiden sonra ella kullandim bu zamana kadar 5 kere regl oldum cok daha az suruyo idrar testi 2 tane yaptım negatif ama karnimda hala bir buyume var sizce neden olabilir internette regl oldugu halde hamile olabildiğini söyleyenler var o yuzden cok tedirginim yardimci olur musunuz

Yerleşme kanaması dediğimiz olayı yaşayanların olduğunu biliyoruz ama sizin gibi 5 kere regl olupta hamilelik yaşayan duymadım bazı kadınlar da şu olay olabiliyor aslın da düşük tehlikesi geçiriyorlar ama bunu adet kanaması sanıyorlar ne yazık ki bu iki durumu birbirine karıştıranların da olduğu doğrudur. Karnınız da oluşan büyümenin farklı sağlık sorunlarına yatan nedenleri olabilir. Bağırsak ve mideye dayanan sağlık sorunları, yumurtalık kistleri, enfeksiyon vs stres gibi etkenlerden dolayı da karın bölgesinde sertlik ve şişkinlik oluşabilir kan testi yaptırarak kesin sonucu öğrenebilirsiniz.

Merhaba ben daha oncede sormuştum fakat aklima takılan bisey var cevaplarsaniz cok sevinirim sürtünmeli bi iliskiden sonra ella kullandim bu zamana kadar 5 kere regl oldum cok daha az suruyo idrar testi 2 tane yaptım negatif ama karnimda hala bir buyume var sizce neden olabilir internette regl oldugu halde hamile olabildiğini söyleyenler var o yuzden cok tedirginim yardimci olur musunuz

Merhaba, öncelikle belirtelim ki bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Şüpheli ilişki sonrası düzenli olarak mensiniz gerçekleşmiş , testleriniz negatif çıkmış. Bu durum da gebe olmadığınızı belirtelim. İnternette bilgi kirliliği çok. Her okuduğunuza itibar etmeyin. Karınınızdaki büyüme ya psikolojik olarak size öyle geliyor yada sindirimle ilgili probleminiz var demektir. Gebe olmadığınıza ikna olmaya bakın. İkna olamıyorsanız bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olabilirsiniz.

Geri