Hamile olabilir miyim ?

Gezer31

Yeni Üye
Üye
Hamile olabilir miyim ?
Kızlar araniza yeni katıldım öncelikle merhaba
Ben 9 ay once sezeryanla doğum yaptım bebegim öldü sorum su daha adetime 10 gün var kasik agrım oldu dün bugünde hafif var gogusum biraz sis iştahım acildi acaba hamile kalmış olabilir miyim

Merhaba, adete 10 gün kala gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. İlk septom beklenen adette gecikme olmasıdır. Adetiniz de gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba, adete 10 gün kala gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. İlk septom beklenen adette gecikme olmasıdır. Adetiniz de gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
Merhaba ben 10 gün önce adet oldum fakat sadece 2.gün kanamam oldu diger günler lekelenme oldu ve 3 gündür aşırı mide bulantısı halsizlik ve uyku problemim var hamile olabilir miyim

Merhaba ben 10 gün önce adet oldum fakat sadece 2.gün kanamam oldu diger günler lekelenme oldu ve 3 gündür aşırı mide bulantısı halsizlik ve uyku problemim var hamile olabilir miyim

Merhaba, adet miktarı her ay aynı olmayabilir. Bir çok koşul adet kanamasını etkiler. Belirttiğiniz septomlar başka sağlık koşullarından kaynaklana bildiği gibi gebelikle alakalıda olabilir. Bugün tedbiren hcg testi yapın sonucu paylaşın size yardımcı oluruz.

Geri