hamile olabilirmiyim kızlar dua bekliyorum sizden ?
kızlar ovulasyondan snra mide bulantısı bas dönmesi
agzımda acı bir tat var

belimde kısa kısa egilip kalktıgımda agrı olusuyor bas agrısı
ve kasık agrısı özellikle sol arada sag
adetime su an tam 8 gün var 2 gün önce kan testi yaptırdım beta hgc 0.19 doktor iki gün sonra bir daha gel dedi cok umutlanıyorum dua edin bana sizce yükselirmi olabilir mi ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Daha öncede buna benzer bir konunuz vardı heralde umarız hamilesinizdir tabiki dualarımız sizinle. Biraz erken yaptırmışsınız bekleyelim görelim aramıza hoş geldiniz :D:D

4 defa idrar testi yaptım sonuç negatif hamile olabilirmiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Korkuyorum hamile kalmış olabilirmiyim Korkuyorum hamile kalmış olabilirmiyim
Merhabalar ben nişanlıyım, nişanlımla birkaç defa üst üste gelen günlerde birlikte olduk içime boşalmadı ama internette zevk suyundan da gebe kalınabileceği yazıyordu korktum açıkcası ve son adet tarihimden beri 5 gün gecikme yaşıyorum şuan sizce...
Soru-Cevap 1
Kan testim negatif hamile olabilirmiyim Kan testim negatif hamile olabilirmiyim
Hocam Merhabalar, ayın 7sinde sürtünme ile ilişki olduysa diğer ayin 7sinde yapılan kan testi de negatifse hala risk var mıdır ilişkinin 30.gününde geç döllenme olsa bile çıkarmıydı testte (beklenen adetten 4 gün sonra yapıldı test)
Soru-Cevap 1
Aşırı şekilde batma ve bulantım var Hamile olabilirmiyim Aşırı şekilde batma ve bulantım var Hamile olabilirmiyim
Arkadaslar adetime 6 gün var fakat goguslerim cok agriyor sag kasigimda ara ara batmalar oluyo ve aşırı sekilde bi mide bulantim var daha cok sabahlari oluyo aksam daha rahat oluyorum ve bugun yemek yerken koftenin kokusu midemi bulandirdi...
Soru-Cevap 1
Adet oldum acaba yinede Hamile olabilirmiyim Adet oldum acaba yinede Hamile olabilirmiyim
Merhaba perşembe günü kan tahlili yaptırdım sonucun 3.3 çıktı normalde bu ayın 7 sinde olmam gerekiodu ama 2 sinde oldum ve 2 gün sürdü kasık ağrım var ani baş dönmesi oluyo hamile olabilir miyim acaba bide bu değerin yükselme ihtimali var mı
Soru-Cevap 1
4 defa idrar testi yaptım sonuç negatif hamile olabilirmiyim 4 defa idrar testi yaptım sonuç negatif hamile olabilirmiyim
Herkese iyi geceler arkadaşlar reglim ilk defa 13gun gecikti bu zamana kadar 4kere idrar testi yaptım hepsi negatif pahalı testler değildi uç tllik seyler pahalısını bulamadım zaten küçük yerde yaşıyorum bir bucuk yıldır evliyim evlendiğimizden...
Gebelik 1