hamile olabilirmiyim???

wictorya

Yeni Üye
Üye
hamile olabilirmiyim???
merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ve aklıma takılan birşeyi sizlere danışmak istedim beklenen adet tarihimden 1 hafta önce adet gördüm ve adet görmeden 1 hafta önceden göğüslerim şişmişti adetim biteli 1 hafta oldu fakat göğüslerim hala şiş ve kasık ağrım var...
bugünde lekenme olduğunu farkettim test alıp yapsammı buarada normalde daha uzun süren adet kanamam 4 gün sürdü aklım çok karışık...
uzun zamandırda bebek istediğimiz için ümitliyim üstüne görme denilen olayı araştırdımda olabiliyormuş böyle bişey yaşayan varmı aranızda?şimdiden teşekkür ederim...

aklında şüphe kalmaması için bir kan testi yaptır istersen kesin sonuç almış olursun hem aklın geçen aya takılmadan daha rahat değerlendirirsin bu ayı inşallah bebğin seni fazla bekletmeden gelir hoş geldin aramıza canım güzel vakit geçirmen dileğiyle...

aklında şüphe kalmaması için bir kan testi yaptır istersen kesin sonuç almış olursun hem aklın geçen aya takılmadan daha rahat değerlendirirsin bu ayı inşallah bebğin seni fazla bekletmeden gelir hoş geldin aramıza canım güzel vakit geçirmen dileğiyle...

teşekkür ederim canım cevabın için test yapıcam yarın inşallah gelir bebişim...prolaktin rahatsızlığım var ve buna bağlı beynimde tümör :((
7 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım 8 ay kadarda korunmuyoruz doktorum bi problem yok yumurtalıkların temiz diyo ama dikkat etmemize rağmen beklemedeyiz....RABBİM isteyen herkese versin inşallah kimseyi çok bekletmesin...

kızlar bende normalde her ayın 25 de mutlaka adet olurum ve çok düzenlidir hiç şaşmaz 4 aylık evliyim yaşım da 21 biz hep bebek isteyerek bir araya geldik..hamilelik şüphelerim vardı ve gittim eczaneden test aldım ayın 17 siydi ve sonuç negatif di çok üzüldüm.sonra o akşam test yaptığım akşam baktım ki kahverengiler gelmiş..çok üzüldüm hatta ağladım..tam 9 gün vardı ve bn adet oldum...ikinci gün adet kanamam devam etti hemde yoğun koyu kırmızı 3 günde sonra yine kahverengi oldu..ve 4 gün oldu normalde 7 gün olurdu..acaba neden lütfen deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşın

Geri