Hamile olduğunu nasıl anlarsın?

Sibel6153

Yeni Üye
Üye
Merhaba öncelikle teşekkür ederim yardimci olmaya çalıştiginiz için. Adet olmama daha 4 gün var ve korunmasiz ilişkide bulunduk eşimle 2 hafta once, bir mucizemiz olsun istiyoruz çünkü :)

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Rica ederim. İlerleyen saatler de bu lekelenme kanamaya dönüşebilir. Mensinize 4 gün kalmış. Mens 3-4 gün geriden başlayabiliyor. Şayet kanama gerçekleşmez ise yerleşme lekelenmesi olabilir. Beklenen mensinizde gecikme söz konusu olursa en az 3 en fazla 7 gün gebelik testi yapmanızı öneriyorum. Umarım beklediğiniz mucizeye kavuşursunuz , sevgiler.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, Değeriniz ve idrar kitinizin sonucu gebe olmadığınızı gösteriyor. Her mens gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Stres , kullanılan bazı ilaçlar rahim yada hormonal kaynaklı bir sorun mensinizin gecikmesine neden olabilir. Jinekoloğa görünüp muayene olun. Gecikmenizin nedeni ancak muayene ile belirlenebilir..

Hamilemiyim hamile olduğunu nasıl anlarsın ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Prezervatifin yırtık olmasından şüpheleniyoruz acaba hamilemiyim Prezervatifin yırtık olmasından şüpheleniyoruz acaba hamilemiyim
Erkek arkadaşımla 3 hafta önce ilişkiye girdim kondomu yırtık hissettiğini söyledi ama detaylı değil sadece ucuna baktım yırtık değildi sonradan hamilelikten şüphelendim Regl günüm dündü bugün 2. Günü ve hala olmadım bu akşam gebelik testi yaptım...
Soru-Cevap 3
Gebelik testi yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ? Gebelik testi yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ?
Klinik testler ve hızlı gebelik testleri , hamileliği saptamak için standart prosedürlerdir, ancak tüm dünyada kadınların gözlemlerine dayanan bazı geleneksel yöntemler de mevcuttur. Bu geleneksel yöntemlerin nerdeyse hepsinin her hangi...
Gebelik belirtileri 5
Hamilemiyim ? Hamile olduğumu nasıl anlarım ? Hamilemiyim ? Hamile olduğumu nasıl anlarım ?
İşte kadınların hemen hemen tüm olası gebelik belirtilerini ortaya koyan, kadınların hamile olup olmadığını anlayabileceklerini belirten bir yazı.Hamilelik belirtileri her kadın için aynı değildir. Bazı kadınlar çok hafif belirtilerle...
Gebelik 0
hamile olduğumu nasıl anlarım hamile olduğumu nasıl anlarım
bu ayın 16 adet olmam gerekiyordu olmadım. geçen ayın dokuzunda ilişkiye girdim. karnımda belimde ve gögüslermde agrı var sizce hamilemiyim
Bilmedikleriniz 1
Hamilemiyim hamile olduğunu nasıl anlarsın ? Hamilemiyim hamile olduğunu nasıl anlarsın ?
Mrb supheli iliskimin ustunden 3 ay gecti 3 kere adet oldum ustune gorme degil normal adet 3 kerede eczaneden hamilelik testi alip yaptim negatif cikti icime bosalma olmadi zevk suyu kacmis olabilir 2 ay midem bulandi belim agridi asiri uykum...
Bilmedikleriniz 5