Hamile olma ihtimali hesaplama ihtimalim var mı

ceydd11

Üye
Üye
Hamile olma ihtimali hesaplama ihtimalim var mı
Hamile kalma ihtimali hesaplama en yüksek dönem olmayan günler hakkında bilgi istiyorum

merhaba çok kez başlık açtım kusura bakmayın... geçen ayın 5 inde sürtünme ile ilişkim oldu yaptığım testler hep negatif çıktı ve epey kanamalı adet oldum adetimden yaklaşık 8-9 gün sonra birkaç damla kan geldi sonrasında gelmedi kan geldiği sırada tatildeydim deniz havuz tahriş olmuş olabilir çünkü kanamadan önceki akşam epey kaşındı ve kaşıdım. bu ayın 14ünde hiçbir şekilde temas olmadan yine bir ilişkim oldu ama penisin genital bölgeme asla değmediğinden eminiz fakat şöyle bir şey var ki son adetimden beri sürekli beyaz akıntım var hiç kesilmedi son adetimden bu güne 19 gün geçti devamlı beyaz akıntı normal midir hamilelik riski hala var mıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar daha öncede defalarca yazdık sürekli aynı soruyu başka başlıklar ve içerikler ile sormak biraz saçma oluyor esvgili Ceyda, Hayatım sorunu iyice okudum. Adet olmuşsun hamile olamazsın. Kaşıntının başka nedenleri olabilir ki havuz diyorsun muhtemelen havuzdan bir şey kapmış olabilirsin. Onun haricinde akıntılarının kesilmemesi de normal görünüyor beyaz akıntı durumunun onlarca sebebi olabilir doktorun sizi kontrol etmesi gerekiyor. Ama hamile değilsiniz risk yok. Böyle hamilelik olmaz adet olmuşsunuz. Net.

Geri