Hamile olma ihtimali var mı

Ş

Şüheda00

Forum Okuru
Hamile olma ihtimali var mı
Merhaba çok acill yorumunuza ihtiyacım var ve artık ne yapacağımı bilmiyorum ilişkiden bugüne kadar normal sürelerimde iki kez adet oldum ilki gayet normal adetlerim gibiydi ikinci adetim her zamankinden bir gün önce oldu 4 gün sürdü yine pıhtılıydı ped doluyordu fakat daha az gibiydi ikinci adetim bittikten 3 gün sonra idrar testi yaptım ve tek çizgi çıktı sizce hamile olma ihtimalim var mıdır lütfen

İlişki dediğim sürtünme yoluyla oldu içime boşalma da olmadı ve şunu da ekleyeyim adetim bittikten sonra göğüslerimin acısı ve vücudumdaki şişkinlik geçmişti acaba kendi kendime stres mi yapıyorum kan testi yaptırmama gerek var mı lütfen yardım edinnn

Merhaba çok acill yorumunuza ihtiyacım var ve artık ne yapacağımı bilmiyorum ilişkiden bugüne kadar normal sürelerimde iki kez adet oldum ilki gayet normal adetlerim gibiydi ikinci adetim her zamankinden bir gün önce oldu 4 gün sürdü yine pıhtılıydı ped doluyordu fakat daha az gibiydi ikinci adetim bittikten 3 gün sonra idrar testi yaptım ve tek çizgi çıktı sizce hamile olma ihtimalim var mıdır lütfen
İlişkiden sonra 2 kez adet olmuşsun test yapmışsın artık hamile olmadığına inan bence

Doğum kontrol yöntemi uygulamadan sağlanan ilişki sonrası iki defa regliniz gerçekleşmiş , akabinde test yapmışsınız negatif çıkmış bu durumda gebelik söz konusu değildir.

Geri