Hamile Olma İhtimalim Nedir ?

Yumurtalamadan bir kaç gün önce ilişkide bulunmak gebe kalma şansını artırır. Beklenen regl döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapınız.

Tamam hocam çok teşekkür ederim gelişmeleri yazarım size :) Adet olmama 12 gün var sabırsızlıkla bekliyorum. Bir de bu sabah vajinamda kasık taraflarında eğildiğimde inanılmaz bir ağrı yaşadım geçti bir daha olmadı o da belirti sanırım umarım hamileyimdir çok istiyoruz nasip bakalım Allahım en iyisini bilir tabi..

Rica ederim , mutlu haberlerinizi almayı diliyorum , sevgiyle kalın..

Merhaba hocam bugün adet günümdü olmadım akşam üstü idrar testi yaptım negatif çıktı bir daha ne zaman yapayım acayip baş dönmelerim var bugün çok halsizim kasıklarımda da ağrı var ara ara birde sanki adet olacakmışım gibi hep lavaboya gidiyorum bakıyorum akıntı oluyor hiç bişey yok

Merhaba hocam bugün adet günümdü olmadım akşam üstü idrar testi yaptım negatif çıktı bir daha ne zaman yapayım acayip baş dönmelerim var bugün çok halsizim kasıklarımda da ağrı var ara ara birde sanki adet olacakmışım gibi hep lavaboya gidiyorum bakıyorum akıntı oluyor hiç bişey yok

Merhaba ,Belirttiğiniz septomlar gebeliğe dair olduğu gibi adet öncesi septomlarda olabiliyor. Bu nedenle belirtilerden yola çıkarak gebesiniz veya gebe değilsiniz diyemeyiz. 3 gün sonra döneminiz gerçekleşmez ise tekrar gebelik testi yapınız.

Merhaba ,Belirttiğiniz septomlar gebeliğe dair olduğu gibi adet öncesi septomlarda olabiliyor. Bu nedenle belirtilerden yola çıkarak gebesiniz veya gebe değilsiniz diyemeyiz. 3 gün sonra döneminiz gerçekleşmez ise tekrar gebelik testi yapınız.
merhaba. 22 veya 23 martta sürtünmeli bir ilişki yaşadım. Erk arkadaşımın penis ucu vajinamda sürtündü ve ben zevk suyundan şüpheleniyoruö. Boşalma sıvısı bana gelmedi. İlişkiden 10 gün sonra adet oldum. Daha sonra belki 10 kere test yaptım bi tanesi silik çıktı ona herkes bozuk dedi ama öbür hepsi negatifti. En son yaptığım test 18 mayıstaydı sabah ikinci idrarımla yaptım. Merak ettiğim şey şu; bu olaydan sonra 5 kere adet gördüm. Adet olan biri gebe olabilir mi? Sanki alt karnım şişmeye başladı. 6.adetime 15 gün var bugün tuvalette sarımsı sümük gibi bi akıntı geldi bu neden oluyor? Gebelik ihtimalim mi var

Geri