Hamile olma ihtimalim var mıdır?

Hamile olma ihtimalim var mıdır?
Herkese merhaba!
Daha önce sizlere bu konuda soru sormuştum fakat son bir haftadır yaşadığım ağrılar beni yeniden huzursuz etti.
İmkânsıza yakın olduğunu biliyorum; ancak bir ay önce erkek arkadaşımla yakınlaştık. İç çamaşırım ve pantolonum üzerimdeydi. Pantolonun kemer kısmına ve göbeğime boşaldı. Bir dakika geçmeden ıslak mendille sildik-silmeden önce ayağa kalkmadım-. Spermin pantolonun üst kısmından sızmasından endişe etmiştim,sizler de beni rahatlatmıştınız. Bu arada beklediğim regl gününden 1 gün önce kanamam başlamıştı, ilk gün normaldi geriye kalan 4 günde az az lekelenme şeklindeydi. Şu an reglime 9 gün var ve son bir haftadır kasıklarımda sürekli hareket hissediyorum. Tanımlayamıyorum ama batma gibi gaz sancısı gibi bir şey,ağrılı da. Bu tarz çok soru var sıkıldınız biliyorum ama sizden başka kimseye danışamam. Sızma gibi bir durum söz konusu olsa bile hamilelik mümkün müdür? Bu ağrıların, regl kanamamın az olmasının sebebi nedir sizce?

Böyle hamilelik durumu söz konusu bile olamaz. Kaldı ki siz zaten regl olmuşsunuz ikinci ay için de siz adetinize 9 gün olduğunu sızmanın olma olasılığından bahsetiyorsunuz. Bu durum, tamamen sizin kuruntularınızdan ibaret başka bir şey değil. Regl olmuşsunuz ikinci reglinizi oluyorsunuz. Bu tür bir şekilde hamile kalma ihtimali yok. Ama heralde siz ihtimallere takılıyorsunuz. Hani şey var dı bir şiir Ben senin, beni sevebilme ihtimalini sevdim diye :) Siz de hamile olabilme ihtimalini düşünüyorsunuz ama bu mümkün değil hamile değilsiniz.

Erkek arkadaşımla adet olucam gün ilişkiye girdim içime boşalmadı sonra 12 saat dolmadan adetim geldi 4 gün yoğun sürdü dördüncü gün ben ne okur Ne olmaz korkusuyla ella içtim şuan adetim 4 gün gecikti hamile olma ihtimalim var mı lütfen cevap verin

Erkek arkadaşımla adet olucam gün ilişkiye girdim içime boşalmadı sonra 12 saat dolmadan adetim geldi 4 gün yoğun sürdü dördüncü gün ben ne okur Ne olmaz korkusuyla ella içtim şuan adetim 4 gün gecikti hamile olma ihtimalim var mı lütfen cevap verin

Ertesi gün hapları adet döneminde düzensizliklere neden olabiliyor gecikmeniz muhtemelen bundan kaynaklı gebe olduğunuzu düşünmüyorum . Kuşkunuzu gidermek adına gebelk testi yapabilirsiniz.

Hocam yalvarıyorum cevap verin . Bi anlık şeytana uyduk. Üzerimde tayt ve çamaşırım vardı erkek arkadaşımda boxer vardı çıplak temas kesinlikle olmadı . Zevk suyu boxer üzerinden ele bulaşabilir mi. Daha sonra eli başka yerlere değtikten 5 10 dk sonra falan kısa süreliğine vajinaya dokunursa hamile kalınabilir mi yalvarırım yardım edin zor durumdayım

Hocam yalvarıyorum cevap verin . Bi anlık şeytana uyduk. Üzerimde tayt ve çamaşırım vardı erkek arkadaşımda boxer vardı çıplak temas kesinlikle olmadı . Zevk suyu boxer üzerinden ele bulaşabilir mi. Daha sonra eli başka yerlere değtikten 5 10 dk sonra falan kısa süreliğine vajinaya dokunursa hamile kalınabilir mi yalvarırım yardım edin zor durumdayım
Kalmazsın diye düşünüyorum, kaç gün geçti olayın üstünden

Merak etme böyle bi durumda korkulacak bi şey yok

Geri