Hamile olma ihtimalim varmı ?

O

ozge9611

Forum Okuru
Hamile olma ihtimalim varmı ?
Merhaba 21 yaşındayım. Sevgilimle korunarak ilişki yaşıyoruz. Ancak son ilişkimizde prrzervatif içimde kaldı ve içerisine boşalmıştı. Sakinliği koruyup çıkardık çıktığında hepsinin içinde kaldığını gördük ancak yine de bir şüphe kalmasın diye ella hap kullandım 1 saat geçmeden. Sonrasında karın ağrısı dışında yan etkisi olmadı. İki hafta sonra korunmasız olarak bir iki defa ilişki oldu maalesef ancak boşalma durumu söz konusu değil çok kısa sürdü ve dışarı atım dahi 2-3 saniye sonra oldu. 1inde adet görmem lazımken 9 gün geçti adet olmadım. Sürekli bazen beyaz yapışkan bazen su gibi bazense sarımsı akıntılar oluyor. Kafam karışık hamile olma ihtimalim var mı yoksa bu ella ile mi alakalı durum teşekkürler şimdiden

Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığının yüksek olduğunu belirtelim. Şayet içi semen dolu prezervatif vajinada kalmış + akabinde korunmasız bir birliktelik sağlanmış. Bunlar gebe kalmak için yeterlidir. Ertesi gün hapları % 100 gebelikten korumaz . Güvenirliği % 85-90 dır. Bu nedenle gecikmeniz için gebelik testi yapmanız faydanıza olacaktır. Bu arada kullandığınız ertesi gün hapının da gecikmeye neden olabileceğiniz belirtelim..

Geri